PDA

View Full Version : Как да го заговоря



Ana.ivanova02
05-31-2018, 13:28
Аз съм момиче на 18 години,и имам симпатии към едно момче от моя клас.Знам че на всички ще всичко звучи тъпо но не мога да искам мнение от най-добрата ми приятелка тей като тя е братовчедка на въпросното момче. Та от около няколко месеца съм си го харесала но не съм сигурна дали той има чувства. В клас сме общо 5 момичета и си говори с всички но с мен се държи различно....гледа винаги да е близо до мен,да ме заговаря и когато е с компанията си не спира да ме гледа. Не мога да споделя на най-добрата ми приятелка защото както казах му е братовчедка и не знам как ще реагира.... Искам да попитам дали бих могла аз да направя първата стъпка и да го поканя да излезем някъде,но преди това как да се уверя че и той ме харесва?

dexofen
05-31-2018, 21:17
Помоли го за нещо. Случайно си разпилей химикалите пред него, нещо така женска свалка кат цяло. Намери нещо например къде смята да учи и го питай по тази тема, защото е по-неутрална, въпреки че е изтъркана af. Намери общ интерес някакъв или поне ако не е общ, то да е популярен. Примерно покани го на филм по-лесно е отколкото на кафе, защото кафето предполага говорене и more awkwardness, пък на киното ще си ядете пуканки и ще сте си заедно. Освен това и по-добре се запомня от кафето.
Питай ндп-то си, но просто не казвай че става дума за него. Вероятно ще ти даде по-добър съвет от форума, тъй като те познава теб самата и ще знае какво би било подходящо да направиш. ;)