PDA

View Full Version : Никога не съм имал приятелка, а съм на 16



nqkoisi123
05-21-2018, 00:06
Здравейте аз съм момче което е нямало приятелка никога през живота си, а съм на 16 години! През свободното си време играя на компютъра, не излизам защото нямам приятна компания и не ми харесва да стоя по кафета и дискотеки, харесва ми да играя и говоря с някой приятели и познати ,,Онлайн,, когато съм в училище съм притеснителен, и заеквам което най много ме притеснява, а никое момиче не харесва някой неудачник, който да заеква и да неможе да каже 1 изречение като хората. Кофти ми е, защото връсниците са се уредили с приятелки и ги връзват а аз нищо.

dexofen
05-21-2018, 07:03
Е споко, за вс има време. Познавам хора на по 24-25 дето са нямали приятели/приятелки. Цъкай си яко на игрите и се развивай там. Бтв, на какво играеш? :D :P

qkataa_123
05-21-2018, 08:02
Спокойно за всичко си има време ти си само на 16 не е като да кажеш че си на 30 нали :D

nqkoisi123
05-21-2018, 13:54
Е споко, за вс има време. Познавам хора на по 24-25 дето са нямали приятели/приятелки. Цъкай си яко на игрите и се развивай там. Бтв, на какво играеш? :D :P

Kво ли не, don't starve, fortnite, PUBG, gta 5 тва най-много цъкам :D :D

RapExotic
05-21-2018, 18:37
Започни да общуваш с реални хора. От игрите спомени и опит не се трупат. След време ще слушаш хората около теб на какви места са ходили на твоите години и какво са правили, а на теб живота ще ти е минал пред екрана. За приятелката не се притеснявай толкова, това си идва когато му е времето, но трябва да се научиш да общуваш в училищните си години, понеже после става доста трудно.

Грозния
05-21-2018, 21:26
Итраенето на компютърни игри не е причина, а следствие на това, че авторът не може да сваля жени :? !

RapExotic
05-21-2018, 23:33
Итраенето на компютърни игри не е причина, а следствие на това, че авторът не може да сваля жени :? !

Всъщност игрите няман нищо общо с жените. Има хора, които имат приятелки, но ги пренабрегват за да играят на компютъра. Игрите са бягство от реалността и вкарване в един измислен свят, в който можеш да бъдеш "велик" без много усилия и рискове. Но този свят си остава виртуален и в един момент като погледнеш хората на твоята възраст какво са постигнали реално си даваш сметка, колко много време си загубил пред компютъра.

Грозния
05-22-2018, 07:55
...колко много време си загубил пред компютъра.Време поже да се губи и по 1000 други начина. Компютърните игри са просто един от тях. Нима всяко едно хоби не е "губене на време"?!
Смисълът на хобито е да се разтовариш психически от проблемите и да получиш някакво душевно или физическо удовлетворение от това.

RapExotic
05-22-2018, 12:02
Време поже да се губи и по 1000 други начина. Компютърните игри са просто един от тях. Нима всяко едно хоби не е "губене на време"?!

Има разлика между хоби и мания. Хоби е, когато имаш личен живот, работа, учене.. и в свободното си време практикуваш някакво занимание, което ти харесва. А в неговия случай, до колкото разбирам, висенето пред компютъра е основната част от ежедневието му.

Necrologist
05-22-2018, 15:22
Има разлика между хоби и мания. Хоби е, когато имаш личен живот, работа, учене.. и в свободното си време практикуваш някакво занимание, което ти харесва. А в неговия случай, до колкото разбирам, висенето пред компютъра е основната част от ежедневието му.

Неговото е по-скоро временно развлечение, период който ще отмине рано или късно. През този период може да се запознае с хора, с които интересите им ще се преплитат и ще му е приятно.
С тая строга нагласа към игрите ми звучиш сякаш си правил оборота на някой компютърен клуб преди години. Леко нелепо ми идва.

