PDA

View Full Version : От тук накъде?



A/C/E
05-02-2018, 20:03
Та малко предистория. Винаги съм искал да отида да уча в Германия и наистина успях да постигна тази моя "мечта". В момента съм първи курс и уча компютърни науки, но нещата изобщо не са зелени. Много негативни неща ми се случиха след моето заминаваме, включително и факта, че не съм достатъчно добър за тази специалност. Та в момента се чудя какво да правя и не знам дали някой може да ми предложи някакво решение, защото единственото нещо, което мога да се сетя е да се върна в България, но реално не ми се пропилява една година и дали някой знае опция за продължаване на обучението от втори курс някъде в България. Благодаря предварително!

Грозния
05-02-2018, 20:11
Почни да учиш друго в Германия.

filmimilmi
05-03-2018, 11:01
Е то ти вече си я изпуснал щом откровено си казваш, че не ти върви там, че и даже се чувстваш тъп за специалността. Нещата си отиват към прибиране като най-разумен вариант. Няма смисъл да започваш друго, ако ще е кво да е след като по принцип си се целил високо. Върни се в БеГе и запиши някаква софтуерна академия, почни работа някъде и след няколо години може да работиш за 3 + к. Едва ли си заслужава времето и усилията в Германия цялото това време, освен ако не искаш да си инжинер там.