PDA

View Full Version : ЖЕНИ, ДЖИПОВЕ, МУТРИ... :)



Alexvasilev557
02-27-2018, 13:46
Здравейте! Искам да убия малко време и да чуя различни гледни точки по една тема - тема свързана с жените... Така, аз съм момче на 16 години, едър съм ( не дебел с шкембе), 171 висок, 79 кила, но има един проблем. Напоследък не вървят нещата с любовния живот. Доста момичета са ми казвали, че съм изглеждал страшно, като мутра, като охранител и всякви други простотии... Тези хора, които ме познават знаят, че съм един джентълмен, който винаги защитава жените, по-слабите... Когато се опитвам да загледам някое момиче нежно, галантно..... Тя мести поглед. Явно наистина ги е страх, както и да е. Интересно ми е нали жените ги привличат такива мъже.... А имам един в класа, който е колкото мен висок, 52 килограма е ( по здравен картон), а гаджето му е 56.......... Явно има нещо и в характера ми вероятно. Аз не съм мазен използвач и никога не говоря зад гърба... Винаги казвам всичко както си е в ОЧИТЕ! Много често хората ми се сърдят за това, но... да са живи и здрави! Имам крайно чувство за справедливост и почти никой не смее да ми се репчи... По-здравите батки не си търсят проблеми, както и аз... Общо взето в 6 клас имах гадже за 5 месеца и половина, обаче в последствие разбрах, че е била с мен само за да се хвали, че е гаджето на момчето, чиито баща кара Х5..... Въпросът ми е трябва ли да се променям, за да ме харесат...?!?!?!?!?! Пишете долу всичко, квот ви хрумне. Съвети, мнения, критики.... Аз съм отворен човек и уважавам чуждото мнение! Хубав ден на всички и благодаря на тези, които прочетоха темичката ми! :)

OptimusPrime
02-27-2018, 17:35
Саше,жените са една необятна шия....ще чуеш много неща...ще се чудиш за много неща...
Ти ще се изграждаш като човек тепърва...но не по изискванията на някоя си там..нали така? Не е правилно.. относно кои как изглежда ...природа...ген...такова е ....когато чуеш от някого нещо ...не би следвало да работиш над това да го променяш...няма да казвам защо...досещай се сам...Отностно това..че дрънкаш всичко което ти дойде...за сега окей но за напред....понякога трябва да мислиш ..преди да говориш...и да подбираш какво казваш....

Fisherman
02-27-2018, 17:45
модератора да промени заглавиета на темата на "ЖЕНИ, ДЖИПОВЕ, МУТРИ...И СИФИЛИС :)" за да бъде в крак с времето

Fisherman
02-27-2018, 17:45
да му ебеш майката

Грозния
02-27-2018, 19:18
...едър съм ( не дебел с шкембе), 171 висок, 79 кила...Не си едър, дори да имаш някакви мускули си нисък!

Доста момичета са ми казвали, че съм изглеждал страшно, като мутра, като охранител и всякви други простотии...:razz:

Тези хора, които ме познават знаят, че съм един джентълмен, който винаги защитава жените, по-слабите... Когато се опитвам да загледам някое момиче нежно, галантно..... Тя мести поглед. Явно наистина ги е страх, както и да е. Интересно ми е нали жените ги привличат такива мъже.... Не ги привличаш, усещат те че си мухльо!
И жените не харесват такива мъже, ако още не си се сетил :? !

А имам един в класа, който е колкото мен висок, 52 килограма е ( по здравен картон), а гаджето му е 56.......... Явно има нещо и в характера ми вероятно.Преди да се чудиш има ли нещо в характера ти, кажи има ли нещо в портфейла ти и в джобовете?
Оня твой хилав приятел има ли повече пари от теб?

Аз не съм мазен използвач...Е това ти е грешката - една от многото :D!

Винаги казвам всичко както си е в ОЧИТЕ! Много често хората ми се сърдят за това, но... да са живи и здрави!Никога не прави това с жени, освен ако не става въпрос за майка ти или сестра ти!
Жените не се интересуват от истината или какво наистина мислиш ти - трябва да им казваш това което те искат да чуят!

Имам крайно чувство за справедливост...Това също е голям недостатък, особено в отношенията ти с жените.

...в последствие разбрах, че е била с мен само за да се хвали, че е гаджето на момчето, чиито баща кара Х5....Ето как стават нещата 8) ! Научи се да използваш това в своя полза!

haritov
02-27-2018, 19:26
Здравейте! Искам да убия малко време и да чуя различни гледни точки по една тема - тема свързана с жените... Така, аз съм момче на 16 години, едър съм ( не дебел с шкембе), 171 висок, 79 кила, но има един проблем. Напоследък не вървят нещата с любовния живот. Доста момичета са ми казвали, че съм изглеждал страшно, като мутра, като охранител и всякви други простотии... Тези хора, които ме познават знаят, че съм един джентълмен, който винаги защитава жените, по-слабите... Когато се опитвам да загледам някое момиче нежно, галантно..... Тя мести поглед. Явно наистина ги е страх, както и да е. Интересно ми е нали жените ги привличат такива мъже.... А имам един в класа, който е колкото мен висок, 52 килограма е ( по здравен картон), а гаджето му е 56.......... Явно има нещо и в характера ми вероятно. Аз не съм мазен използвач и никога не говоря зад гърба... Винаги казвам всичко както си е в ОЧИТЕ! Много често хората ми се сърдят за това, но... да са живи и здрави! Имам крайно чувство за справедливост и почти никой не смее да ми се репчи... По-здравите батки не си търсят проблеми, както и аз... Общо взето в 6 клас имах гадже за 5 месеца и половина, обаче в последствие разбрах, че е била с мен само за да се хвали, че е гаджето на момчето, чиито баща кара Х5..... Въпросът ми е трябва ли да се променям, за да ме харесат...?!?!?!?!?! Пишете долу всичко, квот ви хрумне. Съвети, мнения, критики.... Аз съм отворен човек и уважавам чуждото мнение! Хубав ден на всички и благодаря на тези, които прочетоха темичката ми! :)

трябва да станеш мъж първо после се пробвай.

не си мисли,че като си едър физически някой 50кила няма да си купи спрей за 5лв и да те оправи набързо

RapExotic
02-27-2018, 20:35
Ти пробвал ли си се с някое момиче, че знаеш, че не те харесват? Това, че ги заглеждаш не е свалка. Те почти винаги чакат ти да направиш първата крачка, да ги заговориш, да ги поканиш, да ги изненадваш.. В никакъв случай не променяй себе си и мирогледа си за да те хареса някоя кифла. Просто бъде по-активен.