PDA

View Full Version : без заверка



BEATRISSSSSS
05-21-2018, 08:58
Здравейте! До сега не съм писала в подобни сайтове да разказвам каквото и да било справяла съм се,но този път ситуацията ми е без изход за съжаление...Студентка съм 1ви курс 1вият семестър го завърших отлично без никакви проблеми,но сега 2рия е голм проблем имах си пролеми бях болна и не ходех с месеци разбрах,че от учебен отдел искат епикриза и евентуално ако е възможно ще получа заверки,но аз не съм била в болница и няма как да издам епикриза...Мислите ме обвземат да направя най-лошото нещо...не желая да го коментирам:( Не искам съжалителни коментари и мнения,а просто съвет.Благодаря:)

Necrologist
05-21-2018, 14:35
Епикризата отпада, говори с учебен отдел да измислите нещо друго. Може и лично с преподавателите да говориш, и те са хора.
Не схванах за кое "най-лошо нещо" говориш, ама си първи курс и не мисля, че ще е проблем да започнеш отначало.
Имаш много варианти, карай ги подред и виж до кой вариант ще стигнеш.

SimoBG
05-21-2018, 14:53
Ако не си в ТУ , ще се оправиш.

Грозния
05-21-2018, 16:12
...бях болна и не ходех с месеци ...но аз не съм била в болницаДа не ходиш с месеци, без да си била в болница и да нямаш становище от лекар, значи че не си била болна, а просто си се шляла и си пропуснала часовете!
Сори, ама така ти се пада!

paradosou
05-21-2018, 22:43
Ако не си в ТУ , ще се оправиш.
Общо-взето е така. Даже и там има някакъв шанс ако умееш мега тъжния котешки поглед :д :д и ако преподавателите все пак са видели, че си съвестна и че учиш адекватно. Имаш опция за служебна заверка, мисля, ама ще е глупаво да я издухаш още в първи курс...

Грозния
05-22-2018, 08:00
... ако преподавателите все пак са видели, че си съвестна и че учиш адекватно.:D
Тя не е ходила с месеци! Сигурно кракът ѝ дори не е стъпвал във въпросните часове.
Кифлата-първокурсничка вероятно си е помислила, че университетът е като даскалото.
Сега ще трябва да прекъсва или да заверява служебно, като и в тези случаи пак ще ѝ се наложи да посещава часовете! Или пък да отпадне!

Така ѝ се пада :razz: !

haritov
05-22-2018, 11:18
Здравейте! До сега не съм писала в подобни сайтове да разказвам каквото и да било справяла съм се,но този път ситуацията ми е без изход за съжаление...Студентка съм 1ви курс 1вият семестър го завърших отлично без никакви проблеми,но сега 2рия е голм проблем имах си пролеми бях болна и не ходех с месеци разбрах,че от учебен отдел искат епикриза и евентуално ако е възможно ще получа заверки,но аз не съм била в болница и няма как да издам епикриза...Мислите ме обвземат да направя най-лошото нещо...не желая да го коментирам:( Не искам съжалителни коментари и мнения,а просто съвет.Благодаря:)
Ако просто си ходила на лекар можеш да вземеш епикриза.
Кой ти каза,че се издава само в болници?

Necrologist
05-22-2018, 14:56
Ако просто си ходила на лекар можеш да вземеш епикриза.
Кой ти каза,че се издава само в болници?

Епикриза се издава при дехоспитализация.

Грозния
05-22-2018, 17:24
Ако просто си ходила на лекар можеш да вземеш епикриза.
Кой ти каза,че се издава само в болници?

Епикриза се издава при дехоспитализация.Харката се занимава само с добитък и няма как да ги знае тези неща :? .

haritov
05-22-2018, 19:18
Епикриза се издава при дехоспитализация.

Айде да хванем бас! Ако си или си бил болен и е проведено лечение без значение дали е домашно или не,имаш право да поискаш епикриза по всяко време от лекуващия лекар.
Епикриза може да ти бъде поискана и преди да влезеш в болница при това издадена от личния лекар който те е лекувал . Не ми се правете на умници!

Necrologist
05-22-2018, 21:01
Айде да хванем бас! Ако си или си бил болен и е проведено лечение без значение дали е домашно или не,имаш право да поискаш епикриза по всяко време от лекуващия лекар.
Епикриза може да ти бъде поискана и преди да влезеш в болница при това издадена от личния лекар който те е лекувал . Не ми се правете на умници!

Тръгнал съм да хващам басове в онлайн форум.

haritov
05-22-2018, 21:06
Тръгнал съм да хващам басове в онлайн форум.

Тръгнал си да спориш с не когото трябва!

Necrologist
05-22-2018, 22:26
Тръгнал си да спориш с не когото трябва!

Аз не споря, просто ти казвам как стоят нещата. Ти ми изглеждаш изключително объркан.

haritov
05-23-2018, 06:35
Аз не споря, просто ти казвам как стоят нещата. Ти ми изглеждаш изключително объркан.

Ти не си фактор

Грозния
05-23-2018, 20:04
Аз не споря, просто ти казвам как стоят нещата. Ти ми изглеждаш изключително объркан.А така!
Направи за смях Харката :D ! Аз така го осмях из форума, за толкова много неща, че сега го е шубе да спори с мен 8) !