PDA

View Full Version : Моля я да ми даде втори шанс но тя не иска въпреки че съм осъзнал грешката си...



Danger_boy21
04-01-2018, 11:39
Ще започна откакто се запознахме. Като се запознахме бяхме много близки, споделяхме си всичко, бързо се привързахме един към друг. В даден момент тя започна да ме лъже за дребни неща но аз все пак се ядосвах. Аз също въртях номерца като манипулиране(не е било нарочно) и тел подобни. Започнахме да се караме и по едно време техните и спряха връзката с мен. Тя ми каза дръж се заради мен защото се обичахме все пак но. Нямахме връзка от 4ти март до 29ти март. На 29ти март чрез нейна приятелка ѝ се извиних за всичко което съм правел защото аз си бях разбрал грешката и много се разкайвах за това което бях правел. Тя ми прости за това и като я питах продължаваме ли тя каза на нейната приятелка че тя ще се опита да преодолее всичко. Аз казах искам да продължим. На другия ден тя се свърза с мен и искаше да поговорим. Каза ми че иска да я оставя и тем подобни. Било ѝ трудно с мен, опропастил съм ѝ живота, не иска да се занимава с мен, иска да я забравя и т.н. Не мога да разбера какво ѝ стана...моля я за втори шанс...но тя не иска да ми даде. Попитах я защо не иска и тя ми каза защото съм я наранявал и че от отдавна си го мислела. Аз я убеждавам че съм си разбрал грешката и че няма да съм същия но тя не иска...иска да просто да я оставя и повече да не я търся...как мога да я накарам да ми прости? Наистина се промених.

Грозния
04-01-2018, 22:00
...иска да просто да я оставя и повече да не я търся...как мога да я накарам да ми прости? Няма начин, зарежи я!
Не си губи времето и продължавай напред!

filmimilmi
04-02-2018, 08:45
Значи ти си си излял душата пред нейна приятелка и тя (приятелката на приятелката ти) ти е простила от името на приятелката си (приятелката ти). Стана много заплетено, мисля да пропусна.

RapExotic
04-02-2018, 22:09
...Тя ми каза дръж се заради мен защото се обичахме все пак но... Каза ми че иска да я оставя и тем подобни. Било ѝ трудно с мен, опропастил съм ѝ живота, не иска да се занимава с мен, иска да я забравя и т.н.

Вероятно вече мисли за друг. Няма такова нещо като "Много се обичаме, ама не сме един за друг". Ако искаше да е с теб нямаше изобщо да увърта. Най-добре зарежи.

OptimusPrime
04-02-2018, 23:23
Тва че си изливаш душичка тук и някои си ще те подкрепи не те прави достоен за ней,вземи си поука...виновен си,не ставаш,отхвърлен си,разкарай се.... внимавай с вената хаааахаха

Danger_boy21
04-03-2018, 01:03
Най тъпото е, че ѝ помагах във всичко и преди 40 минути си писах аз тя и мой приятел. Беше луднала, говореше как искала да спи с момчета, да започне да пие и накрая подчепах отново защо не ме иска и тя по едно време започна ще те блокна и започнах да я умолявам но тя ме блокира. От на моя приятел стийма сега ѝ писах следното: защо виждаш само лошите неща които съм правел? Ти до последно ме лъжеше и не се промени. Ти какво направи за мен някога? Аз се опитвах да те зарадвам някак.(събирах по едно време пари за да ѝ взема GTA V и гладувах две седмици и половина за да спестя пари да я зарадвам) взех ти колко много неща за да не кажеш че не правя нищо за теб но ти тези неща не ги виждаш. Интересува те само ти как си, но аз няма значение. Дължиш ми поне едно приятелство за това което съм ти помагал или най лесния вариант да ми дадеш акаунта и всичко което съм изгубил по теб!

filmimilmi
04-03-2018, 08:18
Пич, тя те прави на гъз и изпитва удоволствие от това! Трябва ли ти в действителност да преминаваш през тези унижения? Достойнство нямаш ли? И като те вижда на колко жалък те прави сега никога няма да иска да прави нещо повече с теб, защото сега си тотална излагация и мухльо в нейните очи. Да си беше замълчал, за да я мъчи мисълта как лесно си я преживял, вместо сега да си мисли, че някой (ти) не може да живее без нея и да си вдига самочувствието до небето.

Грозния
04-03-2018, 18:52
Най тъпото е, че ѝ помагах във всичко и преди 40 минути си писах аз тя и мой приятел. Беше луднала, говореше как искала да спи с момчета, да започне да пие и накрая подчепах отново защо не ме иска и тя по едно време започна ще те блокна и започнах да я умолявам но тя ме блокира. От на моя приятел стийма сега ѝ писах следното: защо виждаш само лошите неща които съм правел? Ти до последно ме лъжеше и не се промени. Ти какво направи за мен някога? Аз се опитвах да те зарадвам някак.(събирах по едно време пари за да ѝ взема GTA V и гладувах две седмици и половина за да спестя пари да я зарадвам) взех ти колко много неща за да не кажеш че не правя нищо за теб но ти тези неща не ги виждаш. Интересува те само ти как си, но аз няма значение. Дължиш ми поне едно приятелство за това което съм ти помагал или най лесния вариант да ми дадеш акаунта и всичко което съм изгубил по теб!Защо се унижаваш така?!
filmimilmi е прав за това което ти казва!
Само да питам - ти кога осъзна и осъзнал ли си изобщо, че тя не те иска и няма никакъв шанс да се случи нещо между вас?!

Danger_boy21
04-04-2018, 19:48
Аз го разбрах но много късно, до последно се опитвах някак да закрепя всичко, но накрая се отказах. Много е трудно да намериш някаква по-сериозна и не всичко да е само до едното ебане. Винаги съм искал човек който да е до мен когато имам нужда от него, да мога да я прегърна и целуна по всяко време, а не да се прави на някоя и накрая един вид да те ограби.

Mihrishah_valide_sultan
04-27-2018, 09:20
Може би си има нов приятел приеми го и продължи на пред.