UnicornBae
05-22-2018, 16:36
Spored men shte e po dobre da izlezash ot zonata si na komfot toest da zapochnesh da si suzdawash priqteli(ne online) prawi neobichaini za teb neshta ne mislq che e koi znae kakuw problem da si na 16 i da nqmash priqtelka sushto taka towa che momichetata ne hareswat momcheta koito zaekwat ne e wqrno spored men e sladko no ne znam na kakwa shte popadnesh takache to si zawisi i ot momicheto i do kolkoto razbrah ot istoriqta ti si pritesnitelen w tozi sluchai ne se hwurlqi wednaga na nqkoq super qka macka zashtoto nai chesto samo shte se ebawa s teb izberi si nqkoe po zemno momiche po obiknoweno

RapExotic
05-23-2018, 06:06
Неговото е по-скоро временно развлечение, период който ще отмине рано или късно. През този период може да се запознае с хора, с които интересите им ще се преплитат и ще му е приятно.
С тая строга нагласа към игрите ми звучиш сякаш си правил оборота на някой компютърен клуб преди години. Леко нелепо ми идва.

В компютърен клуб не съм влизал никога. Грешно си разбрал, че ми е негативна нагласата към игрите. И аз съм играл, но с мярка. Това, което имам в предвид е, че когато се вманиачиш в нещо подобно и цялото ти време минава пред компютъра това не води до никакви резултати. Дори има негативни последствия. Разбирам да се занимаваш с нещо, да имаш социален живот и вечер да седнеш за час-два да поцъкаш някоя игра за разтоварване, но игрите да представляват цялото ти ежедневие не.

sladura89
05-24-2018, 22:45
Здравейте аз съм момче което е нямало приятелка никога през живота си, а съм на 16 години! През свободното си време играя на компютъра, не излизам защото нямам приятна компания и не ми харесва да стоя по кафета и дискотеки, харесва ми да играя и говоря с някой приятели и познати ,,Онлайн,, когато съм в училище съм притеснителен, и заеквам което най много ме притеснява, а никое момиче не харесва някой неудачник, който да заеква и да неможе да каже 1 изречение като хората. Кофти ми е, защото връсниците са се уредили с приятелки и ги връзват а аз нищо.

Ем да така е на притеснителните не ни върви с жените за съжаление, понеже жените в нашата страна са пасивни и чакат всичко на готово и мъжът да прави първа, и втора, че и всички стъпки и т.н. Аз и аз не съм имал приятелка чак до 19, а и сега не ми върви пак особено с жените, ама вече съм спрял да го мисля, че ако много го мислиш забиваш и става по-лошо! Успех ти пожелавам, някои се отракват като пораснат и им потръгва други си остават като мен сигурни неудачници с жените! :)

Грозния
05-25-2018, 08:59
...понеже жените в нашата страна са пасивни и чакат всичко на готово и мъжът да прави първа, и втора, че и всички стъпки и т.н. Объркал си се много жестоко - ако една жена харесва някого, сама ще направи всичко за да му се предлага. Дори секс би предложила, само и само за да го хване и задържи. Виждал съм го отстрани много пъти!

sladura89
05-25-2018, 10:40
Объркал си се много жестоко - ако една жена харесва някого, сама ще направи всичко за да му се предлага. Дори секс би предложила, само и само за да го хване и задържи. Виждал съм го отстрани много пъти!

Аз не съм го виждал, още по-малко пък да съм го изпитал за това и не вярвам да е така, е виждал съм го само по филмите, ама те и за това са филми да не отразяват истината! :)

Грозния
05-25-2018, 10:46
Аз съм го виждал много пъти в реалния живот!

sladura89
05-25-2018, 14:05
Аз съм го виждал много пъти в реалния живот!

Явно си имал късмета да го видиш поне, аз не съм го виждал и за това не вярвам, че ги има такива! :)

sladura89
05-25-2018, 14:08
Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не! :)

anonymous908491
05-25-2018, 15:45
Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не! :)

застани пред огледалото и кажи три пъти
пандааааааааа

Грозния
05-25-2018, 20:50
Явно си имал късмета да го видиш поне, аз не съм го виждал и за това не вярвам, че ги има такива! :)Виждал съм го, но това не означава че се е случвало с мен.
Въображението ти блуждае много по-напред от това което съм казал.

Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не! :)А ако видиш да се случва на някой друг, пак ли няма да повярваш :? ?

sladura89
05-26-2018, 05:16
А ако видиш да се случва на някой друг, пак ли няма да повярваш :? ?

Ще си помисля! :)