PDA

View Full Version : КАПИТАЛ-проблем ексклузивно: Как Анархито е станал успешен бизнесмен?!?



Грозния
06-14-2018, 18:54
Здравейте уважаеми съфорумци :) !

Имайки предвид собствените си наблюдения върху българската действителност, от известно време се чудя как се става млад и успешен бизнесмен в България.

Според разказите на Анархито, той има няколко бизнес начинания с оборот от десетки хиляди левове месечно, освен това работи на пълен щат като ченге и си е купил апартамент САМ, преди на навърши 25.

Как става тая работа?

Може би самият мистър Анархи ще дойде да разкаже как е успял, а другите потребители може да дават мнения по темата.


Ех добре, че бяха мама и тате, та да започна работа, да бранч аутна и да си купя жилище.. сигурно те са учили вместо мен, те са ми платили дипломите, те идват да работят вместо мен.. аз само си лежа по гръб и безчетен брой девици ме разхлаждат, махайки сексапилно с големи ветрила, докато ме хранят със всякакви екзотични плодове.. :?

Пропуснах да спомена и че мистър Анархи работи в системата на МВР!
...и че има няколко коли, последната от които е от 2016, "средна ръка" за няколко десетки хиляди лева, която е купил съвсем "сам" :? !

AnarchyBoy
06-14-2018, 20:15
Защо не мога да гласувам едновременно за опция 2-3-4 ? :(
В крайна сметка, всичките са верни.
Радвам се и че помниш толкова много информация за мен.
Аз пък нищо не помня за теб.. Прекалено голяма мижитурка си, че да ме вълнуваш до толкова, че да те помня.

ةتشضل انزفث
06-14-2018, 20:42
Arkadas ти тема за мене кога ще направиш :D :D

LoadRunner
06-14-2018, 20:44
хахахах, що за глупости? Предвид миналото и смеховете и лъжите които бяха доказани, що изобщо си мислиш първо че е бизнесмен, второ че има някакви пари изобщо.
Това което е станало- майка му понеже работи като секретарка в държавна структура е набутала и синчето си там, за български свински черва не си ли чувал?
Този човек ще стане възможно най-корумпирания митничар на всички времена. Което ще го направи криминален престъпник вместо служител на държавата.
То всъщност никой няма да го остави да не взима.

LoadRunner
06-14-2018, 20:47
Имайки предвид собствените си наблюдения върху българската действителност, от известно време се чудя как се става млад и успешен бизнесмен в България.

Според разказите на Анархито, той има няколко бизнес начинания с оборот от десетки хиляди левове месечно, освен това работи на пълен щат като ченге и си е купил апартамент САМ, преди на навърши 25.

Как става тая работа?


Ти не знаеше ли? Анарчи го набутаха да става митничар.

То точно че е нормално с бизнес да си купиш апартамент но с държавна заплата???????????????????????Кога... то това е интересното при него.

LoadRunner
06-14-2018, 21:03
Реално не работя в офис.. а навън и без климатик ;д
Но да някой като ми каже.. е да бе те работниците само ти берат черешите, а ти си седиш и си бараш кура и парите валят ;д

Ставам в 5 сутринта.. обикалям да ги събирам (някои идват самички с коли), разпределяме ги.. амбалаж.. стълби.. кофи.. касети... обикалям от обект на обект.. стоя с тях пазя ги.. постоянно летя с колата надолу нагоре. обяд им се носи.. към 6-7 се прибира всичко.. мери се, плаща им се.. продукцията се стортира до вечерта, а вечер стоим до 12-1-2 да чакаме търговците да изкупят стоката.. Товарят се камиони, тирове каквото има.. и си лягаш.. евентуално към 2 и ставаш на другия ден пак в 5-6.. като идиот..
Това някак го съчетавам с 12 часови смени на работа.. така че да.. Баш с много работа се правят многото пари.

Да, така може да изкарваш доста повече от средностатистическия човек, просто не ми се връзва как ти го правиш с държавната си заплатка от 700лв и мижавите стотинки които ви дават за черешите, преди седмица черешарите бяха на протести по магистралите :Д сигурно щото много пари им дават ма някак си не могат да си покрият дори разходите.

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:10
Ти не знаеше ли? Анарчи го набутаха да става митничар.

То точно че е нормално с бизнес да си купиш апартамент но с държавна заплата???????????????????????Кога... то това е интересното при него.

Докато не правиш разлика между митница и гранична полиция не ми говори ;д

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:11
Да, така може да изкарваш доста повече от средностатистическия човек, просто не ми се връзва как ти го правиш с държавната си заплатка от 700лв и мижавите стотинки които ви дават за черешите, преди седмица черешарите бяха на протести по магистралите :Д сигурно щото много пари им дават ма някак си не могат да си покрият дори разходите.

