PDA

View Full Version : Разтълкуване на сън



TulkyvaneNaSun
04-05-2018, 09:53
Здравейте. Имах доста интересен/странен сън, който желая да разтълкувам.
Събуждам се отивам на училище (беше към 8:10), странно, но не беше започнал първия час - закъснявах, а нормално започваме от 7:30. Беше много тъмно. И в даскало леко. Имахме БЕЛ за първи час, оставих си раницата, после бях при вътрешните стълби (от 1ви до 3ти етаж) на училището, като се намирах на втория, там е и стаята по БЕЛ. Казах на съучениците ми, че ще закъснея малко. Качих се на 3тия етаж, не помня какво правих, но беше много тъмно и никой не беше там. После бях при тоалетната, миех си очите и видях как по коридора минава г-жата ни по БЕЛ. След това бяхме в час (с най-добрия ми приятел на първите чинове), г-жата изпитваше. Изведнъж отидохме на последния чин в ъгъла *Да уточня, че часът беше 9:30, нещо от този сорт*, една съученичка мина, даде ми телефона си и ми каза да гледам, докато не е тук. Клипчето беше смущаващо, стари къщи, дървета, мрак. . превъртявах клипа. После с една много близка приятелка бяхме на една пейка *вчера, като излезнахме седяхме на нея* на 15-20 метра пред блока или по-точно входа на един роднина. Блокът уж се падаше училището, в което тя учи (намира се пред моето). Попита ме дали харесвам желирани пръчки (едни червени с бял пълнеж в тях), извади една, пробвах се да й я взема с уста, накрая успях и се разсмяхме. Разплаках се (не знам защо) и тя ме прегърна. През това време от блока излезна едно момче от другия клас, само че имаше щръкнала брада. Няколко секунди след него излезна най-добрия ми приятел, като дойде при нас да говорим. В следващия миг се озовах в мазе, пак много тъмно, като виждах видение на покойна ми пра-баба (Почина този месец преди 4 години, днеска сме 05. 04. 2018 ). После видях близката ми приятелка по пижама (горнище до колената) и влизаше в блока *както казах уж училището й*. После бях в една стая *най-задната, тоест виждах зад блока* от апартамента, в който живеех. Зад блока ни имаше един друг блок, от който се провикна едно момче *пак от един друг клас*, с който редовно се псуваме. И се събудих.

Как трябва да го разбирам този сън ?

bijou
04-05-2018, 12:44
Попринцип знам, че числа в сън (каквито и да са) означават някой, но си зависи от числата, та провери номерулогията. А когато е тъмно или нощ в съня ти, означава, че имаш подозрения за нещо/не се доверяваш на хората/ или нещо лошо ще се случи. Но не ми се струва толкова специален този сън, да ти кажа.

Necrologist
04-05-2018, 12:49
Значи, че имаш доста развито въображение.

TulkyvaneNaSun
04-05-2018, 14:46
Попринцип знам, че числа в сън (каквито и да са) означават някой, но си зависи от числата, та провери номерулогията. А когато е тъмно или нощ в съня ти, означава, че имаш подозрения за нещо/не се доверяваш на хората/ или нещо лошо ще се случи. Но не ми се струва толкова специален този сън, да ти кажа.

Писах ти на лични.


Значи, че имаш доста развито въображение.

Нямаше нужда да показваш колко ограничено мислене имаш :)

Necrologist
04-05-2018, 21:02
Вие неограничените май винаги се засягате от най-малкото, а?
Мамин сладък.