PDA

View Full Version : 7ми клас и след него



whoozip
03-21-2018, 16:56
Здравейте. Дайте ми някакви съвети относно ученето в 7ми клас (сегашния ми) понеже ми предстоят матури/нво (ако може, ми обяснете разликата), а наистина дереджето по бел е много тегаво, по математика бих се опитал за 5ца, но бела.. Гола вода съм, страшно мнооооого ми е тъпо, че от 1ви клас не му обръщах внимание, защото си мислех, че няма какво толкова да се учи, а аз нищо не знаех.. Ако съм прав, ще има и матура/нво по ае ? Е, разгеле, там вече съм 6ца..
Следователно 6, 3 (дай Боже 4ка), 4/5.. Ох леле, лошо ми е, дайте ми някакви съвети какво да правя, как да се успокоя.. Ами, ако изкарам 2ка по бел ?? Има ли поправка ? А другите предмети влизат в оценката за кандидатстването ? Как стоят тези неща, с балообразуването, оценката за приема.. Ако може да ме поясните.
Сега приемът е с някакви точки, нали ? Максът беше 500, ако не се лъжа. 330 точки се падат 4 и нещо, така ли ? Ако минималните точки за училището, към което се стремя, са толкова, то колко ще ми трябват, за да ми е сигурно влизането ?