Стотинки? ;д
2 лева на килограм са стотинки? Sure bro :D

LoadRunner
06-14-2018, 21:21
Стотинки? ;д
2 лева на килограм са стотинки? Sure bro :D
Ми нещо се бъркаш, протестантите казаха по 1лв на кило или пак изопачаваш да не излезеш не в положение. Ма няма кво да споря с теб бе, даваха ги по новините.
Или може би просто ти си по-успял и имаш повече умения и на вас ви ги купуват по 2лв.

LoadRunner
06-14-2018, 21:24
Докато не правиш разлика между митница и гранична полиция не ми говори ;д

Еми така съм запомнил, ама вече ще знам. Още по-зле, оставаш си само със заплатката, дори и рушветче няма да можеш да взимаш :/ освен ако не прекараш някой сириец

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:26
Ми нещо се бъркаш, протестантите казаха по 1лв на кило или пак изопачаваш да не излезеш не в положение. Ма няма кво да споря с теб бе, даваха ги по новините.
Или може би просто ти си по-успял и имаш повече умения и на вас ви ги купуват по 2лв.

Така с риск да се повторя.. типично по български, пак се правиш на пишман разбирач и ще се налага да обяснявам като на малко дете за олигофрени.

На изкупвателните пунктове дори цената е 60-70 стотинки на килограм?
Това означава ли, да си давам хубавата, едра и поддържана череша, брана с дръжки и без листа (за да се запази като качество) на тези пари?!
Занимаваме се с това в нашето семейство от 20 години г/д. ;) Имаме си хората, имаме си връзките.
Изнасяме за София (за борсата/ за магазинчета)
Идват прекупвачи на място с бусове също.
Изнасяме за Морето.
Изнася се за Белгия.
За Италия също..

За сушилни преработвателни
Както и за преработка за сладкиши където черешите се потапят в няк'ва бяла слуз и се правят чисто бели, после се боядисват каквито на цвят искаш.. за сладкиши.. и напитки

Всичко това е качествена едра череша, което скъпи мой разбирачо означава.. не само да жулиш череши в кофата и да фърляш на пункта за 70 стотинки. Означава пресортиране.
Набираш 1 кофа.. и сипвайки я в касетата, отделяш дребните, скапалите, изгнилите.. и т.н
В една каса за пункт (0.70 стотинки)
В друга каса за София (1.30/1.40)
В трета каса за Морето (1.80/2.00)
(примерно)

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:30
Еми така съм запомнил, ама вече ще знам. Още по-зле, оставаш си само със заплатката, дори и рушветче няма да можеш да взимаш :/ освен ако не прекараш някой сириец

хахаХАХхахахахахахахахахх ахахахахахаххахахахахах ;дд
когато някой който хал хабер си няма от работата ти, почне да ти обяснява за нея ;3
безценно ;д
и за череши ще ми обяснява, щото гледал новини ;д
Докато някой се доверява на новините.. да не ме занимава ако обича :D
Промито мозъче..

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:33
Аз му казах на грозния, че в тази тема няма смисъл. Аз всичко си признах.

Майка ми и баща ми ми дадоха всичко,аз само лежа по гръб.. никъде не работя... девици ме хранят и развличат и харча парите на родителите си. ;д
Живота е несправедлив момче, и ти да имаше богати родители и ти да си мега развил се.. ама уви :/ Нямахме еднакъв старт в живота :( Много ме е яд за което.. цяла седмица ще се тръшкам заради тази вселенска неправда.

AnarchyBoy
06-14-2018, 21:42
Впрочем грозен ей тамън днес чатих с една женица за една къща мисля да вземам.. на 23 години съм и това ще ми е 4тото жилище.. позволява ли ми го възрастта или да порасна малко?
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/35362167_1910212245690719_4438046464949616640_n.pn g?_nc_cat=0&oh=83647293ba12555ac4ba6426dd4de493&oe=5B78B307
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/35293779_1910212242357386_8466432992087113728_n.pn g?_nc_cat=0&oh=f9e1cd7a717446945fde42e49c2e5b08&oe=5BA5553A
Принципно го обмислях, ама айде няма. :( Да не хвана да предобра от към жилища.. че си ебало майката.. не ми отива на годините и т'ва е.

ةتشضل انزفث
06-14-2018, 21:57
Има вариант да даваш под наем някой от апартаментите :D

LoadRunner
06-14-2018, 22:36
Да, зависи от големината на черешата ама не можах да предвидя че пак ще се издокараш с най-голямата череша, тука вече ти си знаеш.

an7raks
06-14-2018, 22:45
И все пак, продължавам да не схващам за какво мрънкате с грозното пате? Ама на него му били оставили бизнес, ама от къде и как си набавял пари... Намерете начин и вие да си докарвате, щом ви е толкова зор, баси. Нали е тъпак анарчито и все пак успява, значи и вие можете.

