PDA

View Full Version : Харесвам го. Мамка му. Какво да правя?



jesika 98
03-26-2018, 21:13
Здравейте. Накратко запознах се с едно момче. Разменихме си телефоните. След известно време ми писа и излязохме на среща. Прекарахме си доста добре а след това отидох на работа. И сега изненадата, бившата му беше за първи работен ден в мойта работа. По късно той дойде да ме види, засякоха се, говориха си и реших, че повече няма да се срещам с него. Но уви май се бях влюбила. Излизахме още няколко пъти. Беше страхотно, но един ден реших да се запозная с бившата му нали ми е колежка. Тя излезе много печена и след работа отидохме да си допием. Тя ми разказа много гадни неща за него а след това се видяхме и с него направихме го за две стотинки и аз си тръгнах. Стана ми гадно дали наистина е такъв буклук, харесвам го и си срязах вените. Нещата се оправиха с него се сдобрихме, но той май още я обича. До скоро се виждахме, последния път се държа доста влюбено, но аз си помислих че се подиграва с чувствата ми. На вечерта се напих и го наругах а на следващия ден му писах че си имам приятел. Той ме попита дали това орначава, че няма да се виждаме а аз отвърнах- предполагам...
Много съм била наранявана и ме е страх, затова през цялото време се държах супер дръпнато все едно е за една вечер. Казах му че го харесвам но не го показвах. Докато бяхме заедно постоянно си говорех по телефона с мъже за да ревнува. Държах се като глупачка и съжалявам.
Моля не ме опреквайте. Искам да си го върна.

filmimilmi
03-27-2018, 11:46
Сори, ама ако момчето е умно няма да си го върнеш, защото те е разбрал колко си проста, което, ще ме извиняваш, ама е съвсем очеизбождащо от следните твои действия:


един ден реших да се запозная с бившата му нали ми е колежка. Тя излезе много печена и след работа отидохме да си допием. Тя ми разказа много гадни неща за него а след това се видяхме и с него направихме го за две стотинки и аз си тръгнах.

Да, за един ден те е убедила просто, че е мега печена и новата ти най-добра приятелка, която е супер искрена с тебе и точно затова ти наговаря тия неща за СВОЯ БИВШ, ТВОЙ НАСТОЯЩ, защото връзката ви с него й е много важна тема понеже си новата й най-добра приятелка и мисли всичко само за твое добро...

Докато бяхме заедно постоянно си говорех по телефона с мъже за да ревнува.

Само курвите искат да ги ревнуват. Но да не навлизам в подробна психоанализа, мисля, че ще си загубя времето, ако го обяснявам за точно такава като теб.


На вечерта се напих и го наругах а на следващия ден му писах че си имам приятел.

А още по-простите курви пият в тези количества, че чак да почнат да ругаят приятелите си и да ги лъжат, че си имат друг приятел!


Държах се като глупачка и съжалявам.
Моля не ме опреквайте. Искам да си го върна.

Не говори в минало време. Мисля, че още си такава щом изобщо не си си направила труга да помислиш как изглеждаш от страни преди да пускаш тази тема. Щеше вече да ти е ясна ситуацията и да не губиш нито нашето, нито своето време за тази простотия.

И все пак, за да съм ти полезен, нека повторя без сарказъм като използвания от мен по-горе, защото може и да ти е попречило да разбеш, НО 1) Тази не ти е никаква приятелка 2) Момчето, ако е умно, ще си е плюло на петите от теб завинаги, така че си спести мъките по-него и приеми за факт, че си много глупава, наивина и се държиш като курва и трябва да коригираш това, ако не искаш да завъшиш като самотна проста курва.

RapExotic
03-27-2018, 15:42
Ето заради такива момичета, които нямат грам акъл и себеуважение мъжете масово си мислят, че всички жени са леки и не ги взимат на сериозно.

От бившата му какво очакваш да чуеш - препоръки колко е готин, колко е добър в леглото, как умее много неща.. и как е много щастлива, че той вече е с теб, а не с нея ли? Те щом са се разделили значи са имали проблем по между си и това е оставило негативни емоции и у двамата.
С такова тъпо поведение не можеш да задържиш нормален мъж. Никой не обича жени, които постоянно си сменят мнението и настроенията без причина и си измислят някакви истории и филми за да отблъснат или привлекат някой.

anonymous908491
03-27-2018, 16:04
някой толкова фрапиращо почва да прилича на грозния педерас
че остава да се запитаме дали овцата Доли е единствения клонинг

Грозния
03-27-2018, 18:32
Темата е фейк, авторът също :? .

HollyGolightly
03-28-2018, 13:12
Тая история е като скоростно влакче. Никаква последователност на събитията. Както го харесваш изведнъж го правиш на 2ст след което си режеш вените и взимате че се оправяте и пак се карате.
Ако не си трол (което е малко вероятно) остави момчето и не му губи времето с дебилността си

prosto_chovek
04-08-2018, 20:44
Еми извинявай, обаче си мега тъпото парче. Първо, от бившата на някого, какво очакваш да чуеш? Да ти каже, да, перфектен е, о мале, затова не сме заедно? Научи се, че, когато харесваш някого, трябва да си извадиш изводите за него и да го обичаш за това, което е и което прави, а не за това, което някакви хора, които познаваш от скоро, или от отдавна, ти говорят за него. Да се самонараняваш от "любов" е тъпотия, защото, любовта е нещо, което те кара да се чувстваш добре, жив и прочее, а когато не е така и се наказваш за което, се нарича мазохизъм и, отново, тъпотия. Това, което следва един адекватен човек да направи, когато връзката му е изчерпана, или я няма, или там вашите драми, е да я прекрати, ясно, че ще му е кофти някакво време и да продължи напред. В случая, ти си виновна, но счупеното не се лепи, вярвай ми, не се натягай, където вече не ти е мястото и продължи напред. Не си повтаряй грешките. Успех :)

SHPAIdURmeN
04-09-2018, 01:16
#трол.

teodora787878
04-09-2018, 01:53
Ето заради такива момичета, които нямат грам акъл и себеуважение мъжете масово си мислят, че всички жени са леки и не ги взимат на сериозно.

От бившата му какво очакваш да чуеш - препоръки колко е готин, колко е добър в леглото, как умее много неща.. и как е много щастлива, че той вече е с теб, а не с нея ли? Те щом са се разделили значи са имали проблем по между си и това е оставило негативни емоции и у двамата.
С такова тъпо поведение не можеш да задържиш нормален мъж. Никой не обича жени, които постоянно си сменят мнението и настроенията без причина и си измислят някакви истории и филми за да отблъснат или привлекат някой.

Точно и ясно :)