PDA

View Full Version : Кой харесва жени с малки цици?



Грозния
03-18-2018, 21:14
...има много мъже, които харесват жени с малки цици...
Тия които харесват жени с малки цици да си признаят веднага :D !

tori
03-18-2018, 21:26
Един бивш имах, който харесваше малки цици и дори моите му идваха твърде много.

YoungBloodZ
03-18-2018, 21:29
Един бивш имах, който харесваше малки цици и дори моите му идваха твърде много.

Егати рекламата си направи. :D

HollyGolightly
03-18-2018, 21:51
Има и такива мъже, аз лично не харесвам малки, ама аз и мъж не съм, та ддз.

Грозния
03-18-2018, 22:00
Един бивш имах, който харесваше малки цици и дори моите му идваха твърде много.Значи твоят бивш си е падал по момчета :? !
Защо мислиш че ти е станал "бивш" :razz: ?!


А Харката уж не ме четеше, а сега излиза, че не само чете, но и гласува в анкетите които пускам.
Също както правеше Антраксолана :D .
Харката даже е видял какво съм гласувал аз и е избрал обратното. Обратен човек избира обратни работи, кво да кажа :? !

SHPAIdURmeN
03-18-2018, 23:09
^
A ти харесваш ли жени с малки гърди ?

HollyGolightly
03-19-2018, 01:34
^
A ти харесваш ли жени с малки гърди ?

Той харесва всичко що е готово да му се върже, дори да е срещу заплащане :)

nqmamNervi
03-19-2018, 06:30
дефинирай малки

corbV2
03-19-2018, 07:12
https://pics.me.me/when-it-comes-to-small-boobs-or-big-boobs-men-11743040.png

YoungBloodZ
03-19-2018, 07:22
[img]https://pics.me.me/when-it-comes-to-small-boobs-or-big-boobs-men-11743040.png[/img

https://i.imgur.com/RXEEkh2.png

tori
03-19-2018, 08:26
Егати рекламата си направи. :D
Реално не съм особено надарена, така че не е реклама.

tori
03-19-2018, 08:33
Значи твоят бивш си е падал по момчета :? !
Защо мислиш че ти е станал "бивш" :razz: ?!

Ми, то аз го зарязах, за тва е бивш. :ддд Ако е харесвал момчета, що стоя с мен 3 години и кусур, че и ме обичаше супер много? Вярно - прикритие може да съм била, не се замислих... Ама го вдигаше, та не знам. Съмнявам се да е бил скрито гейче. Отделно настоящата му аверка е много готина мацка, и в тяло, и в муцуна ме радва.
Просто приеми, че различни неща се харесват на различни хора и твоят вкус и твоите виждания могат да не са гоу ту при търсенето на партньор, пък ако ще и за един път да е.

YoungBloodZ
03-19-2018, 08:36
Реално не съм особено надарена, така че не е реклама.

Нищо, 'ша та зимам и тъй!

tori
03-19-2018, 08:45
Нищо, 'ша та зимам и тъй!
Е, те мацки с доста по-малко надареност от мен си имат гаджета, че мен няма да ме вземе някой... :дд

haritov
03-19-2018, 08:58
Е, те мацки с доста по-малко надареност от мен си имат гаджета, че мен няма да ме вземе някой... :дд

който те вземе ще стигне до извода че тебе е трябвало да те утрепят като си била малка
вече е късно за всякакви мерки :D
:cool:

tori
03-19-2018, 09:31
който те вземе ще стигне до извода че тебе е трябвало да те утрепят като си била малка
вече е късно за всякакви мерки :D
:cool:
Абсолютно! :дд

YoungBloodZ
03-19-2018, 09:48
Чакаме да дойде papugai, това ще е най-интересната тема за него, която е пускана от месеци.

Колкото до Тори.. без да пипна не мога да кажа нищо. :D

Грозния
03-19-2018, 19:23
който те вземе ще стигне до извода че тебе е трябвало да те утрепят като си била малка
вече е късно за всякакви мерки :D
:cool:Така е в Русия може би!
На запад отдавна са измислили силикона и го използват :D !

Остава и тори да намери чичка, който да я "черпи" един силикон и...



YoungBloodZ: Без реклами на боклуци!

tori
03-19-2018, 19:51
Достатъчно добре се чувствам и без силикон, така че съм пас за идеята. Единствено бих си сложила ботокс в челото и хиалуронче в джуките.

haritov
03-19-2018, 21:20
Достатъчно добре се чувствам и без силикон, така че съм пас за идеята. Единствено бих си сложила ботокс в челото и хиалуронче в джуките.

докато си червенокоса си перфектна

Fisherman
03-19-2018, 21:48
дупка да има

tori
03-19-2018, 22:25
докато си червенокоса си перфектна
Аз винаги съм била перфектна, просто само на това съм склонна. :дд

haritov
03-20-2018, 07:38
да вземе да те пратим на Мис България

там конкуренцията е жестока

YoungBloodZ
03-20-2018, 07:52
да вземе да те пратим на Мис България

Ауу, как я обиждаш...

haritov
03-20-2018, 08:10
Ауу, как я обиждаш...

