PDA

View Full Version : ТЪРСЯ ОРГАНИЗИРАНИ БОЕВЕ!



ootiswtf
03-02-2018, 23:03
Картинката е следната - надявам се някой да ме ориентира към организирани боеве, без значение в кой град се провеждат, понеже в моя няма такъв вариянт. Ако някой е участвал/участва или се знае с организатор или участник, като цяло независимо с кой, стига да е наясно къде и кога се провеждат мачовете, бих се радвал да ми удари едно рамо. Моля искрено всяко едно изнежено п****че, което възнамерява да ми излезе с остроумно клише от сорта на "не се занимавай с глупости", да напусне незабавно темата!

kompleksar
03-02-2018, 23:06
15 годишния, на един шамар си

kompleksar
03-02-2018, 23:07
Преди и след важните мачове се бият ;*

ootiswtf
03-03-2018, 01:57
15 годишния, на един шамар си

хах нито едното нито другото ;) колко като тебе съм виждал зад клавиатурата лъвове на живо мишоци вече нямам мерак и да се занимавам... само мога да ти кажа че си си избрал бая точно името

ةتشضل انزفث
03-04-2018, 11:57
евала за темата братле.
аз тренирам ММА и смятам и аз след време да се пускам на подобни неща.
от тези турнири би могъл да печелиш много повече, но е незаконно и ако те хванат губиш лиценза си да бъдеш състезател и треньор.
какво да ти кажа брато, успех и ако изникне нещо пишете :)

kompleksar
03-04-2018, 12:52
Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари

YoungBloodZ
03-04-2018, 13:19
Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари
Ако видя още една обида от теб няма да ти харесат последствията.

OptimusPrime
03-04-2018, 13:53
Май гледаш много филми като Blood and Bone ...Тук се говори за проблеми с цикъла,гаджето,проблеми с общуването... любими пози...нещо си объркал форума..Ходи на места на които се спортува...

ةتشضل انزفث
03-04-2018, 14:42
Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари

от тези боеве се вадят пари btw , но за нелегалните както казах трябва да имаш човек да те уреди и по този начин се биеш за мафията един вид

ootiswtf
03-04-2018, 14:42
Ако видя още една обида от теб няма да ти харесат последствията.

няма да му хареса аз ако го барна някъде!!! Като му е толкова голем дедовия да ми даде някакви данни да се видим да ми каже каквото има. Да не стане само после той да тегли кредит за лекари и болници по спешност!

ةتشضل انزفث
03-04-2018, 14:42
знам брат, но ако не рискуваш 100% губиш това е цялата истина ... ако намеря нещо ще ти пиша ;)

ММА ли тренираш и от колко горе долу време ?

ootiswtf
03-04-2018, 14:43
евала за темата братле.
аз тренирам ММА и смятам и аз след време да се пускам на подобни неща.
от тези турнири би могъл да печелиш много повече, но е незаконно и ако те хванат губиш лиценза си да бъдеш състезател и треньор.
какво да ти кажа брато, успех и ако изникне нещо пишете :)

знам брат, но ако не рискуваш 100% губиш това е цялата истина ... ако намеря нещо ще ти пиша

ootiswtf
03-04-2018, 14:43
ММА ли тренираш и от колко горе долу време ?

муай тай година и нещо

ootiswtf
03-04-2018, 14:47
Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари

92 килограма амфет не съм кусвал през живота си внимавай какво и на кой говориш! Пак ти казвам ако си толкова голем ми даваш данни и ще ми го кажеш на 4 очи!

ootiswtf
03-04-2018, 14:52
Май гледаш много филми като Blood and Bone ...Тук се говори за проблеми с цикъла,гаджето,проблеми с общуването... любими пози...нещо си объркал форума..Ходи на места на които се спортува...

ако не се лъжа съм пуснал темата в отдел "спорт"

OptimusPrime
03-04-2018, 18:09
ФИЗИЧЕСКИ

ootiswtf
03-04-2018, 20:19
ФИЗИЧЕСКИ

съответно не е спорт ли как да го разбирам ?