PDA

View Full Version : Връзка с учител?!



desityy001
02-28-2018, 08:01
Здравейте! Момиче съм, на 17! В училището ми има млад и и много симпатичен учител по физическо, който обаче е женен и има дете на около 4-5. Още от края на миналата учебна година си станахме много близки, като приятели. Бяхме си разменили и телефоните и си писахме във вайбър. Аз му споделях разни неща, както и той за семейството си. Всеки час, когато имах спорт, си приказвахме. Но от едно известно време нещата доста се промениха. Той започна да ми прави някакви намеци, когато ходеше в други градове ме викаше със себе си, но аз естествено отказвах. Във връзка с дървената ваканция сега стана въпрос, че ще изпусна няколко часа по спорт, а той ми каза че ще трябва да си наваксаме след часовете. Също каза, че едва ли два часа ще ни стигнат. Аз доста се изненадах от отговора му и му написах нещо от сирта на "ехе страшно", а той ми каза, че страшно не знае дали ще бъде, но ще бъде хубаво. Признавам си имам известни симпатии към него, но не съм предполагала, че той също може да има нещо към мен. Всеки път като стане дума за съпругата му леко се изнервя и казва, че скоро ще къса синджира. Сега както е студено ми е казвал, че той щял да ме стопли и да ми направи масаж ако поискам. Дали да не видя докъде ще стигнат нещата? Какво е вашето мнение? Не знам какво да правя!!!

OptimusPrime
02-28-2018, 11:10
Не се занимавай,момчета да искаш.....кажи му че си имаш приятел....и си отдадена на връзката си ...белким му светне да иде да си опъне жената..а не да се възползва от объркани деца като теб...

OptimusPrime
02-28-2018, 11:20
Вие нямате бъдеще...не мислиш ли ..че ще е натоварващо и сложно? Ще бъдеш сексуално употребена от келеша....наранена...и т.н.и пак ще пускаш тема тук...че се чувстваш зле ... и какво да правиш ...

anonymous1043668
02-28-2018, 11:26
Не е много редно да навлизаш в по-специални отношения с учители, особено женени и с деца. Ако питаш мен смятам, че те използва като по-млада ученичка. В случай, че не се чувстваш сигурна, намали комуникацийте с него. Иска да се възползва се от теб.

desityy001
02-28-2018, 11:31
Вероятно сте прави, но се познаваме и не ми е направило впечатление, че иска да се възползва от мен. Не знам каква ще излезна, но има и някаква тръпка, която ме кара да се съмнявам какво да направя. Търсих подобни теми, но не открих отговори и там.

Fisherman
02-28-2018, 11:41
доста си повърхностна

desityy001
02-28-2018, 11:43
Мерси за конструктивната критика. ☺

OptimusPrime
02-28-2018, 11:45
Прави квото искаш,колко лашкане те чака.....просто съвета ми е ...мисли и бъди предпаЗлива,нямаш си и на идея колко са безскрупулни хората....това е за всяка която го прочете,не позволявайте на сексуалния глад...да ви погуби(мастияс)хахаххаа

anonymous1043668
02-28-2018, 11:55
Виж сега, ако искаш да бъдеш с него, бъди. Никой не те спира, но просто аз съм била свидетелка на мъже да се занимават и възползват от момичета. Направи нещата както искаш. Все пак избора си е само твой

desityy001
02-28-2018, 12:11
Ако има някой, който е изпадал в моята ситуация, ще ми бъде доста от полза. Мерси!

Zeny12
02-28-2018, 13:49
Според мен само те използва и на колко е? Ако е голям най вероятно е некъф педофил!

kompleksar
02-28-2018, 14:43
Използвай го за оценки, сигурно иска да те врътне яката, но не ти пречи ти да обърнеш нещата в свои ръце
А пък може и да е страшен пич, който те харесва.

desityy001
02-28-2018, 14:46
Мисля че е на около 30, никога не бих му ги дала. Отначало смятах че е на 23-24.

RapExotic
02-28-2018, 15:30
Всъщност на ясно ли си ти самата какво искаш? Да спиш с него или да имаш връзка с него? Защото женен мъж с дете, който сваля непълнолетни момиченца не би трябвало и старите моми да го поглеждат.

desityy001
02-28-2018, 15:41
Връзка, не абсурд. Въпросът ми по скоро се отнася за сексуалните му намеци. Исках да чуя няколко мнение преди сама да си направя някакъв извод.

Fisherman
02-28-2018, 16:53
защо не пуснеш на тия дето събират кофите с боклук сутрин,може от общината да ти премахнат такса смет

Fisherman
02-28-2018, 16:55
Мерси за конструктивната критика. ☺

лапай го с макарите

Fisherman
02-28-2018, 16:55
кур за ушеви

desityy001
02-28-2018, 18:08
:)

Necrologist
02-28-2018, 18:42
Когато пуснеш тема във форума и очакваш да чуеш това, което искаш.
Е добре, ходи се изчукай с даскала си по физическо.

behr1nger
02-28-2018, 19:35
Бе да еба ... сърбокожни ханджарки и педофили

divergent
02-28-2018, 20:42
Грешка е, ама на 17 се правят грешки. Само че ако ще ги правиш съзнателно, увери се, че си готова за последствията, които няма да са малки.

