PDA

View Full Version : имам леко странен въпрос



That's me
02-25-2018, 16:43
Здравейте, момче на 15 съм и искам да ви питам според вас странно ли е че по-голямата част от близките ми приятели са момичета? Разбира се, имам и близки приятели момчета - двама, с единия от които се виждаме само веднъж годишно (не живее в България), но по-голямата част са момичета (4, но с едното вече се поотдалечихме). Дори най-добрият ми приятел е момиче, което е с почти 3 години по-голямо. Не знам на какво се дължи това, има много момчета, с които се разбираме добре и си говорим често, но не сме близки. Понякога просто имам чувството, че почти всички момчета на моята възраст се интересуват само от футбол и игри от типа на clash royal... а нито едно от двете не предизвиква интерес в мен.
Някой друг в същото положение?? Намирате ли го за странно?

prosto_chovek
02-25-2018, 18:48
Не е странно, но би било лошо да свикнеш с това, защото ще започнат да те френдзоунват по подразбиране момичетата, а това няма да ти харесва занапред. Движи си с пичагите, те интересите им ще се променят, а и ако сте истински приятели с тях, винаги ще имаш гръб за каквото и да било. От друга страна, ако си близък с тези момичета и харесваш някое от тях, може да ти е и по - лесно да се зарибиш с нея, кой знае :)

That's me
02-26-2018, 18:39
Благодаря много за отговора :) Хаха, прав си за това със зарибявката
Просто наистина се дразня на стереотипът, че момче и момиче не може да са близки приятели (а ако може, това значи, че момчето е обратно).
Другото нещо, което не споменах в поста, е че си движа много по-добре с пичагите от горните класове и се чувствам по-добре в тяхната компания. За това вече съм сигурен, че е по-често срещано, така че не се притеснявам, просто реших да кажа

http://yoursmiles.org/ssmile/fun/s0238.gif (http://yoursmiles.org/s-fun.php)

universe07
03-25-2018, 19:08
Здрасти! Според мен няма нищо странно и никакъв проблем в това да предпочиташ компанията на момичетата повече. А щом тук-там общуваш и с момчета от по-горни класове, значи си умен, преценяваш ситуациите добре, и, може би, си порастнал :) Това е знак, че правиш нещата добре, не зле. Иначе няма нищо лошо и ако опознаеш по-добре и тези от твоя клас. Може да започнете обща игра, или да отидете заедно в бар или закусвалня.

Грозния
03-25-2018, 19:11
...Здрасти фейкче :) !
Кажи сега, защо се ригистрира преди година и половина и започна да пишеш чак сега :? ?

universe07
03-25-2018, 20:18
Хах, здрасти, фейк мом..ох, или момиче, де да знам. Таа..ами, тъпо се получи. От гугъла ми излезе сайта и тъй като не само съм тийн с проблеми, а и обичаща да помага на такива (дори и да звуча като недо*бана крава с тесногръдо или пък обратно на това виждание за много работи) ми е приятно да пиша, да гледам истории на хора (ако не е тук, ще кажеш, че съм и фейк сталкър :)) и ако мога, да дам съвет. Като сме на темата, ти по каква причина се регистрира?

universe07
03-25-2018, 20:19
Честно, сетих се за сайта чак сега, преди мислех да пиша, но ето че музата ми придошла две години след това :д и даже се учудих, че има нови теми. Гледах доста, които не са пипани след 2009/2012

Грозния
03-25-2018, 21:28
Като сме на темата, ти по каква причина се регистрира?Имах проблем и писах, после реших да остана.
Ти по-добре кажи чии фейк си.

Necrologist
03-25-2018, 22:02
(дори и да звуча като недо*бана крава с тесногръдо или пък обратно на това виждание за много работи)

Тука ме заинтригува.
Разкажи ми повече за себе си.