ПП Изобщо не знам колко е легитимна цялата му история и не ме и интересува, просто това цялото приплюване е доста жалко.

Fisherman
06-15-2018, 10:33
тука има 0 килобайта информация

Грозния
06-15-2018, 21:00
Имаме си хората, имаме си връзките.Ето че Анархито най-накрая си призна.
Не беше толкова трудно, нали :) ?

Аз му казах на грозния, че в тази тема няма смисъл. Аз всичко си признах. Смисълът е всички потребители да го видят и да обясниш както каза и Трънчо - как от заплатка 700 лв, си купил 4-5 жилища? Някак математиката не излиза :? !

Впрочем грозен ей тамън днес чатих с една женица за една къща мисля да вземам.. на 23 години съм и това ще ми е 4тото жилище.. позволява ли ми го възрастта или да порасна малко?
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/35362167_1910212245690719_4438046464949616640_n.pn g?_nc_cat=0&oh=83647293ba12555ac4ba6426dd4de493&oe=5B78B307
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/35293779_1910212242357386_8466432992087113728_n.pn g?_nc_cat=0&oh=f9e1cd7a717446945fde42e49c2e5b08&oe=5BA5553A
Принципно го обмислях, ама айде няма. :( Да не хвана да предобра от към жилища.. че си ебало майката.. не ми отива на годините и т'ва е.Това не ми е интересно, имай и 100 ако щеш, интересното е да обясниш как си купил дори едно от тях :? !
Ама моля ти се, недей почва със "...станах в 5, брах череши и в 8 отидох на смяна, в 6 се прибрах и брах череши до 22 ч., легнах си и на другия ден същото..." :? :? :? !
Не на мен тия... 8) !

Нали е тъпак анарчито и все пак успява,...Успява въпреки това и именно това е интересната загадка в цялата работа :D !

AnarchyBoy
06-16-2018, 07:20
Така е аз съм зверски тъп, нереално неуспял и абсолютен нещастник ;д
Стой си в панелката. ;)
А за брането и не брането и т.н :)
Е сега младеж се прибирам от нощна смяна, ям си закуската и слушам малко мотивация.. :) в 11 Излизам по работа, ще се прибера сигурно по тъмно. :)
Бачкай си от 9 до 5 и чакай да стане чудо, сигурен съм, че ще ти се случи.

Грозния
06-17-2018, 12:53
Е сега младеж се прибирам от нощна смяна, ям си закуската...Колко тира прекара и какъв е оборотът за смяната?

LoadRunner
06-17-2018, 13:00
И все пак, продължавам да не схващам за какво мрънкате с грозното пате?
ПП Изобщо не знам колко е легитимна цялата му история и не ме и интересува, просто това цялото приплюване е доста жалко.

Жалко е това че вярваш на всеки неизвестен герой самопровъзгласил се за бизнесмен.
Аз казах че е възможно но не и в неговия случай поради...дъра бъра .... не смятам да се повтарям.
Аз също съм бизнесмен, не знам защо си мислиш че понеже не се хваля не съм ;D те това е жалкото в приказките ти
В житния бизнес съм ако някой го интересува, ръководя големи евро проекти по земеделски програми.

Грозния
06-17-2018, 13:06
Жалко е това че вярваш на всеки неизвестен герой самопровъзгласил се за бизнесмен=Турксчо и Дейтунара са наивни и заблудени бебета, вярващи в приказките и Дадо Коледа, като дори не знаят от къде изгрява слънцето :? !

В житния бизнес съм ако някой го интересува, КРАДА големи евро проекти по земеделски програми.Ясно :? !
Колко декара си засял реално и колко си написал в проекта?

dexofen
06-17-2018, 14:19
Божее, седя и гледам тая тема заглавието и викам туй ше е некой обратен южноамерикански наркобос, пък ся отварям и то какво било..... Щот Анархито звучи така малко :D Като деспасито :D

tori
06-17-2018, 14:54
Дойдох само да се изсмея.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Добре, чао.

Грозния
06-17-2018, 19:41
Дойдох само да се изсмея.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Добре, чао.Да, Анархито стана за смях... :?
Той сам се направи за смях, аз само помогнах малко и разтълкувах фактите 8) .

tori
06-17-2018, 19:44
Разбира се, че анархито стана за смях, да.

corbV2
06-17-2018, 19:51
Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.

dexofen
06-17-2018, 19:54
Има готин подпис поне. :D

Грозния
06-17-2018, 19:59
Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.От кога корумпираните връзкари са "добро семейство" :? ?!
Да беше талантлив лекар, спортист, музикант или учен, та тогава да се каже че е постигнал нещо благодарение на собствените си умения!
Мистър Анархи или семейството му не са нито едно от тези неща!

tori
06-17-2018, 20:02
От кога корумпираните връзкари са "добро семейство" :? ?!
Да беше талантлив лекар, спортист, музикант или учен, та тогава да се каже че е постигнал нещо благодарение на собствените си умения!
Мистър Анархи или семейството му не са нито едно от тези неща!
Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?
От завист ще погрознееш още, само да си знаеш. ;)

corbV2
06-17-2018, 20:10
Грозен, разбирам какво се опитваш да направиш. Искаш да ни убедиш (но най-вече себе си), че човек не може да успее честно и със собствени усилия, за да се самоуспокояваш за неудачите си. С тоя негативен и ограничен мироглед, възможностите да са ти пред очите, ти пак няма да ги видиш. Кон с капаци.

