PDA

View Full Version : имам леко странен въпрос



That's me
02-25-2018, 17:59
Здравейте, момче на 15 съм и искам да ви питам според вас странно ли е че по-голямата част от близките ми приятели са момичета? Разбира се, имам и близки приятели момчета - двама, с единия от които се виждаме само веднъж годишно (не живее в България), но по-голямата част са момичета (4, но с едното вече се поотдалечихме). Дори най-добрият ми приятел е момиче, което е с почти 3 години по-голямо. Не знам на какво се дължи това, има много момчета, с които се разбираме добре и си говорим често, но не сме близки. Понякога просто имам чувството, че почти всички момчета на моята възраст се интересуват само от футбол и игри от типа на clash royal... а нито едно от двете не предизвиква интерес в мен.
Някой друг в същото положение?? Намирате ли го за странно?

OptimusPrime
02-25-2018, 19:01
Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa

RapExotic
02-26-2018, 21:05
Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa

По твоята логика момичетата, които имат момчета приятели са лезбийки.

Zeny12
02-26-2018, 21:32
Виж ся пич или не ти е до момчешките лигавштини на тая възраст или си гей

OptimusPrime
02-26-2018, 22:09
По твоята логика момичетата, които имат момчета приятели са лезбийки.

Често ли падаш.... от мотору?

J-lo
02-26-2018, 22:34
Остави ги тия с простите коментари..
Кажи от какво се интересуваш най-вече.Кое ти харесва.Например теми на разговор ,забавления и т.н.

OptimusPrime
02-26-2018, 22:47
Бан за ДжейЛо обижда.... и нещо се е заблудила...че ще помогне на сукалчето...

J-lo
02-26-2018, 23:02
OptimusPrime - Аз обиждам?? А ти дето му казваш,че бил 'педалче' .. Ей такива като тебе много се мислят за мъжкари а сте едни мишки. Точно такива като теб си мислят,че като обиждат другите и те излзиат уж по този начин големите мъже.. Напротив - точно обратното.. Мишкари сте.. Тия тип 'лошото момче' или' яката батка' може да се харесат само и единствено на жени дето нямат и половин мозък(точно като вас) . Един истински мъж проявява уважение към останалите и не обижда по най-просташкия начин хората . А ако няма какво да каже или да помогне ,просто си мълчи. Един истински мъж знае как .. а ти определено не знаеш. Дори ако обичаш изобщо и не ми отговаряй повече ! ;)

OptimusPrime
02-26-2018, 23:17
Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....

J-lo
02-26-2018, 23:29
Толкова си прозрачен ,че чак ми е смешно .. айде бягай заспивай .. аз няма да продължавам да пиша с такива като теб.. все едно да плувам срещу течението.. безнадеждно е! :)

OptimusPrime
02-26-2018, 23:36
Стреляш в тъмното...тейк ит изи .... дори знаеш на коя страна съм легнал..

pilence2
02-27-2018, 07:17
Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....

Мамина душичка златна :)

That's me
02-27-2018, 15:09
Остави ги тия с простите коментари..
Кажи от какво се интересуваш най-вече.Кое ти харесва.Например теми на разговор ,забавления и т.н.

Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.

That's me
02-27-2018, 15:14
Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa

Ами наричай си ги както искаш :D

That's me
02-27-2018, 15:18
Освен това никъде не съм казал, че нямам приятели момчета - напротив, имам, и то не малко, просто само 2 от тях чувствам като близки - хора, с които винаги има какво да правим като се видим.
Пък и като казвам, че сме приятели с момичетата, не си представяйте как с тях си говорим за дрехи, прически и т.н. С тях просто имаме сходни интереси, но не и такива, които могат да се обозначат като "момичешки" / "педалски"

That's me
02-27-2018, 15:26
Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....

Не искам да бъда grammar police, обаче оправи си правописа, че ме болят очите като гледам това...

Zeny12
02-27-2018, 15:45
Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.