що бе и аз ще ходя тая година :D

~The Smile~
03-20-2018, 11:23
е, който каже, че харесва малки цици, нЕма му повЕрвам

haritov
03-20-2018, 11:27
е, който каже, че харесва малки цици, нЕма му повЕрвам

червенокоса ли си?

~The Smile~
03-20-2018, 12:06
червенокоса ли си?

ще те разочаровам
тъмнокестенява по външност, а по акъл блондинка :д

corbV2
03-20-2018, 12:55
е, който каже, че харесва малки цици, нЕма му повЕрвам
Аз не харесвам нито малки, нито големи цици, а притежателя на циците, без значение малки или големи. Ако се случи да са малки, ще ги харесвам, заради притежателя. Пффф, колко сладникаво...:D

~The Smile~
03-20-2018, 14:14
Аз не харесвам нито малки, нито големи цици, а притежателя на циците, без значение малки или големи. Ако се случи да са малки, ще ги харесвам, заради притежателя. Пффф, колко сладникаво...:D

еххх замалко да ти повярвам :д айде айде мъжете като видите една жена, първо гледате в "очите" :р

Грозния
03-20-2018, 14:41
YoungBloodZ: Без реклами на боклуци!Какви реклами на боклуци?!
Как да кажа, че "всичко ще е точно" :D ?

Единствено бих си сложила ботокс в челото и хиалуронче в джуките.Това обикновено го правят жени на 40+ :? .
Ако ти имаш нужда от това сега, моите съболезнования :D .

дупка да имаТолкова ли са ти ниски критериите?
В такъв случай работа може да ти свърши и неодушевен предмет :? .

Аз винаги съм била перфектна, просто само на това съм склонна. :ддСамо хората с най-много недостатъци се мислят за перфектни :? .

да вземе да те пратим на Мис България

там конкуренцията е жестокаНа тия конкурси имат шанс само жени, които спят с богати и влиятелни чичаци.

що бе и аз ще ходя тая година :DКъде?
В Тайланд ли :D ?!

е, който каже, че харесва малки цици, нЕма му повЕрвам Гледай обаче как лъжат по форумите.

Аз не харесвам нито малки, нито големи цици, а притежателя на циците, без значение малки или големи. Ако се случи да са малки, ще ги харесвам, заради притежателя. Пффф, колко сладникаво...:DПочваш да звучиш като някоя кифла.

YoungBloodZ
03-20-2018, 15:29
еххх замалко да ти повярвам :д айде айде мъжете като видите една жена, първо гледате в "очите" :р

Първо гледаме сърцето, това, че пред него има гърда, не е наша вина!



Какви реклами на боклуци?!
Как да кажа, че "всичко ще е точно" :D ?

С думи, но не и с тая отрепка.


На тия конкурси имат шанс само жени, които спят с богати и влиятелни чичаци.

pandabear detected

corbV2
03-20-2018, 15:37
еххх замалко да ти повярвам :д айде айде мъжете като видите една жена, първо гледате в "очите" :р
Ми всъщност първо забелязвам структурата (дали е слабичка/добре оформена ;д), лицето и се заглеждам в дупето доста ;д. За циците ми е все тая. Ако са големи, ще се впечатля естествено, но дотам. А ти щом говориш така, явно си с големи "очи" ;р. Познах ли?

AnarchyBoy
03-20-2018, 15:54
еххх замалко да ти повярвам :д айде айде мъжете като видите една жена, първо гледате в "очите" :р

Реално истинските очи и усмивката са много по-важни от едни цици. ;) И структурата..
Задника е важен колкото очите и усмивката.. Циците не чак толкова
Фенката явно е с големи цици и в това нема лошо бих им се радвал..

ама


Педали мислете в перспектива ве, огромните цици ще увиснат след време.
На мен ми стига да ми пълнят шепите. Повече нещЪ..
Имал съм секви приятелки..
С малки, с големи, с огромни.. с некви странно издължени като дюнери..
Не са важни циците а как ме гледа и колко може да носи на ебане.

anonymous908491
03-20-2018, 16:27
на грозния циганката е била с цици загащени в дънките
такива цици трудно се определят дали са малки или големи

а за циците
няма малки или големи
има естествени и пластмасови

П.П.
и за да не питате дали друг ми пише от профила
Тори има хубави цици
може ли да си ги покаже

haritov
03-20-2018, 17:19
ще те разочаровам
тъмнокестенява по външност, а по акъл блондинка :д

имате много интересно CV

haritov
03-20-2018, 17:25
еххх замалко да ти повярвам :д айде айде мъжете като видите една жена, първо гледате в "очите" :р

да не гледаме очите циците бият на очи обаче какво да се прави мъже сме така сме създадени

има обаче жени които не са супер красавици нямат големи цици а един обикновен външен вид
обаче ти стига да направиш един 5 минутен разговор с тях и се събуждаш с мисълта за тях защото си заспал с тази мисъл и си я сънувал дори

преди да усети я виждаш навсякъде в мислите си и мечтите си

така е има жени с цици и жени

tori
03-20-2018, 18:21
Грозен, що си мислиш, че не спя с богат и влиятелен? Може тайно да си чукам чичко, знаеш ли?! А за хиалурона - малки джуки има на всяка възраст; мимически бръчки от цупене пак има на всяка възраст. Реално и двете неща са грижа, а не интервенция дори.
Папагал, благодаря за комплимента. :)

AnarchyBoy
03-20-2018, 18:29
Да ви еба проблемите.. коя каква цица имала..

