PDA

View Full Version : Подиграват ми се



S. D
02-27-2018, 10:47
Така. Аз съм момиче на 16 г. и както виждате от заглавието претърпявам подигравки от страна на мои съученички и уж най-добри приятелки. Подиграват ми се, защото съм девствена. Според мен няма нищо лошо в това и от начало се опитах да ги игнорирам, но това стана ежедневно. Много пъти съм ревала когато е нямало никой у нас, не защото искам гадже (никога няма да е заради момчета) а защото с тези момичета сме в един клас и сме се подкрепяли, а сега се държат така отвратително с мен. Преди седмица ме изложиха пред целия клас. Не ми се пише как точно, беше твърде отвратително. Никога не съм харесвала момче, не съм изпитвала привличане към никой от моя набор въпреки, че има много хубави момчета от класът, но някак не ме кефят момчета като цяло.
Моля за съвет. Благодаря предварително.

Zeny12
02-27-2018, 12:29
Споко. Да не ти дреме! Най вероятно тези "приятелки" също са детствени но видиш ли се правят на готини!

kompleksar
02-27-2018, 12:30
Мирише ми на фейк...

Но ако мирисът идва от киселото мляко, извинявай
Да ти се подиграват, че си девствена хахахахах то ти трябва да им се подиграваш, че не са на 15-16
Говори с родителите си, те ще вземат най-доброто решение

OptimusPrime
02-27-2018, 17:11
Кажи им че има един батко който... ще ги отврати от секса ако продължават..прати им поздави

S. D
02-27-2018, 17:52
Благодаря за смислените коментари и сега някои хора си мислят, че е фейк и го смятат за безмислено, но и аз така смятах в началото, но лека полека почнах много да се натъжавам, че се отнасят така с мен. Определено ще кажа на нашите досега си мълчах, защото си имаха проблеми и смятах, че ако им кажа още повече ще ги натоварвам, но сега няма да мълча повече. Отново благодаря!

OptimusPrime
02-27-2018, 17:58
Винаги за всичко при тях....Дори и за дрехата как ти стой...дори за тормоза в даскало..и т.н. не се притиснявай...че са ангажирани и имат проблеми...отиваш и казваш...нещата се подреждат по важност ...а кой е най-важен?

RapExotic
02-27-2018, 19:28
А защо съученичките ти знаят, че си девствена?

Грозния
02-27-2018, 19:32
... някак не ме кефят момчета като цяло.:?

Мирише ми на фейк...И на мен!

tori
02-28-2018, 09:17
А защо съученичките ти знаят, че си девствена?
Сигурно защото казва, че е приемала или приема тъпите кучки за приятелки? Интересно, момичетата си споделят такива неща.

Авторката, следващия път бъди и ти кучка с тях. С лайната се отнасяш като с лайна, не като с приятели. Когато някоя от тия спинозни коври ти се лигави утре, стани си от мързеливия задник и си заслужи респекта, щото НИКОЙ НИЩО НЕ ТИ ДЪЛЖИ НА ТЕБ, ТИ САМА СИ ДЛЪЖНА ДА СИ ИЗИСКВАШ ДОБРОТО ОТНОШЕНИЕ. Ако трябва, иди и и се подиграй за нещо и ти, ако трябва я удари, ако трябва и обясни как е по-ок да не правиш секс, отколкото да правиш такъв заради едните ебавки. Просто стани, закуси с една тъпанарка пред останалите и останалите ще разберат, че с теб ебавка не бива. Не се оставяй да те тормозят, защото така ще свикнеш да си тормозена, а след 15 години мъжа ти ще те ползва за роб, ще те бие или ще те обижда пред децата ви. Попитай на всеослушание и целия клас защо, слад като сте клас и уж трябва да сте зедно в белите, никой досега не е станал да те защити от овцете и дали ще е приятно да им развяват тяхната липса на сексуален живот. Накарай всички да се засрамят задето са овце с глави в задника. Това е. Така се печели респект. Хората, които заслужават респект, не висят вкъщи да реват на възглавницата, а стават и си водят всекидневните войни сами.
Препоръчвам да говориш с класния си ръководител И с родителите си, ако това е твоят начин, но далеч не очаквай чудеса, защото може и да не се случат. Я ще излезеш порта, я лигла, а никой не харесва портите и лиглите. Бъди силната на деня, без значение какво. Хората харесват силните и ги уважават. А силните са добри, мили са с всички, държат се възпитано и на положение, освен когато се налага да защитават себе си или някой по-слаб. Силните на деня И това правят - като видят, че някой е обиждан или нараняван, си вадят главата от задника и го защитават. Онова, което хората ценят в другите хора, никога не се е променяло, ценностите никога не са се променяли и това е хубаво - можеш да се възползваш от ситуацията и да покажеш, че си Човек, а не спинозна овца с глава в задника. Това е от мен. Успех и знай, че никой нищо не ти дължи, но ти си длъжна на себе си. И никога не забравяй това.

anonymous1043668
02-28-2018, 10:49
Изобщо не трябва да ти пука, срамно е за тях, а и щом като са ти се подигравали никога не са ти били приятелки. Най-важното е да не се занимаваш с глупави хора, а и то ако не е заради това ще е заради нещо друго, винаги могат да намерят друго нещо за да ти се подиграват

OptimusPrime
02-28-2018, 11:29
Дара ти даде добър съвет,но да знаеш....сама птичка пролет не прави...

crazyfenka
03-01-2018, 07:06
Странно.. тия хора нямат ли си работа че да ти се подиграват че си девствена. А защо се занимаваш с тях като не са ти истински приятелки? Няма за какво да се натъжаваш, гордей се че не си като останалите ку*ви, при теб пък може да е по специално кой знае? :)

universe07
03-25-2018, 19:04
Хей! И аз съм се натъквала на странни, груби и меко казано ужасни индивиди в училище. Никъде не е перфектно. А относно това за секса..защо просто не забравиш? Прави си нещата, които обичаш, усмихвелай се, бъди позитивна и ще видиш, че някое готино момче ще си каже "А, тая е яка. Ще я поканя на среща!" Успех!

filmimilmi
03-26-2018, 08:15
Те сигурно са грозни курви, а ти ако си хубава и двествена ги комплексираш. Спри да общуваш с тях, пусни слух в училището, че правят секс за пари, пиши анонимно до гаджетата им, че са болни от хламидии и сифилис... Идеи за гаври много, не бъди чак толкова девствена просто.

Anonymous96
03-26-2018, 13:25
Не е срамно да си девствена на 16.. Просто се заобгради с хора, които не им пука девствена ли си или не...
Според мен си още на 16 животът е пред теб... :) И на тебе ще ти дойде времето... нали знаеш всеки влак си има пътник :)