PDA

View Full Version : Е ТВА БЕШЕ....ЕБАТИ КЪСМЕТА.....НЕ Е СЕРИОЗНО



123noluck123
06-06-2018, 04:55
Такаа колеги. Ето ситуацията:
С една мацка сме излизали 2-3 пъти досега.Срещите минаваха повече от уникално и по над 5 часа всяка.И по едно време ми изтърси че искала да сме само приятели некви тъпотии, а в момента си няма приятел...забележете оправданието й било че не го усещала така......Според мен само си лафи тия неща, за да види какво ще направя.Моля ви дайте някви съвети

nqmamNervi
06-06-2018, 05:32
на колко години сте?
какво означава "повече от уникално"?
а ти показа ли ѝ по някакъв начин още в началото, че искаш нещо повече от тва да сте приятели?
по над 5 часа всяка среща? тва е мега много време за каквото и да било. не можеш да отделяш толкова време на някой, с който си се запознал току що. цени си времето малко поне. има риск да си омръзнете още в началото. ако за тези 5 часа само си лафите като приятелчета, напълно нормално е да те приеме за приятелче. според мен си се държал приятелски с нея през цялото време и накрая си ѝ изтърсил, че искаш нещо повече. тя, разбира се, се е досещала какво се случва, но се прави на луда, защото ѝ отделяш хипер много време и внимание и иска това да продължи, като всъщност може би просто не те харесва по този начин.

"Според мен само си лафи тия неща, за да види какво ще направя." - ако ти се струва така, можеш да се дръпнеш за известно време и да видиш каква ще бъде реакцията. според мен си изгубил времето си, но пък можеш да извлечеш ценна поука от цялото преживяване.

123noluck123
06-06-2018, 05:37
Мерси за отговора.
На колко сме-и двамата на 18
Да още от началото се опитвах да я докосвам и т.н, да я карам да се сме
Аз щях днес да й го казвам, обаче тя ме изпревари и то в чата, супер тъпо и детско

123noluck123
06-06-2018, 05:38
И иначе си говорехме и се смеехме сякаш се знаем от 10 години поне

HollyGolightly
06-07-2018, 02:42
Това, че за теб е било уникално, не значи че и тя така се е чувствала.
Пробвала е, не си и харесал по този начин - поне е била искрена. Можеше да те върти още дълго
Move on