Мен ми е по-голям проблем, че масово са гнили отвътре.. а не кви са й циците..
Сяк'ва ще я обичам.. стига да е правилната, както каза Харката. ;)


А на тори да й го сложа между циците малки.

Грозния
03-20-2018, 18:47
Грозен, що си мислиш, че не спя с богат и влиятелен? Може тайно да си чукам чичко, знаеш ли?!Такова нещо няма как да остане тайна, освен това не изглеждаш като някоя, която спи с богати и влиятелни чичаци, поне в момента. Цялостното впечатление, което оставяш е, че си неудовлетворена от живота. Не сексуално, а все едно отдавна не са те черпили с шопинг-ин-да-мол :D !

А на тори да й го сложа между циците малки.А така, тури ѝ го!
Аз одобрявам :D !

tori
03-20-2018, 18:52
Анархи, чичото каза, че ш те черпи, ако ми го сложиш където и да е, щом ще го отърваш от мен.

haritov
03-20-2018, 18:54
Анархи, чичото каза, че ш те черпи, ако ми го сложиш където и да е, щом ще го отърваш от мен.

смятай ако имаше и цици

Fisherman
03-20-2018, 20:06
харесвам цици с малки жени

haritov
03-20-2018, 20:25
Идеалната жена е с големи цици за да има къде да си легнеш,ниска за да прави свирки права,с малък задник,че като и го сложиш да ти изглежда голям и да имаш самочувствие и най-важното трябва да има квадратна глава че има къде да си сложиш бирата докато прави свирки права

haritov
03-20-2018, 20:27
бахти ако не обсъждам цици ще се боря за комузъма

шибан живот

AnarchyBoy
03-20-2018, 21:21
харесвам цици с малки жени

:lol: Е не..

tori
03-20-2018, 22:30
смятай ако имаше и цици
tochno!

bobs14
03-20-2018, 22:51
здравейте дами и господа на 16 години съм наскоро бях с едно момиче техните ги нямаше в тях и тя ме повика ще ви разкажа на кратко какво точно се скучи

Повика ме отидох до тях тя беше с най добрата си приятелка седяхме тримата говорихме си след това най добрата й приятелка си тръгна и ние останахме само двамата аз започнах да я заговарям да се шегувам след това започнах да я целувам тя ми каза че се целувам добре дори след това се разгорещихме и я метнах на спалнията започнах да я пипам по циците през дрехи забелязах че не се отдръпна след това си свалих тениската и започнахме отново даже бях между краката и и лекичко ги танисках все едно и го вкарвам добре де но тръгнах да и свалям долнището и тя ми спря ръцете попитах я какво ? тя ми отговори как така кво след това се опитах отново няколко пъти и най накрая си свали сутиена целувахме се малко натискахме се тръгнах отново да й свалям долнището и тя пак ми отказа след това изчаках известно време и си тръгнах но на тръгване започнахме да се целуваме тя започна да ме пипа по к*ра аз нея също започнах да я пипам само че през дрехи тръгнах да си свалям панталона и тя вика хайде тръгвай си

кажете ми къде точно сбърках за да и се реванширам ( момичето е на 17г. не е девствена познавам момчета с които е спала има опит )

haritov
03-21-2018, 06:20
мацката просто си е мислила за мен през цялото време

nqmamNervi
03-24-2018, 16:05
https://www.youtube.com/watch?v=2OrL40Uj_3I

Грозния
03-24-2018, 17:04
^ - Това е такава постановка :? !

HollyGolightly
03-25-2018, 02:01
А От кой номер нагоре се смятат за големи или зависи от ръцете на любителят?

kompleksar
03-25-2018, 08:22
Грозния, Грозния, с всеки ден ставаш все по-тъп и по-тъп..

Грозния
03-25-2018, 09:51
Грозния, Грозния, с всеки ден ставаш все по-тъп и по-тъп..Ти си така от както си се родил, аз няма как да те стигна, дори да тичам назад :razz: .

Много ми е забавно, как никой "мъж" не иска да гласува в анкетата, защото това би означавало или да излъже, или да се съгласи с мнението на Грозния :D !

kompleksar
03-25-2018, 10:06
Божее, ти си страшно мозъко-ограничен антисоциален тип, честно

anonymous908491
03-25-2018, 19:41
А От кой номер нагоре се смятат за големи или зависи от ръцете на любителят?

колко са ти големи ... ръцете
големи са, когато си легнала по корем
и почне да те боли кръста