PDA

View Full Version : Проблем с андроид



emil.i.petkov
03-26-2018, 21:25
Реших да си криптирам телефона до тук всичко ОК, но постоянно ми излизаше да въвеждам парола за отключване и след като си начесах крастата реших да го декриптирам за да се махне тази досадна парола. Паролата остана и след декриптирането! Реших да върна фабричните настройки на телефона вкичко протече без проблеми, но после забелязах, че от 19гб. са ми останали към 2гб. и направо ми идваше да се гръмна :@ . Декриптирането протече нормално без никакви проблеми телефона си изписа, че процесът е завършил успешно! Не мога да разбера щом се е декриптирал успешно къде се губят тези 17гб. след рестартиране до фабричните настройки ? Забравих да спомена, че като се криптираше ме попита дали искам да криптирам само файловете които са налични или цялата памет. Избрах да е цялата памет от 19гб. а сега имам към 2 гб. значи може и да е друга причината? Телефона е lg g4.

mary_s
03-26-2018, 21:48
Не разбирам много, но ето няколко идеи:

1) Форматирай паметта (ако е sd карта), но го направи през телефона си. Всъщност, ако тази памет е на sd картата, нищо чудно да се е прецакала самата карта.
Не казваш имал ли си информация в паметта. Пробвай да свържеш тел. към компютър и да видиш тази информация има ли я още.

2) Преинсталирай фърмуера

Ако не можеш да се справиш, отиди в някой сервиз.

anonymous908491
03-26-2018, 21:52
ако беше женка щях да ти помогна
ма сега не виждам смисъл

emil.i.petkov
03-26-2018, 23:09
Паметта е на телефона. Имаше записани някъде към 10гб. в телефона. Свързах го към компютъра и ми показва, че има 20 гб. излизат ми основните папки, но са празни а пише че има файлове в тях? Оправи се! Качих някъде 20гб. и се оправи явно е бил забил след фабричните настройки ?

deblx
06-07-2018, 00:57
http://www.piefone.com/400-best-instagram-status-quotes-bio-for-instagram/