OptimusPrime
02-28-2018, 20:52
Тя се надява сега да се появи някоя си там и да каже...Оле аз също бях като теб но с господина по БЕЛ,спах с него уникален е знае какво искат жените,предрасполага ме...мисля че се обичаме,много ни е хубаво....хахахахаа
Дали да не направя фалшив профил,да получи подкрепа хахахаха

crazyfenka
03-01-2018, 06:51
Връзка, не абсурд. Въпросът ми по скоро се отнася за сексуалните му намеци. Исках да чуя няколко мнение преди сама да си направя някакъв извод. ������

Само не разбрах, кръстила си темата "Връзка с учител" и след това казваш "Връзка, не абсурд" ? What the heck?
Недей да се занимаваш с тоя боклук с извинение ама е така. Не мисля че е нормално ти да имаш семейство и дете и да ходиш да се забиваш с непълнолетни момичета и да си разваляш семейството, после на теб да ти тежи и да се чувстваш виновна, това ли искаш? На всичкото отгоре и да се възползва от теб. :smt102

skandalno_vkusen
03-01-2018, 07:52
Не слушай всичките лицемери тук. Всичко което те съветват те същите ще направят обратното или вече са го правили. Да, въпросът е на привличане и желание за чукане или преминаване на обикновената граница и влизане в интимна. И да те чука не значи че не обича жена си и детето си, нито ти ставаш геронтофил а той педофил. Аз съм на 29 и навярно ако имаме подобно познанство също ще искам да те разкрача и надупя така че кфо да се вайкам да го наричам него използвач? Аве ей лицемери вие на тази земя мислите че сте родени с привилегията само един да ви оближе скъпоценната путка ? Чушки! Ако ви ебе един, направили сте защото сте го искали, ако ви ебе втори, направили сте защото сте го искали, ако ви ебе трети, направили сте го защото сте го искали или са ви накарали да го искате.. та... какви използвания и употреби? Разбира се че големите са по-манипулативни от по-малките, но нали това е смисълът на йерархията... Политиците и другата сган ни използват, стоейки мързеливо над нас създавайки илюзия че вършат нещо смислено в наша полза. Природно програмния код кара учителят ти да иска да ти надъни ученическата путка така че не слушай никой тук включително и мен защото само ще ти объркат изживяването. Научи се да се доверяваш на себе си. Тадаам

anonymous1043668
03-01-2018, 09:02
Не слушай всичките лицемери тук. Всичко което те съветват те същите ще направят обратното или вече са го правили. Да, въпросът е на привличане и желание за чукане или преминаване на обикновената граница и влизане в интимна. И да те чука не значи че не обича жена си и детето си, нито ти ставаш геронтофил а той педофил. Аз съм на 29 и навярно ако имаме подобно познанство също ще искам да те разкрача и надупя така че кфо да се вайкам да го наричам него използвач? Аве ей лицемери вие на тази земя мислите че сте родени с привилегията само един да ви оближе скъпоценната путка ? Чушки! Ако ви ебе един, направили сте защото сте го искали, ако ви ебе втори, направили сте защото сте го искали, ако ви ебе трети, направили сте го защото сте го искали или са ви накарали да го искате.. та... какви използвания и употреби? Разбира се че големите са по-манипулативни от по-малките, но нали това е смисълът на йерархията...

Можеше да го кажеш, без да псуваш като хванат от улицата. Аз казах това което мисля. И още веднъж -изобра си е само нейн!

OptimusPrime
03-01-2018, 09:14
Скандален....Ти вече водиш в класацията по тъпанарски коментар.....
И в други класации си номер едно,ще ти ги спестя ...

Necrologist
03-01-2018, 11:21
Аве ей лицемери вие на тази земя мислите че сте родени с привилегията само един да ви оближе скъпоценната путка ? Чушки!

Тежките наркотици не прощават.

anonymous1043668
03-01-2018, 17:54
Тежките наркотици не прощават.

Има такова нещо

Fisherman
03-01-2018, 18:54
тази тема ме направи хероинозависим

desityy001
03-01-2018, 19:06
Мерси за всички мнениея, най-вече на тези които казаха че съм мастия и да предлагам разни услуги на първия врещнат. В крайна сметка разбрах, че каквото и да направя, винаги ще има хора, по-долни от мен.

Fisherman
03-01-2018, 19:09
Мерси за всички мнениея, най-вече на тези които казаха че съм мастия и да предлагам разни услуги на първия врещнат. В крайна сметка разбрах, че каквото и да направя, винаги ще има хора, по-долни от мен.

успех на мадурите

Necrologist
03-01-2018, 19:46
Мерси за всички мнениея, най-вече на тези които казаха че съм мастия и да предлагам разни услуги на първия врещнат. В крайна сметка разбрах, че каквото и да направя, винаги ще има хора, по-долни от мен.

Имаше един клип, "chukane na malkata kurva sled diskoteka".
Ти май ще си след час по физическо.

OptimusPrime
03-01-2018, 19:48
Ххахахааха

skandalno_vkusen
03-02-2018, 06:22
Можеше да го кажеш, без да псуваш като хванат от улицата. Аз казах това което мисля. И още веднъж -изобра си е само нейн!

И аз казах това което мисля ти се намираш за критик, редактор и учител та се чувстващ длъжен да ми казваш какво можело. Можеше баба ми да се роди мъж и да й викам дядо, можеше и да сте малко по-реални ама дай ви мрънкане и драма на вас. Псувни няма момче, има мнение несъобразено с твоята малодушна представа за кротко слово.


Скандален....Ти вече водиш в класацията по тъпанарски коментар.....
И в други класации си номер едно,ще ти ги спестя ...

Трансформър, радвам се че те впечатлявам но коментарът ми е далеч по-гениеален от твоя, ако ти го намираш за тъпанарски не знам къде класифицираш себе си. Спести ми всички класации както и оскъдното си мнение, ръфай юмруците и се вайкай колко палави момичета има по таз земя, а в същото време се моли за такива.

OptimusPrime
03-02-2018, 15:58
Казало лайното ...и паднало....