PDA

View Full Version : Моля помогнете



papi_hans
04-08-2018, 12:49
Здравейте обръщам се към всички в форума.Ще ви обесня на кратко моето състояние.Значи бях легнал станах прав от леглото и се сещам за чехлите си тия домашните.Запътва се аз към другата стая, защото знам че те са там обаче още в момента когато се сетих за тях след като вече бях тръгнал на там към другата стая аз се обърнах да видя да не са до леглото от което стах. И после се питам защо аджеба се обърнах да поглеждам на зад да ги търся след като знам, че те са в другата стая. Още една случка: Вървя по улицата с някой приятел и виждам някой познат срещу мен обаче този въпросният познат гледа някъде другаде а не мен в този момент ми минава някаква мисъл недоловима става ми някакво тревожно от това забивам глава надолу и изчаквам да се доближим на по близко разстояние за да надигна глава и да го поздравя. След като вече сме се разминали и съм го поздравил започвам пак мисленето дали съм се изложил какво ли си е помислил за мен и куп други глупости...Като цяло имам паник атаки още от ученик.Ходил съм при психолози терапивти без резултат лекарства не съм приемал. Пуша трева от 15 годишен всичките ми приятели пушат сега съм на 22..Тогава си мислех че ПА си ги причинявам сам от тревата или от най различни случки и обстоятелства също си мислех, че съм грозен и куп други неща които едва ли не аз и моята психика сама си ги причинява. Въпроса ми е дали вече не съм развил обсесивно компулсивно разстройство и дали вече е крайно време да се хвана в ръце докъто не е станало прекалено късн....Извинявам се ако съм допуснал правописни грещки.Благодаря предварително на озовалите се решили да ми помогнат.

redbul2
04-09-2018, 14:52
Еми, който пуши трева и употребява наркотици, така си уврежда нервната система. Няма защо да се чудиш. Ти сам си го направи. Едва ли си развил обсесивно-компулсивно разстройство. По-скоро си развил хипохондричен синдром. Четеш за разни болести и си внушаваш безпричинно, че имаш различни болести.

Amateur
04-14-2018, 00:05
Параноя те гони пич,ако използваш наркотици СПРИ!

realitimile99
04-16-2018, 07:49
Ами спри ги тези гнусотии и виж дали ти е по-добре.