PDA

View Full Version : Идеи за почивка



slavinaaa
04-06-2018, 13:55
С приятеля ми не сме ходили досега на почивка, а много искаме да отидем. Дайте идеи къде да отидем. Много се чудим дали в чужбина или в България. Препоръчайте ни места, които сте посетили и много са ви харесали.

prosto_chovek
04-06-2018, 17:02
Еми зависи с какви пари разполагате и по кое време на годината искате да отидете. В момента билетите на уиз и райън еър са толкова евтини, ако ги вземете отрано, че можете преспокойно да си изберете някой от тях за не-скъпа дестинация в чужбина, която да ви излезе по - евтина и от море на Китен. Ако имате кола, мръднете до Сърбия, Хърватия, последното има един каньон Тара, който е много красив. Охридското езеро. Влезте в сайтовете за колективно пазаруване, дори да не си харесате конкретен ваучер за място, може да ви дойде идея. Добринище в момента е много яко, защото е и по - топло, Сандански е много хубав град, Пловдив, лятото на мен любими са ми Китен и Несебър, първото заради цените, а към втория град имам сантимент. За Велинград пускат редовно готини оферти с ваучери, като аз поне и в двата хотела, в които съм ходил там, съм останал много доволен. Най - вече зависи от това с какви пари разполагате, с какъв транспорт мислите да се придвижвате, какъв тип почивки харесвате и за колко време ви се ходи, места има много.

Грозния
04-06-2018, 19:29
С приятеля ми не сме ходили досега на почивка, а много искаме да отидем. Дайте идеи къде да отидем. Много се чудим дали в чужбина или в България. Препоръчайте ни места, които сте посетили и много са ви харесали.Преди да отидете на някоя голяма екскурзия, защо не започнете с нещо по-малко - например хижа, вила или дори някой по-приличен мотел.

slavinaaa
04-07-2018, 08:33
Еми зависи с какви пари разполагате и по кое време на годината искате да отидете. В момента билетите на уиз и райън еър са толкова евтини, ако ги вземете отрано, че можете преспокойно да си изберете някой от тях за не-скъпа дестинация в чужбина, която да ви излезе по - евтина и от море на Китен. Ако имате кола, мръднете до Сърбия, Хърватия, последното има един каньон Тара, който е много красив. Охридското езеро. Влезте в сайтовете за колективно пазаруване, дори да не си харесате конкретен ваучер за място, може да ви дойде идея. Добринище в момента е много яко, защото е и по - топло, Сандански е много хубав град, Пловдив, лятото на мен любими са ми Китен и Несебър, първото заради цените, а към втория град имам сантимент. За Велинград пускат редовно готини оферти с ваучери, като аз поне и в двата хотела, в които съм ходил там, съм останал много доволен. Най - вече зависи от това с какви пари разполагате, с какъв транспорт мислите да се придвижвате, какъв тип почивки харесвате и за колко време ви се ходи, места има много.

Благодаря ти за полезните съвети. Поразтърсих се в интернет и открих в https://oferti.pochivka.bg/oferti-avstria-d23 една много готина екскурзия до Венеция, Будапеща и Виена. Не е никак скъпа и е с автобус. Мисля, че ще си изкараме много готино и с една екскурзия ще успееш да посетим три различни места.

tomislava
05-01-2018, 17:31
Ние наскоро ходихме в Сърбия (Пирот) и беше много хубаво.

Djodja
05-06-2018, 02:02
Всяка влюбена двойка трябва да посети Париж! Има много изгодни оферти, само ги следете.