PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Rosena
03-05-2018, 16:24
Имам връзка от 2 години с 26 годишен аз съм на 17 проблема ми е че въпросния мъж ме е лъгал през цялото време пишел си е с други и т.н. и всеки път ми обещава че няма да се повтори, даже веднъж се закле в мен а знаеше че знам че ме лъже. Предложи да си изтрие инстраграма махна го и сега разбираме влиза всеки път като се скараме направихме си общ профил по негово искане влизал си е и в стария. Веднъж ми се разсърди че не е свършвал 2 пъти разкрещя ми се и си тръгна сега искам да се разделим а той твърди че през цялото време ме обича и иска да е с мен какво да правя моля споделете мнението си

anonymous1043668
03-05-2018, 16:52
Щом като те е излъгал веднъж, ще те лъже пак и пак. Виждала съм това преди. Кокото по-бързо се махнеш от него, толкова по-добре

hvadså
03-05-2018, 17:37
Ако за теб е важно приятеля ти да не те лъже, не бъди с него. Толкова е просто :)

Щом те е лъгал толкова време, няма да спре просто ей така, не се надявай на това.

Necrologist
03-05-2018, 17:47
Аз предлагам да затвърдите връзката си с един брак. Все пак сте от 2 години заедно, ще оставиш едни такива малки неща да ви разделят ли?

kinkygirl
03-07-2018, 17:35
Момиче ти си просто на 17 - луда ли си да си губиш времето с някъв смотаняк който е на 26 и главата му още е в облаците, остави го и си живей живота.

Грозния
03-07-2018, 18:04
Имам връзка от 2 години с 26 годишен аз съм на 17 проблема ми е че въпросния мъж ме е лъгал през цялото време пишел си е с други и т.н. и всеки път ми обещава че няма да се повтори, даже веднъж се закле в мен а знаеше че знам че ме лъже. Предложи да си изтрие инстраграма махна го и сега разбираме влиза всеки път като се скараме направихме си общ профил по негово искане влизал си е и в стария. Веднъж ми се разсърди че не е свършвал 2 пъти разкрещя ми се и си тръгна сега искам да се разделим а той твърди че през цялото време ме обича и иска да е с мен какво да правя моля споделете мнението сиТи си с него, защото това което той прави ти харесва! Иначе нямаше да си с него!
Очевидно единственото което ти пречи е не това че те лъже, а това че не си единствена!
Ако беше единствена, това щеше да означава, че той е някой смотльо и ти нямаше да го харесваш.
Така че трябва да го приемеш такъв какъвто е.

П.С. Разумният съвет е да прекъснеш връзката си с него, но ти няма да го направиш, защото не си разумна. Разумните съвети не работят при неразумни и нелогични хора :) !

Аз предлагам да затвърдите връзката си с един брак. Все пак сте от 2 години заедно, ще оставиш едни такива малки неща да ви разделят ли?Евалата! Най-добрият съвет в случая (не се ебавам)!

OptimusPrime
03-07-2018, 19:40
Момиче ти си просто на 17 - луда ли си да си губиш времето с някъв смотаняк който е на 26 и главата му още е в облаците, остави го и си живей живота.

Още веднъж ...такива думи за “26годишните”...и ти забранявам да пишеш