Ами явно повечето момчета около теб се интересуват от неща които не те кефят и с тези момичета както казваш имате еднакви интереси и за това споко нормал е например и аз съм момиче ама мразя да ходя с кифличките около мен и за това повечто ми приятели са момчета

That's me
02-27-2018, 15:49
Ами явно повечето момчета около теб се интересуват от неща които не те кефят и с тези момичета както казваш имате еднакви интереси и за това споко нормал е например и аз съм момиче ама мразя да ходя с кифличките около мен и за това повечто ми приятели са момчета

Права си, благодаря ти за отговора

OptimusPrime
02-27-2018, 17:52
Не искам да бъда grammar police, обаче оправи си правописа, че ме болят очите като гледам това...
Лъвче...и ти бай дъ лей като Джейло... ти ще ми коментираш правописа ли?Що не се запознаете имате много общо....хахахаха може да ти стане най-добрата приятелка във виртуалното...
Аз обидно ли прозвучах...напротив..така стимулирам...различни сме хората нали?Разбери...че сега всичко е нормално....16 приятелки...съвети от непознати в сайтче....боли ме ...питаш...сърбите питаш.....не анализарай такива неща сега ако не са важни разбира се....не се травмирай...пиши си домашните,хобита...рисувай и т.н...

That's me
02-27-2018, 18:56
Лъвче...и ти бай дъ лей като Джейло... ти ще ми коментираш правописа ли?Що не се запознаете имате много общо....хахахаха може да ти стане най-добрата приятелка във виртуалното...
Аз обидно ли прозвучах...напротив..така стимулирам...различни сме хората нали?Разбери...че сега всичко е нормално....16 приятелки...съвети от непознати в сайтче....боли ме ...питаш...сърбите питаш.....не анализарай такива неща сега ако не са важни разбира се....не се травмирай...пиши си домашните,хобита...рисувай и т.н...


Само не разбрах... като казваш, че така стимулираш, към какво точно ме стимулираш?

OptimusPrime
02-27-2018, 19:07
Дразня и провокирам = Прогрес...развирие...мотивац ия както искаш го наречи...просто комуникацията в нета е такава...нещата се разчитат погрешно понякога

OptimusPrime
02-27-2018, 19:11
Сигурно отново не ме раЗбра?

That's me
02-27-2018, 19:32
Ами всъщност да, пак не ми стана ясно ... :D

Т.е. наричайки ме педал си искал да ме мотивираш да направя прогрес, ок. Обаче какъв прогрес по-точно? Да си намеря нови приятели, тоя път момчета?

OptimusPrime
02-27-2018, 19:42
Тоест наричайки те педал...те карам да си зададеш няколко въпроса....кои ли са те?

Necrologist
02-27-2018, 21:08
Ти хубаво го наричаш педал, ама да не започнете да се гушкате след някое друго разменено съобщение?

That's me
02-27-2018, 21:11
Тоест наричайки те педал...те карам да си зададеш няколко въпроса....кои ли са те?

Окей, като за начало, определението педал = мъж, който си пада по мъже.
Не мисля, че от приятелският кръг на някого можеш да определиш дали човекът е обратен.

Виж, нямам си и на идея какво ти се върти в главата, така че пробвай да бъдеш малко по-директен... Не знам защо очакваш от това, че ме наричаш педал, да си извадя хиляда извода.
Въпросът, за който се сещам е:
Трябва ли да се влияя от необосновано мнение? Отговор.. - не

OptimusPrime
02-27-2018, 21:19
Хахахахахахаах

OptimusPrime
02-27-2018, 21:19
Некро...те тва си беше удър под пояса...

J-lo
02-27-2018, 21:20
Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.


