PDA

View Full Version : Проблем!



iordanov01
03-03-2018, 17:09
Здравейте на всички, имам сериозен проблем. От скоро разбрах, че мой много добър приятел се дрогира, което изооообщо не ми харесва.. опитах всички начини, които се сетих. Говорих с него, казах му че не е сам, понеже си мисли че е сам, слушах го като ми говори. Дори му доказах че не е сам, но колкото и да му говоря, колкото и да се опитвам той не ме разбира, че не е хубаво това което прави и че така само съсипва живота си. Въпросът ми е, как да го откажа от тези неща, защото аз сам не мога да се сетя??

Грозния
03-03-2018, 19:35
На колко години сте?

Кажи на родителите му! Така е най-добре за всички!
Сам няма да спре, никога не вярвай на наркоман, каквото и да ти говори!
Наркоманите са готови на всичко за следващата доза!

RapExotic
03-03-2018, 19:50
Търси първо причината, поради която ги е започнал. Тогава вече може някой да помогне.

Грозния
03-03-2018, 21:45
Търси първо причината, поради която ги е започнал. Тогава вече може някой да помогне.За това вече е късно.
След като вече е почнал с наркотиците, причината няма никакво значение :? !

Най-добре е да се вземат незабавни мерки да се спрат и да се уведомят близките му!

iordanov01
03-03-2018, 22:53
Да кажа на родителите му няма как да стане. Просто няма да го направя, понеже ще загубя постигнатото до сега. Ще спре да ми вярва.. нененене никакъв шанс. На трева, чай и анфетамин е. Не мисля че е толкова пристрастен, но не знам как да му помогна..

Грозния
03-04-2018, 09:57
Да кажа на родителите му няма как да стане. Просто няма да го направя, понеже ще загубя постигнатото до сега. Ще спре да ми вярва.. нененене никакъв шанс.Хохохо, мислиш си че сам ще го измъкнеш от наркотиците и ако го издадеш на близките му, това те прави "предател" :D ?!

Сам няма да се справиш, повярвай ми и си мислиш че му правиш услуга като не казваш на близките му, а всъщност му вредиш!

Освен това, трябва да си наясно, че всеки наркоман, автоматично се превръща и в лъжец и не може да му се вярва :? !
Тогава какво значение има дали той вярва на теб?! Той и на близките си не вярва, щом крие от тях че се друса.
Наркоманите не вярват в нищо друго, освен в следващата доза, запомни го!

На трева, чай и анфетамин е. Не мисля че е толкова пристрастен, но не знам как да му помогна..3 в 1!
Според мен щом друса три неща, вече е доста закоравял.
Кажи на близките му, възможно най-скоро! Те рано или късно ще научат и колкото по-късно е, толкова ще е по-зле за всички!

Indistinct
03-04-2018, 10:32
Търси първо причината, поради която ги е започнал. Тогава вече може някой да помогне.

+1
Обърни внимание на това. ^

iordanov01
03-04-2018, 12:29
+1
Обърни внимание на това. ^

Благодаря.

OptimusPrime
03-04-2018, 15:10
Вече е късно за съвети във форума,ако спи по 2 часа на ден и се дрогира от месеци...вече е чао...отива в лудница...Така че казвай на родителите му да го вкарват някъде да се лекува....

anonymous1043668
03-04-2018, 15:34
Колкото повече е приемал, толкова свикни с мисълта че няма да се оправи. Ако не е пристрастен много може и да се излекува.

iordanov01
03-04-2018, 19:29
Не е пристрастен много. Прави го от седмица, не е много.

SHPAIdURmeN
03-15-2018, 00:17
Не е пристрастен много. Прави го от седмица, не е много.
Казваш, че е на трева, чай и амфета от ЕДНА седмица. Дори най-долния наркоман на София няма да ми изръси такова нещо, моля ти се свири си фактите. Пък да не говорим, че няма как да започне с 3-те заедно в рамките на седмица. Възможно е, но рядък случай ще да е. Което ме навежда на мисълта, за да стане, той вече трябва да си има групичка, в която се употребяват тези наркотици.


Търси първо причината, поради която ги е започнал. Тогава вече може някой да помогне.
+
Авторе, разбра ли причината ?