PDA

View Full Version : Помогнете приятели :)



skratchy
04-07-2018, 20:41
Здравейте приятели!!! Реших да пиша тук, защото имам нужда от помощта ви. Аз съм момче на 22 години и от 1 година имам проблем със зачервяване по лицето. Винаги съм се изчервявал малко може би от срамежливост, но от известно време тези изчервявания се усилват.Когато съм на прохладно място всичко е наред, но когато съм в затворено помещение на задух започвам да усещам жега и напрежение в главата.Когато влизам някъде от студено към топло ставам доста червен.Направих си изследвания при ендокринолог..оказа се че всичко ми е в норма. Странно е защото тези изчервявания са безпричинни..или поне така си мисля. Започвам да си мисля, че това може да е на психическа основа, но няма от какво да ме срам или да крия. Моля ви помогнете или дайте съвети, защото това ми пречи на пълноценния живот...благодаря ви предварително :)

haritov
04-07-2018, 21:58
не се гледай в огледалото

skratchy
04-09-2018, 02:14
Имаш право...понякога когато се видя, че съм се зачервил ставам още по-червен...дали има нещо общо с еритофобия?

~The Smile~
04-09-2018, 12:52
Това да не би да са емоциите ти? Някои хора така изразяват своите чувства, било то гняв, срам, тъга, щастие. Аз съм по същия начин, червя се от всичко.
Но съм чувала, че хората, които се изчервяват, не таят лоши емоции в себе си и са чистосърдечни.

redbul2
04-09-2018, 14:45
На какъв ръст си и какви килограми? Ако си много слаб или пък си дебел, това е от някакво физическо усилие. Тръгни на фитнес за да регулираш теглото си и балансираш вегетативната нервна система. И не всяко усещане за топлина в лицето и главата е изчервяване. Най-често човек се изпотява в топло помещение, защото е с много дрехи или е изкачвал стълбите. Но изпотяване не значи изчервяване. Вероятно просто се изпотяваш в топли помещения и се обличай съвсем леко, за да имаш по-добро охлаждане и да не прегряваш.

skratchy
04-09-2018, 14:58
Аз даже тренирам...179см съм 85 кг. 4 пъти в седмицата ходя да тренирам .

skratchy
04-13-2018, 16:28
Моля ви дайте някъкви съвети как да се справя с това ...