Имаш по -различни интереси от другите ,които са около теб..няма нищо лошо ,странно или гейско..напротив ..
На 15 г. си и има още време да се доразвиваш като личност и ще срещнеш с времето много момчета с интереси като твоите.
Когато бях в училище от моя клас също имаше едно момче,което се интересуваше от по различни неща ,обичаше както каза - по deep разговорите и така.Движеше постоянно с нас момичетата,защото момчетата го отбягваха (повечето,не всички) защото не се държеше аруганто и просташки и му казваха,че е гей и т.н. Той не се впечатляваше много от думите им за щастие. Това,което те не знаеха е че той пишеше есета и ходеше по всякакви проекти в училище и получаваше от там пари и така помогна на бедното си семейство и той се грижи за цялото сем. което не толкова заслужата той да прави това за тях. Сега живее добре намери много приятели момчета с сходни интереси .
Успех ти желая. :)

That's me
02-27-2018, 21:37
За щастие почти не ми се е случвало някой да ме отбягва заради характера ми, да ме нарича гей и т.н. Пуснах темата по-скоро не защото някой ми е казал нещо, а защото повечето момчета на моята възраст движат предимно с момчешка компания и аз самият почнах да се чудя дали не съм странен. Но пък на моята възраст момчетата сигурно над половината пушат, напиват се и да не казвам какво още... Така че дори и да ми кажат нещо, не мисля, че трябва да се влияя от мнението им.

Благодаря ти за хубавият отговор :)

OptimusPrime
02-27-2018, 22:40
Хахахаха пичлеме...а да ти кажа ли момиченцата на твоята възраст какво правят?Че много ги защитаваш женския пол,нещо негативно,няма ли поне да пуснеш....Виж сега така ти е удобно....намираш спокойствие там сред тях....имате много общо.....да им свириш на китарката...А й друго ..виждаме.. отоговориха ти десетки момчета във форума....не си единствен ....много като тебе си излизат с момиченца....какво ...всичко е наред...няма нищо странно....

J-lo
02-28-2018, 15:55
Към That's me - малко са отстанали като теб свесни момчета (особено на твоята възраст). Браво на вашите за доброто възпитание което са ти дали. Всичко хубаво ти желая и само напред.

XinZhao
02-28-2018, 16:26
Даже е по-добре. Повечето момчета родени след 2000 и без това единственото им мъжко е да се правят на "гоуеми" във фитнеса. Поне ще свикнеш да четеш и разбираш жените. А не да се правиш на много як, като оня под тебе. Виждал съм бая "пичуи" тип Тони Патето които тръгват с някаква понеже по-добра не могат и да намерят и като минат 30, вече с дете - циврят и леят сополи що ги напуснала, що им изневерила и кво ще правят от тук нататък. Помни, че при хората бета мъжкаря не е този който отстъпва пред други мъже, а онзи който трябва да се мазни пред жени за да му обърнат внимание. Щом жените сами се въртят около теб, значи малко или много правиш нещо като хората. Само гледай да не почнат да те вземат за една от тях :D

That's me
02-28-2018, 17:23
Даже е по-добре. Повечето момчета родени след 2000 и без това единственото им мъжко е да се правят на "гоуеми" във фитнеса. Поне ще свикнеш да четеш и разбираш жените. А не да се правиш на много як, като оня под тебе. Виждал съм бая "пичуи" тип Тони Патето които тръгват с някаква понеже по-добра не могат и да намерят и като минат 30, вече с дете - циврят и леят сополи що ги напуснала, що им изневерила и кво ще правят от тук нататък. Помни, че при хората бета мъжкаря не е този който отстъпва пред други мъже, а онзи който трябва да се мазни пред жени за да му обърнат внимание. Щом жените сами се въртят около теб, значи малко или много правиш нещо като хората. Само гледай да не почнат да те вземат за една от тях :D

:D :D :D


Към That's me - малко са отстанали като теб свесни момчета (особено на твоята възраст). Браво на вашите за доброто възпитание което са ти дали. Всичко хубаво ти желая и само напред.

Благодаря много и на двама ви! :)

OptimusPrime
02-28-2018, 21:25
Моля