PDA

View Full Version : Здравейте,трябва ми помощ!



NooB4o
03-22-2018, 20:18
Здравейте, аз съм момче на 17 години с приятелка на 16,с която ходя от 10 месеца и ми трябва съвет .. Наскоро тяхните започнаха да я пускат по дискотеки и се караме защото не иска да съм там,защото според нея и нямам доверие .. Смисъл ходили сме няколко пъти заедно,но сега тя ми казва че иска да ходи и понякога сама и да съм и бил имал повече доверие .. Моля ви кажете ми как да и обясня,че аз искам да съм с нея защото в дискотеката има всякакви хора и бог знае какво може да и се случи .. искам да и обясня,че ме е страх да не и стане нещо и че ще съм спокоен като съм там защото ако стане нещо мога да направя нещо .. Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..
P.s. извинявам се ако има грешки някъде

Necrologist
03-22-2018, 20:32
Пич, остави я да си прави квото иска. Нито си и баща нито си и майка.

HollyGolightly
03-22-2018, 20:47
И двамата нямате място по дискотеките след като сте под 18 :?

NooB4o
03-22-2018, 21:29
И двамата нямате място по дискотеките след като сте под 18 :?

С удоволствие бих чул "нямаш годините",но да си го кажем направо .. Това е България ..

Necrologist
03-22-2018, 21:46
Тцтц, приятелката ти не може да отиде да се изчука на спокойствие в някой кенеф на дискотека без да намесиш държавата.

NooB4o
03-22-2018, 22:00
Тцтц, приятелката ти не може да отиде да се изчука на спокойствие в някой кенеф на дискотека без да намесиш държавата.
Помолих за съвет,а не да ми говориш какво прави приятелката ми или не .. Това че при теб може да е така не значи,че и при други е .. Моля задръж си мнението за теб

HollyGolightly
03-23-2018, 00:47
Като пишеш в публичен форум, очаквай да получиш всякакъв вид коментари а не само това което ти искаш да чуеш

kompleksar
03-23-2018, 12:54
И кво по-точно искаш да чуеш? Малко пишлеме е, може би като тебе, но поне си повече с разума (донякъде), остави я.

Грозния
03-23-2018, 18:52
Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..Страх те е, че някой може да спи с нея преди теб ли :D ?
Напълно възможно е, приеми го.

NooB4o
03-23-2018, 20:31
Страх те е, че някой може да спи с нея преди теб ли :D ?
Напълно възможно е, приеми го.
Не не е това говоря някой да я насили ...

haritov
03-23-2018, 20:33
Здравейте, аз съм момче на 17 години с приятелка на 16,с която ходя от 10 месеца и ми трябва съвет .. Наскоро тяхните започнаха да я пускат по дискотеки и се караме защото не иска да съм там,защото според нея и нямам доверие .. Смисъл ходили сме няколко пъти заедно,но сега тя ми казва че иска да ходи и понякога сама и да съм и бил имал повече доверие .. Моля ви кажете ми как да и обясня,че аз искам да съм с нея защото в дискотеката има всякакви хора и бог знае какво може да и се случи .. искам да и обясня,че ме е страх да не и стане нещо и че ще съм спокоен като съм там защото ако стане нещо мога да направя нещо .. Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..
P.s. извинявам се ако има грешки някъде

СПОКО на гъза и все още пише ''прокурор''

не че можеш да направиш нещо

да прави квото си иска няма да се жениш за нея нито сте женени

NooB4o
03-23-2018, 20:38
СПОКО на гъза и все още пише ''прокурор''

не че можеш да направиш нещо

да прави квото си иска няма да се жениш за нея нито сте женени

Смисъл пише прокурор?

haritov
03-23-2018, 20:40
Смисъл пише прокурор?

мразя да се занимавам с деца като теб

NooB4o
03-23-2018, 20:54
мразя да се занимавам с деца като теб

Никой не те е карал?

