PDA

View Full Version : Любов



Anonymous96
05-01-2018, 05:47
Какво е любов за вас? Изпитва ли ли сте я, обичали ли сте истински?(Може да разкажете някоя реална историйка)

Twistedbastard
05-01-2018, 13:26
Какво е любов за вас? Изпитва ли ли сте я, обичали ли сте истински?(Може да разкажете някоя реална историйка)

Да, изпитвал съм това нещо наречено любов - силно опияняващо чувство, което влияе негативно на оценката ти за реалността. Последното момиче в което бях влюбен - наряза сърцето ми на парчета и го изплю в лицето ми. От този момент чувствата изчезнаха и сега чувствам любов единствено към семейството си.

Грозния
05-01-2018, 14:31
Няма такова нещо като "любов"!

Всичко е сексуално привличане и борба за оцеляване (пари)!

NissaN
05-01-2018, 15:09
Вече не обичам нищо и никого брат. Преди обичах и все бях преебан

HollyGolightly
05-01-2018, 15:12
Колко мъка има в тази тема. Да му се доплаче на човек :(

prosto_chovek
05-01-2018, 20:17
Естествено, че има любов. Това е да поставяш някого пред себе си и да знаеш, че и той към теб усеща същото, когато на половинката ти й/му е кофти, да го разбираш дори без да ти го каже и обратно, да искате да сте заедно във всичко, ама не да се контролирате, а защото споделяте общи интереси и ви харесва да бъдете заедно. А когато това продължи и искате да продължи и занапред, това за мен е любов.

BartSimpson
05-02-2018, 09:55
За мен любов е, когато човек прави нещо за другия без да очаква нещо в замяна. Просто го прави от обич.. грижи се, интересува се, прави компромиси, помага и изслушва половинката си. Това е любов.

Грозния
05-02-2018, 19:59
...човек прави нещо за другия без да очаква нещо в замяна...Няма такова нещо значи!

BartSimpson
05-03-2018, 11:48
правенето на акаунти във форум копирайки персона от умиращ сериал също

BartSimpson
05-03-2018, 13:26
http://prikachi.com/images/4/9320004p.png

Грозния
05-03-2018, 19:03
Правенето на акаунти, копирайки персона от смешен еврейски филм с комични визуални ефекти тип бластер болта от Стар Уорс, които трябва да наподобяват трасиращ раунд, също.Тоя филм верно беше много тъп :? !
Особено това с бластерите :D!

Anonymous96
05-07-2018, 04:36
Не знам, но аз през целия си съзнателен живот не съм бил привързан към някоя, имаше там едно момиченце преди 5 години, може би към него изпитвах нещо, но в крайна сметка станаха едни неща... В последно време се чувтвам някак зле... Като се погледна в огледалото все едно виждам някакъв undead (sorry за тъпото сравнение) ... Някак мъртъв отвътре. И сега ще кажете излизай повече, ами няма как да излизам повече, хората навън са твърде перфектни (момичетата особено) . Някак искам нещо да събуди нещо вътре в мен, но уви това нещо не мога да го намеря, някакви съвети? (не, че можете кой знае как да ми помогнете де)

Dkeyz
05-07-2018, 07:25
няма как някоя да те заобича като ти не се обичаш

kinkygirl
05-28-2018, 13:28
Любов та любов та любов.. Всеки я иска , и трудно се намира. Днешно време няма ценности. Хората дори не знаят как да обичат себе си, камо ли друг човек. Днешно време те ,, обичат" заради парите ти , визията ти , позициите в обществото. Обичат те защото им трябваш за нещо или знаят че винаги може да ти разчитат, обичат те колкото да ти го ,, мушнат" веднъж и до там... Не казвам че е за всички , просто е трудно да намериш истинското и да го задържиш. Обичала съм, страдала съм.. Когато обичаш и нещата приключат зле за теб боли адски много. Но така научаваме уроците си. Вярвам в любовта , в онази истинската , която те кара да летиш и да обичаш човека повече от всичко, истинската любов идва тогава когато не я търсиш. Време си има за всичко. Аз я чакам..

