PDA

View Full Version : Въпрос за кандидатстването с медицина



ivetta_g
04-27-2018, 21:16
Здравейте, в 11-ти клас съм и напоследък пак се върнах на идеята да записвам медицина, от която се бях отказала в началото на годината. Като цяло ме вълнува фармацията и не знам дали само 1 година уроци ще ми е достатъчна да се справя с материала за изпитите. Не съм зле с химията, но определено нямам достатъчните знания, също така ако някой може да ми каже как стоят нещата с уроците или да препоръчате добри учители в Пловдив и каква е разликата в изпитите и ученето като цяло в Пловдив и в София, ще съм ви много благодарна.

pandabear
04-27-2018, 23:36
Не ти трябва да си пилееш парите по частни уроци. Хващаш конспекта за изпитите, набавяш си качествена литература според въпросите, които обхваща. В ютуб има един канал, с прекрасни лекции по органична, неорганична химия и биология. Направени са много добре, нагледно с картинки, схеми, подробни обяснения и тн. Пиши на лично, ще ти го пратя. На английски са обаче и има бая термини, имай го предвид. След като ги изгледаш, вече може да изчетеш някои друг учебник. Ще ти е много по-леко. А решаването на задачите ще ти е изи пизи : ) Времето ти е достатъчно иначе. Стига да го искаш, ще се справиш.