ةتشضل انزفث
03-23-2018, 21:37
аби не е много удачно сама да я пускаш :?
ако е такъв проблем просто отиди и наблюдавай отстрани

filmimilmi
03-26-2018, 08:08
Пич, не че нещо... ама тая щом иска да ходи по дискотеките без теб, значи хич не й дреме от колко месеца сте заедно и само ще те направи на балък след някоя друга седмица или месец (или ден така както гледам, че са тръгнали нещата) като я видиш с някой бек на 21 години с 25 годишен баварец... Те така стават нещата. Тая не е стока щом иска да се кълчоти, налива и евнтуално увисва на врата и търка в скутовете на на непознати типове във вмирисаните дискотеки. В такива прокажни учереждения като барове и нощни заведения морал няма и връзките се разпадат. Постави й ултиматум, а ако тя няма сърце да го изпълни, остави я да се поти в залите пълни с мръсни пишки, долни курви и фалшив алкохол и нека просперира. Свестните момичета не са се свършили, че по някаква парантия да й ходиш по гъза. Сега може и да си влюбен, но няма да е така още дълго с оглед на събитията, които ви се случват ми се струва...

prosto_chovek
03-26-2018, 17:45
Вие ако сега имате такива проблеми, сметни. Недей да ставаш някой, дето само следи приятелките си и да им забранява, казва какво да правят или не и прочее. Като не ти харесва какво прави и не се разбирате, намери си друга, с която ще се и така.

Грозния
03-26-2018, 18:18
Пич, не че нещо... ама тая щом иска да ходи по дискотеките без теб, значи хич не й дреме от колко месеца сте заедно и само ще те направи на балък след някоя друга седмица или месец (или ден така както гледам, че са тръгнали нещата) като я видиш с някой бек на 21 години с 25 годишен баварец... Те така стават нещата. Тая не е стока щом иска да се кълчоти, налива и евнтуално увисва на врата и търка в скутовете на на непознати типове във вмирисаните дискотеки. В такива прокажни учереждения като барове и нощни заведения морал няма и връзките се разпадат. Постави й ултиматум, а ако тя няма сърце да го изпълни, остави я да се поти в залите пълни с мръсни пишки, долни курви и фалшив алкохол и нека просперира. Свестните момичета не са се свършили, че по някаква парантия да й ходиш по гъза. Сега може и да си влюбен, но няма да е така още дълго с оглед на събитията, които ви се случват ми се струва...Съгласен съм с всичко, с изключение на това:

Свестните момичета не са се свършили...
http://i.imgur.com/Mrx5fpG.gif

mary_s
03-26-2018, 18:26
Напълно съм съгласна с filmimilmi и prosto_chovek. Съжалявам, че ще те разочаровам, но ако момичето иска да излиза само, то тя не държи толкова на теб или ти прави номера, за да изглежда по- интересна и желана. И в двата случая не сте на една вълна. Помни, че и ти си личност, имай малко достойнство, колкото и да ти се иска да си с нея.
Но ти си млад, живота е пред теб, тепърва ще се срещаш с още момичета (жени). Ще има и разочарования, това е нормално.
Не се отчайвай и не и олеквай като я следиш и вървиш след нея. Така само по- бързо ще и станеш безинтересен. Казвам ти го като жена. Няма момиче, което да уважава някой, който не отстоява себе си и се примирява. Трябва да проявиш малко характер! Ако не те оценява, просто я зарежи, преглътни огорчението си и продължи напред. И не намразвай всички жени заради това :), просто се научи да преценяваш правилно коя си заслужава усилията.

NooB4o
03-26-2018, 21:55
Благодаря ви за мненията след този с "прукорора" ще помисля над тях,защото сте прави! Трябваше ми да чуя нещо такова

realitimile99
04-16-2018, 07:41
Човече, що тя иска да ходи по дискотеки САМА, свържи нещата. Явно ти не си и никак интересен и дори си и досаден.

radito98
04-16-2018, 12:32
Според мен трябва да й забраниш да ходи. Тя ще го оцени и ще бъде завинаги с теб.

Necrologist
04-16-2018, 14:21
"На празно" се пише слято. Ако и ти си от арабски произход, а съдейки по правописа ти, ТИ СИ от арабски произход, не съжелявам!

То и съжалявам не се пише съжелявам, ама айде, ще те оставя да се правиш на готин.
Само не знам себе си ли заблуждаваш или тея дето ти четат глупостите.

Amateur
04-16-2018, 17:18
Пич въобще не се притесняваш че може да и се случи нещо.Страх те е да не се изчука с някой..просто си го признай.Както и да е щом си нямате доверие няма за какво да сте заедно а тя щом не иска ти да ходиш явно си търси друг кур или вече го е срещнала.Пусни я да си ходи сама и изпрати човек когото тя не познава да я следи 2-3 пъти и така ;)