PDA

View Full Version : Как се запознавате с нови хора



Rag_doll_w
04-27-2018, 09:53
Историята е следната...Живея в чужбина от няколко години насам и постепенно загубих връзка с познатите и приятелите си в България, а искам да възстановя връзките си с/в държавата. Та въпроса ми е как намирате нови хора, приятели, познати прочие..? Когото съм попитала казва ти си млада, то така става лесно върви на места където има много хора... да ама не като изляза на места с много хора всички си зяпат в телефоните или си говорят с човека с когото са. Тъй като не бих казала, че се прибирам достатъчно често, ми беше дадено и предложението за фейсбук групи, но не намирам нищо, в търсене на някоя младежка организация също съм, но там трябва да мога да се занимавам с нея и извън страната. Общо взето до никъде не съм стигнала и ще се радвам на всякакво мнение по темата.

Mihrishah_valide_sultan
04-27-2018, 10:03
Нямаш ли номерата на всичките си приятели и познати?Такива важни неща се записват в тефтерче.

Rag_doll_w
04-27-2018, 22:05
Мале, срамота! А тоя форум за какво е? Ние да не сме роботи, или балъци? Ние не сме ли хора, с които да се запознаеш??? SMH

Ех, ама разбира се, че ще се радвам да се запозная с готини хора от форума. Здравей, приятно ми е :D

Rag_doll_w
04-28-2018, 10:22
От Варна, ти?

Rag_doll_w
04-28-2018, 15:31
Нямаш ли номерата на всичките си приятели и познати?Такива важни неща се записват в тефтерче.

Имам ги, ама вече като случайно срещна някои от тях на улицата даже и на "Здравей" не ми отговарят...

Mihrishah_valide_sultan
04-28-2018, 19:20
3начи не са ти истински приятели.