PDA

View Full Version : България срещу ЦИГАНСКАТА ДЪРЖАВА.



Сакадалиеца
05-16-2018, 06:18
Господин Борисов, Господин Цветанов, Господин Радев, какви сте вие ? Кои сте ? Защо позволявате своеволя на МАНГАСАРИТЕ а ? Кои са те, кои сме ние ? Давате им помощи, получават повече детски надбавки за децата си. А какво правят в замяна а ? Благодарни ли са ? Всичко получават на готово, не си плащат и сметките даже. Данъците които семейството ми плаща, данъците които сънародниците ми плащат на България отиват при МАНГАСАРИТЕ. Това ли искате да направите да излизаме със страх ние българите ? Защо толкова упорито ги защитавате ? Тази държава БЪЛГАРИЯ има велика история, оцеляла е след 5 века робство и още много други трудности, защото тогава са живеели ВЕЛИКИ МЪЖЕ, които не се предадоха и не се продадоха за нищо на света. Не бяха като вас да се продадат ! ВИЕ унищожихте цяла БЪЛГАРИЯ, унищожихте бъдещето на децата на БЪЛГАРИЯ ! Сега МАНГАСАРИТЕ ще правят протест пред народното събрание, от какво са недоволни ? Да помислим логично от какво ли може да са недоволни: Че не плащат сметки, че се лекуват в болниците без пари. Всичко им е безплатно. Колко невинни граждани в БЪЛГАРИЯ бяха пребити или убити заради МАНГАСАРИТЕ ? Сега ще изредя някои ! Всъщност не мога да ги изредя а и живота ми няма да стигне, защото списъка е по дълъг и от БИБЛИЯТА. Заради ВАС много БЪЛГАРИ се срамуват че са БЪЛГАРИ.

Това е БЪЛГАРИЯ, не е ЦИГАНСКАТА ДЪРЖАВА ! Заради ВАС толкова БЪЛГАРИ се изнесоха. Аз съм на 1000 % сигурен че в момента Хан Аспарух, Хан Кубрат, Цар Симеон и всички владетели на БЪЛГАРИЯ се преобръщат в гробовете си. Това не е онази силна БЪЛГАРИЯ, която беше преди. Ние БЪЛГАРИТЕ нямаме никакви права, МАНГАСАРИТЕ имат права. Сигурен съм на 1000 % че аз ако управлявам БЪЛГАРИЯ ще стане отново силна и ще има ред !

Necrologist
05-16-2018, 11:51
Дано само тези лица, които си упоменал, посещават teenproblem.

Сакадалиеца
05-16-2018, 12:30
И да не го посещават аз им го пратих и на мейл - адресите. Има им ги в google.

Necrologist
05-16-2018, 16:24
И да не го посещават аз им го пратих и на мейл - адресите. Има им ги в google.

Добре си направил приятел, шапка ти свалям.

Грозния
05-16-2018, 18:50
Ти ако мислиш, че ги четат тия имейли... :?
Най-много да ги отварят секретарките им или някой от ДАНС.
Или пък никой не ги отваря, само се пълнят със спам и единственото им предназначение е да стоят в нета за да се каже че можеш да установиш връзка със властта. Все едно да пишеш на арменския поп :? .