PDA

View Full Version : На почивк с випуска, къде?



tomislava
06-05-2018, 08:28
Здравейте, тази година завършихме 12клас и искаме да си организираме хубаво място за екскурзийка, но не можем да решим къде.. Някой предлагат за други държави, но аз лично мисля че не е необходимо чак така, бихте ли предложили някое хубаво място за партита в България? :D Нещо като созопол, ахтопол, слънчев бряг? Къде препоръчвате и защо? Ще съм много благодарна, ако някой се включи :)

prosto_chovek
06-05-2018, 16:46
еми зависи от интересите и парите, които имате. Тук може да ти кажем да идете за една седмица на хотел със стаи по 300 кинта на вечер, може да ти кажем да идете на палатки, ама може и двете неща да не ви харесват или да не са ви по джоба. И трите града, които си изброила, са хубави. Аз харесвам Несебър повече. Китен и Приморско са по - бюджетни и също не са лоши. В чужбина с тия билети на нискотарифните компании, ако намерите място, на което там да е евтино, също няма проблем да идете. Просто зависи какво ви кефи и можете да си позволите и зависи какво разбирате под парти. Ако искате да се напивате на донбаски говеда, да повръщате и да въртите гюбеци, слънчака и златните са вашето място. Но по мое мнение, тъй като това можете да го правите и на село в хоремага, както и в София, както и където и да било, където има чалга и пияници, може би би било по - хубаво и по - запомнящо се да си организирате нещо по - културно, но това е лично мое мнение (нямам нищо против чалга купоните, да не си помисли някой нещо).

tanitaivanova
06-06-2018, 06:39
Не се и замисляйте дали да отидете, ОТИДЕТЕ! Ние отидохме в слънчев бряг за 3 нощувки и това може би бяха най-хубавите мигове, които изживях.. Намерихме хотел за по 30-40лв на нощувка от тук https://pochivka.bg/hoteli-slanchev-bryag-t62 .. Съберете се и отидете, няма по-хубаво от това! Единственото, което не ми хареса беше планета дискотеката, но в крайна сметка се събрахме по стаите и пак си прекарахме хубаво!