PDA

View Full Version : Влизане във форма за лятото



djillas
03-26-2018, 21:37
Привет на всички.
Идва лято и много от нас започват етапа "обратно във форма".
Добре е да споделим малко неща от кухнята и да обменим опит, така че да намерим правилното решение - как да влезнем във форма.
Под форма се има предвид - премахване на нежелани килца и гадните мазнинки под пъпа.

Особено голяма мъка са ми мазнините под пъпа - няма сваляне това нещо.
Дали упражнения за корем, концентрирани с тежест ще помогнат...не знам, сега експериментирам.
В момента правя по едно основно упражнение на макс с 3/4 серии по 5/6 повторения. След това свалям кг и правя по 12/15 или 16 повторения.
Засега съм свалил 2 кг за две седмици - малко е ама....от сърце.

Та...ще се радвам ако споделите, как се готвите за лятото.

anonymous908491
03-27-2018, 10:40
аз си купувам нова яхта
тва ми спестява всички притеснения как изглеждам

RapExotic
03-27-2018, 15:21
Ти за да си във форма трябва да тренираш целогодишно и да се храниш горе-долу правилно. А не 10 месеца в годината седене пред телевизора и ядене на чипсове и после за 1-2 месеца диети и пренатоварване с упражнения само с цел на плажа да си готин. Но все пак щом си започнал да тренираш започни с някакви по-леки натоварвания, които мускулите ти могат да понесат, докато свикнеш с тях и тогава увеличавай повторенията и тежестите. Също обърни внимание и какво ядеш. За мазнините по корема освен упражненията за корем трябва и кардио тренировки - тичане, велоергометър/колоездене, плуване и тн.

ةتشضل انزفث
04-23-2018, 10:00
Ти за да си във форма трябва да тренираш целогодишно и да се храниш горе-долу правилно. А не 10 месеца в годината седене пред телевизора и ядене на чипсове и после за 1-2 месеца диети и пренатоварване с упражнения само с цел на плажа да си готин. Но все пак щом си започнал да тренираш започни с някакви по-леки натоварвания, които мускулите ти могат да понесат, докато свикнеш с тях и тогава увеличавай повторенията и тежестите. Също обърни внимание и какво ядеш. За мазнините по корема освен упражненията за корем трябва и кардио тренировки - тичане, велоергометър/колоездене, плуване и тн.

+

nevermorevon
04-23-2018, 12:09
Ами аз доста си похапвах и не бях тренирал 1 година, затова реших да се подкарам с химията да стане по-лесно

kompleksar
04-23-2018, 14:07
Не си ли се сетил малко късно ?

ivaylat
04-23-2018, 14:58
За другото лято си готов :)

tanitaivanova
04-23-2018, 17:34
Аз от януари започнах да тренирам и има напредък. Не съм от най-сериозните, но по 2 пъти в седмицата гледам да ходя. Има си ефект, колкото и да е малко времето.

ةتشضل انزفث
04-24-2018, 09:22
Би ли казала какви са ти програмата и режима ?

tanitaivanova
05-12-2018, 11:11
аз си купувам нова яхта
тва ми спестява всички притеснения как изглеждам

хахахаххах