PDA

View Full Version : Как да се променя към по-хубаво



789789789
05-28-2018, 22:12
Hello..

на кратко..23г, завършил иконимика преди година, работя, спортист.. Главен и непреодолим проблем момичетата..

Не се притеснявам да говоря с непознати, отворен съм на всякакви теми и винаги съм бил душата на компанията(коч компания)..., но стане ли въпрос за момиче( към което имам симпатии) просто си глътвам езика... просто губя ума и дума..

Искам да заговоря дадено момиче но или си говоря с нея общи приказки или изобщо не мога да задържа вниманието и..

Напоследък има две момичета с които общувам,но общо взето нищо сериозно,слаба работа..рядко се засичаме, пък и разликата във възрастта 4-5години.. знам ли някакси не мога да се отпусна, едни сковани разговори всякак някой ме хванал за гърлото и едвам преглъщам докато говоря...трудно ми е..

след последния ми опит за по-сериозно нещо преди две години, разговорите не бяха проблем, можехме да говорим за хиляди неща и с часове, излизания...,Беше Перфектна в моите очи.. но се оказах шаран хванат на въдица.. докато аз си мечтаех за нея, тя се подигравала в същото време с мен, тоест лъгала ме почти за всичко което е казвала в продължение на 3-4месеца. Направо ме прати в първи клас. /Прекрасния букет който и подарих и тя "ахна" .... две минути след като я оставих на спирката в нейния квартал беше оставен на земята/ чувството беше ...

След това искам не искам разбрах и други подробности...
Исках направо да отида и да я влача с колата..Добре,че запазих самообладание иначе друг на мое място сигурно щяха да го дават по-новините... не е шега жестоко се подигра с мен и от тогава насам разговорите с момиче са ми на тръни, дори и да има някоя с някакви симпатии към мен, тоя Страх да не ме прецакат(хайде наранят е точната дума) винаги се обажда вътре в мен..


Понякога си казвам, споко ще дойде времето, не го мисли.. и гледаш всякакви задръстеняци с гаджета, донякъде вече сигурно ми е станало като Фикс Идея това нещо, но сам мамка му не се живее..

Споделям това, ако има някой с подходящ съвет бих бил благодарен.

Грозния
05-29-2018, 16:49
Тази история сме я чели преди във форума. Особено онова с букета.

Ако имаш добър външен вид и пари, не би трябвало да имаш проблеми да забиеш някоя си. Най-важното е да не възприемаш жените твърде сериозно. Не хлътвай - дори да харесваш някоя, имай едно наум, че може да те лъже и изостави в един момент, колкото и прекрасно да изглежда всичко между вас!

KraLd
06-02-2018, 08:51
Ако имаш добър външен вид и пари, не би трябвало да имаш проблеми да забиеш някоя си.
Не винаги е така, но за жалост в повечето случаи е..


Не хлътвай - дори да харесваш някоя, имай едно наум, че може да те лъже и изостави в един момент
Това вече си е напълно вярно. Отдавна е минало времето явно да си джентълмен с обноски. Не обсебвай момичето, не й досаждай, защото за жалост тези същества колкото повече внимание им отделяш, толкова по се отдалечават. Говори и с други момичета та да придобиеш кураж и опит за тази, която си набелязал. Не се притеснявай накрая дали ще те одреже, винаги знай, че тя не е последното момиче на Земята. Дерзай

Fisherman
06-02-2018, 17:14
има ли курви

an7raks
06-03-2018, 13:41
Понякога си казвам, споко ще дойде времето, не го мисли.. и гледаш всякакви задръстеняци с гаджета, донякъде вече сигурно ми е станало като Фикс Идея това нещо, но сам мамка му не се живее..

Ако ще те утеши, ти си дори по-голям задръстеняк, щом непрекъснато се сравняваш с другите и имаш "фикс идея", свързана с отсъствието на приятелка? Трябва ти опора в живота ли, кво? Щото повечето момичета/жени ще очакват ти да си тази опора, а не да се сополивиш, че задръстеняците си имали гаджета, а ти - не. Било го страх да не го "прецакат"... Приеми, че така или иначе в някакви моменти ще си прецакан и го преживей, баси!

Грозния
06-03-2018, 17:09
Било го страх да не го "прецакат"... Приеми, че така или иначе в някакви моменти ще си прецакан и го преживей, баси!Така си е - и Турксчо го зарязаха и захвърлиха като мръсно коте, ама във форума и живота е по-агресивен и пробивен от всякога! Особено като се има предвид, че не работи нищо, а мама и тати му купуват неща :D !

789789789
06-08-2018, 22:03
Не винаги е така, но за жалост в повечето случаи е..


Това вече си е напълно вярно. Отдавна е минало времето явно да си джентълмен с обноски. Не обсебвай момичето, не й досаждай, защото за жалост тези същества колкото повече внимание им отделяш, толкова по се отдалечават. Говори и с други момичета та да придобиеш кураж и опит за тази, която си набелязал. Не се притеснявай накрая дали ще те одреже, винаги знай, че тя не е последното момиче на Земята. Дерзай

Ами последните дни когато и да се засечем(с едното момиче), си разговаряме, лафим си...., но гледам изобщо да не се натрапвам.. Виждам,че се опитва постоянно да ме заговоря, да идва при мен, разпитваме.. естествено в такъв случа и аз поддържам "интригата"

Но виждам,че е така доста общителна.. дори тя ми спомена,че с това и като любимо да се изявява по конкурси, представление..обичала разговорите, контактите, ала бала.. явно си търси внимание.. Не,че не бих се престрашил да я поканя ей така на кафе двамата, но просто така съм се напатил,че вече нз да ли просто не си запълва времето с лафове, или има нещо..

Дори приятел с който излизаме заедно ме видял,че си лафим... и ми казва абе.. има нещо май май.. пробвай се кво ти пука? не е лоша Никол..