eva269
05-28-2018, 13:48
Вероятно това ще е едно от най-странните мнения, които сте чели амаа.. Обичала съм и са ме обичали. Но почти винаги човекът, който винаги ще обичаме, е този, който някога ни е наранил най-много. Въпреки това не трябва да се отказваме от любовта или да твърдим, че тя не съществува. Осмелявам се да твърдя, че за мен най-чистата любов е между момиче и момче най- добри приятели, а и почти винаги ако се оттървем от страховете се получават страхотни връзки. Най-добрият/добрата ти приятел/ка е човекът, който знае в кого какво не харесваш, какво обичаш и какво мразиш и е много по-лесно от колкото да започнеш да градиш това с друг. Странна съм, знам, но ми се иска да чуя вашите мнения по въпроса.

kompleksar
05-28-2018, 16:07
Любов та любов та любов.. Всеки я иска , и трудно се намира. Днешно време няма ценности. Хората дори не знаят как да обичат себе си, камо ли друг човек. Днешно време те ,, обичат" заради парите ти , визията ти , позициите в обществото. Обичат те защото им трябваш за нещо или знаят че винаги може да ти разчитат, обичат те колкото да ти го ,, мушнат" веднъж и до там... Не казвам че е за всички , просто е трудно да намериш истинското и да го задържиш. Обичала съм, страдала съм.. Когато обичаш и нещата приключат зле за теб боли адски много. Но така научаваме уроците си. Вярвам в любовта , в онази истинската , която те кара да летиш и да обичаш човека повече от всичко, истинската любов идва тогава когато не я търсиш. Време си има за всичко. Аз я чакам..

Вие с Грозния защо не се вземете? Баща му има пари => и той има пари. Мислите като един :smile:


Вероятно това ще е едно от най-странните мнения, които сте чели амаа.. Обичала съм и са ме обичали. Но почти винаги човекът, който винаги ще обичаме, е този, който някога ни е наранил най-много. Въпреки това не трябва да се отказваме от любовта или да твърдим, че тя не съществува. Осмелявам се да твърдя, че за мен най-чистата любов е между момиче и момче най- добри приятели, а и почти винаги ако се оттървем от страховете се получават страхотни връзки. Най-добрият/добрата ти приятел/ка е човекът, който знае в кого какво не харесваш, какво обичаш и какво мразиш и е много по-лесно от колкото да започнеш да градиш това с друг. Странна съм, знам, но ми се иска да чуя вашите мнения по въпроса.

Да се чукаш с най-добрият/ата си приятел/ка е повече от гнусно :-s

georgi.stoikkov
06-04-2018, 13:02
любовта е твърде прехвалена...има страст, влюбване и сексуално привличане. След това започваш да обичаш този човек, защото си преживял някакви неща с него. Това е истината за мен

Ivaaaaa
06-16-2018, 15:30
Може би съм изпитвала в тийнейджърските ми години това, което се описва в книгите. Обичам единствено семейството си. За тях съм готова да направя всичко, искам да са добре, стремя се да им е добре, да се гордеят с мен и тн. Това е любовта. Любовта идва с привързването май. Може би ще заобичам някой мъж, ако преживея достатъчно време и неща с него.

Грозния
06-17-2018, 12:48
Може би ще заобичам някой мъж, ако преживея достатъчно време и неща с него.Екскурзия в Дубай и Париж, едно малко 4-стайно апартаментче в Лозенец (с гараж, че там места няма) и един нов Мини Купър в него, а :? ?!
"Истинска любов!" :D

HollyGolightly
06-17-2018, 17:44
Любовта е доверие. Да вярваш и да се доверяваш на отсрещния че няма да те нарани след като го допуснеш до себе си и той ти отвърне със същото доверие.
Обичах, нарани ме, но го преживях. Не е края на света, просто края на вдна връзка. Научих си урока с кое мога да правя компромиси и с кое не, разбрах какво искам и успях да стана по-добра версия на себе си, за да съм по-ползотворна в сегашната си връзка. И да го обичам истински, понеже той заслужава най-доброто