PDA

View Full Version : Въпрос относно нарко-тест



Dem0na
05-01-2018, 15:29
Здравейте,
значи днес ми правиха нарко-тест с натривка и теста реагира на марихуана, а аз не съм използвал такива боклуци от месеци, възможно ли е да е от цигари без бандерол, силна цигара нещо? Въпреки теста, дадох и кръвна проба... Моля за адекватни мнения.

Благодаря !

NissaN
05-01-2018, 16:56
Преди едни овчари пушена някви без бандеролки който вунееха на коз. Може и от това да е

Dem0na
05-01-2018, 18:29
Хмм, а това дали ще се отрази и на кръвта ми, смисъл дали ще даде ефект и върху кръвта ми или само е залъгало нарко-теста?

prosto_chovek
05-09-2018, 21:58
Ми на кръвна излиза доста повече време, отколкото от натривка. Ако си бил в компания, в която се е пушило яко и е било задимено и си се надишал, е възможно 20тина дни след това да ти отчете, понеже пак ще си приел някакво количество, но трябва да се е пушило доста активно около теб. За пред кого е този тест, че те кръвните за такива неща не са особено евтини?

Dem0na
06-09-2018, 12:43
А възможно ли е и теста, който полицая "уж" ми разпечата да е бил използван и да е реагирал положително на предния човек, и резултата да дава положителен и на мен? Тъй като ченгетата ми бяха метнали око да ми вземат книжката и им се падна момента ...

prosto_chovek
06-09-2018, 20:07
По принцип всичко е възможно, по едно време правеха един гей номер, като слагаха памуче със спирт на дрегера, та да ти отчита и да следва логично въпроса - кво прайм ся. Затова се ходи на кръвни винаги, ама винаги, дори да си пил наистина, примерно. Виж, с другите боклуци не е така, но пак си заслужава, ако си сигурен, че не си взимал, да идеш. Ако не съм ти разбрал въпроса правилно и питаш дали е възможно това да се е случило с резултатите от кръвния ти - много малко вероятно е, тъй като никой няма да седне да преправя тест за толкова пари, защото видиш ли, искал да се заяде на някой си. Възможно е и от пасивно пушене да имаш концентрация, между другото.

haritov
06-09-2018, 21:08
Като си мъж да пушиш марихуана ще си мъж да си понесеш последствията.