PDA

View Full Version : Nqmam nikakvi priqteli i mi se podigravat pomo6t!!



animetoemnogoqko
04-25-2018, 19:46
Ot skoro stanah golqm anime fen, gledam anime denonoshtno i sam se vkaral vav filma. Naskoro si napravih kosa na bodli4ki i ottogava jiveq v moi izmislen anime svqt. Ta problema mi e che mnogo mi se podigravat vav o4ilishte che kosata na mi e na bodlichki a ne brusnata. V klasa mi vsichki slushat bezimman i denkata i sa fe6ancheta i chalgarcheta. Sushto taka sam metal i mi kazvat 4e metala ne struva i trqbva da slusham benere. Bqh spodelil na nqkolko aver4eta v klasa che mastorbiram qrostno na hentai i v sledstvie na tova mi se podigravat. Problem li e, che sushto taka jiveq v moi sobstven anime svqt, kudeto sum po-gotin ot drugite i pravq seks s qki anime macki s golqm biust. Oshte ne sum kazal na moite roditeli, che nqmam priqteli i mi se podigravat, zashoto ako bashtami razbere, che gledam anime, shte mi kaje che sum iznejen i shte me bie sus stol. V svobodnoto si vreme obicham da gledam Emil Konrad, i sum mu prochel vsichki knigi i smqtam che e dobur vlogar(ako nqkoq macka gleda emilkata da mi pishe ;) ). Ako skoro ne si namerq priqteli smqtam da se samoubiq skoro. Blagodarq predvaritelno!!!!

Vasi_K
04-25-2018, 20:14
Опитай да намалиш аниметата и да участваш в социялни събития. Също може да ми пишеш на FB на Vasi K. :)

animetoemnogoqko
04-25-2018, 20:33
Опитай да намалиш аниметата и да участваш в социялни събития. Също може да ми пишеш на FB на Vasi K. :)

blagodarq za burziq otgovor, pratih ti pokana :)

Mihrishah_valide_sultan
04-27-2018, 14:51
Излизай повече от дома си.

nqkuvotruse
04-30-2018, 01:33
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ебахти трола момче :DDDDDDDDDD

Anonymous96
04-30-2018, 07:26
mastorbiram qrostno na hentai..

Фейк ако питате мен, никой не би се изразил така .. :D

HollyGolightly
04-30-2018, 13:31
Научи се да пишеш, така поне някой онлайн приятел може да завъдиш

kompleksar
04-30-2018, 14:38
Здрав бой за тебе, паляк,

animetoemnogoqko
05-08-2018, 19:07
Здрав бой за тебе, паляк,

arive 4eren chakam te 1v1 4esten ma4