PDA

View Full Version : Проблем при пускане на игра



mp21
06-06-2018, 15:15
Здравейте,
момиче съм, което от дълго време се занимава с игри, но от около 2 седмици се появи един проблем, когато пускам Counter Strike Global Offensive. След известно време игра екрана ми замръзва и се налага да рестартирам компютъра. Изведнъж самата картина спира, както и целият компютър забива. Не мога да изкарам Task manager, нито да я затворя по някакъв начин. В началото нямах абсолютно никакъв проблем с тази игра, но от скоро започна да го прави и то на често. Ще се радвам ако някой ми каже как мога да го оправя..

GnomeKing
06-06-2018, 15:48
Сигурна ли си, че не е от твърде често минимизиране ? На мен понякога ми се случва това, но повечето пъти е при зареждане на игра и твърде много минимизиране през този период.

dexofen
06-06-2018, 16:48
Правила ли си промени по хардуера на компа? Нещо друго върви ли откакто почна да прави проблеми? Като казваш картината спира, екранът черен ли става? Компа с интегрирана или отделна видеокарта е? Охлажда ли се добре, какви са температурите на процесора и картата?
Ако играта е легална и купена, можеш да се свържеш с разработчика, да се оплачеш и те ще ти дадат насоки да приложиш информация за бъга, който се получава.

GnomeKing
06-06-2018, 16:59
Сетих се за проблем за който съм чел и съм имал подобен, погледни си драйверите, дали са ъпдейтнати и дали си ги ъпдейтвала точно, когато този проблем е започнал, ако е така по-добре се върни на по-стар ъпдейт и чакай да излезе фикс ъпдейт, успех!