PDA

View Full Version : Обратна ли съм?



teenarmy
03-06-2018, 19:03
Здравейте...Не съм сигурна дали тази тема е била задавана преди, но все пак имам нуждата да ви попитам за мнение по въпроса. От няколко месеца се опитвам да изясня сексуалната си ориентация и това породи хиляди въпроси в главата ми. Като по начало, идеята не ми дойде ей така в главата, опасението е базирано на мислите ми през всичките тези години. На 14 съм все още и много хора могат да твърдят, че това е просто една фаза, но не съм сигурна че е така в моя случай. По начало не съм изпитвала привличане към някого от противоположния пол, никога не можех да кажа например че някой е секси без да излъжа, и това ме глождеше години наред. Имах моментни романтични привличания, но те не траяха дълго. Междувременно си спомням, че смятах момичетата за много красиви и винаги си харесвах някоя актриса във филм и не спирах да я гледам през целия филм, но не обръщах внимание на това. След това започнах да слушам усилено корейска поп музика и идолите наистина ми се струваха красиви и секси. Почувствах се щастлива. Започнах да си създавам мечти за една хетеросексуална връзка и се приемах за хетеросексуална. Не след дълго осъзнах обаче, че тъй като не можеш да бъдеш с идоли във връзка това не влияе по никакъв начин на ориентацията ти и това не те прави хетеросексуален. С настъпването на осми клас преживях чувства, които не съм изпитвала преди. Открих се да заглеждам момичета и даже харесах едно. От четири месеца е обект на чувствата ми и някакси вече чувствам момичетата много по-емоционално близки.Приех се за хомосексуална, но си мислех че съм прибързала с изводите...Вече стават пет месеца, откакто стигнах до този извод... но все пак и възрастта ми е такава, че хормоналните нива често се променят и е нормално...И не искам да се насилвам да разбирам но ориентаццията е част от мен и искам да съм наясно със себе си, за мен това е важно. Благодаря за отделеното време и се надявам да можете да ми помогнете!

Necrologist
03-06-2018, 19:12
Рано ти е още.

filmimilmi
03-13-2018, 13:02
Щом слупаш корейска поп музика диагнозата е ясна - ти си джендър. Честито! Почети малко повече по темата, за да видиш от тук нататък какво следва. Няма страшно, днешно време джендъри като теб - бол!

kompleksar
03-13-2018, 14:50
Поизчакай още 2-3 годинки преди да си праиш твърди изводи. Контактувай с повече момчета и сама ще разбереш накъде бият нещата.


Щом слупаш корейска поп музика диагнозата е ясна - ти си джендър. Честито! Почети малко повече по темата, за да видиш от тук нататък какво следва. Няма страшно, днешно време джендъри като теб - бол!

А путки като теб - в изобилие!

filmimilmi
03-15-2018, 13:08
А путки като теб - в изобилие!
И джендъри като теб много!

Stephanie1996
04-01-2018, 16:25
Не е нужно да си слагаш етикети и да взимаш такива големи решения. Знам, че имаш нужда от яснота, но яснота няма.. Просто се отпусни и чувствай това, което чувстваш.

QmPudeli
04-08-2018, 07:39
Изчакай поне да станеш на 18, за да си сигурна какъв пол искаш да си ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Пък ако ли не си сигурна и двата също ще ти вършат работа.

prosto_chovek
04-08-2018, 20:33
Открий кура и ще ти мине (но офенс, коментарът ми е породен от подобни случаи, които познавам).

bijou
04-15-2018, 14:00
Може да си, може пък да си би или може би да си хетеро и всичко това да е временно.
Все пак, само на 14 си. Продължавай да си живееш и то само ще си дойде.

marzipanda
04-18-2018, 13:10
Изключително относително е на тази възраст дали съществува въобще сексуална "ориентация", тъй като обикновено и масово на този етап от живота на юношите хормоните танцуват степ, танго, ръченица.. Изчакай преди сама да си поставяш етикет и да се опитваш да се категоризираш и приобщиш някъде. Безпредметно е. Жените са фини, нежни и красиви, съвсем възможно е да искаш подсъзнателно да приличаш на тях и да ги идолизираш, затова да изпитваш форма на романтично привличане. Моят съвет е - изчакай, виж какви изживявания/романтични и сексуални/ ще ти поднесе живота, преди да се опитваш да си търсиш определена позиция в сексуалната джунгла. Познавам много хора с нестандартна сексуална ориентация, някои от началото на съзряването си за били запознати със себе си, други в последствие го осъзнават. Пожелавам ти много усмивки и моля те, не бързай. :)

radito98
04-20-2018, 09:15
След някоя друга година ще разбереш. Още ти се бушуват хормоните… Важното е да не правиш прибързани изводи.

QmPudeli
04-25-2018, 19:50
Ко стаа, Минче