Грозния
06-17-2018, 20:26
Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?Напротив - ти не четеш внимателно!

Корбалан свърза правенето на пари като Анархи с "добро семейство", не аз :) !
Това че някой изкарва много кинти не значи че е от добро семейство!

"Лекарката", която Анархи даде за пример по неговите думи "ще изкарва" по 10 бона преди още да се е дипломирала, стажувала, доказала и намерила добро работно място :? !
Това показва неговият начин на мислене - че лекар може да стане успешен, както той е станал ченге и "бизнесмен" - с връзки и понеже "някой така казал" :? !

...човек не може да успее честно и със собствени усилия...В България това е на практика невъзможно, защото хора като Анархито и неговото семейство държат ключовите позиции и определят кой ще бърка в кацата с меда!

...да се самоуспокояваш за неудачите си. С тоя негативен и ограничен мироглед, възможностите да са ти пред очите, ти пак няма да ги видиш. Кон с капаци.Корбаланчо, разкажи твоята история за успеха - колко кинти правиш на месец и с колко жени спиш :razz: ! Ако не си успял, кажи защо не си според теб :) ?
Много ми е интересно да чуя!

dexofen
06-17-2018, 20:48
Ко спорите ся за Деспаситото, и без тва има изобилие кат него налево надесно....предимно у лево :D

LoadRunner
06-17-2018, 20:51
Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.

Ти сериозно ли написа това беее путко недоклатена, а забрави ли времената дето ореваваше форума колко гнусен лъжец бил анарчи дето незнам си кво се държал с лиланда, ама тогава нещо май си таеше празни надежди и мъчеше безброй чатове с малката.
При тебе интереса клати феса.
Само не мога да разбера къв ти е интереса тука, да не би да си обърнал резбата?

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:00
Те по онова време ме изкарваха какво ли не.. та че не съм бил 95 и съм лъжел за годините си ;д даже си бях "правил" фалшива лична карта ;д
Бях я бил.. изнасилвал.. имах поне 30 извънземни в нас.. И знаех отговорите на всички световни конспирации.. ;д Сяк'ви мизерии наговориха хора, които тайно се надяваха да ударят по една патка на някои определени хора.. Най-вече климатроника.. корб си ме хейтваше.. щото се държех грозно.. не щото е искал да я ебе.

Ебати глупостите.. тогава бях просто един прост ;д влюбен студент ;д

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:02
Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?
От завист ще погрознееш още, само да си знаеш. ;)

Значи много па знаеш ти! ;д
Не виждаш ли, че аз определям кой да бърка в кацата с меда!

На теб ти позволявам да бъркаш колкото искаш, само ако ми дадеш да те опъна.

LoadRunner
06-17-2018, 21:04
Напротив, напротив, опитваш се да омаловажиш ама и на мен са ми раправяли това онова.
Ти просто си нагъл, мазохист някакъв, доказват ти вината и пак цъфваш вместо да повиеш куйрука както си и требва.
Чакаш някой си нещо да позабрави и изведнъж се изкарваш много начетен много успял ама то това са си само твои думи, някакви опити да оправиш имиджа ама това нещо се явява много труд за нищо, не виждам смисъл в тоя форум аз че и хвалби и лъжи да се ръсят с някаква неясна цел.

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:08
Напротив, напротив, опитваш се да омаловажиш ама и на мен са ми раправяли това онова.
Ти просто си нагъл, мазохист някакъв, доказват ти вината и пак цъфваш вместо да повиеш куйрука както си и требва.
Чакаш някой си нещо да позабрави и изведнъж се изкарваш много начетен много успял ама то това са си само твои думи, някакви опити да оправиш имиджа ама това нещо се явява много труд за нищо, не виждам смисъл в тоя форум аз че и хвалби и лъжи да се ръсят с някаква неясна цел.

Бате какво значи доказвали са ти ;д
Какво значи някой друг да докаже нещо за мен, като от тези доказващи (102/ пандабеър / климатроника) никой не знае нищо за мен? И не са ме виждали? И нямат идея дори как се казвам? Цяло име... С изкл, че с пандабеър сме се виждали за съжаление о.О
Какво значи "доказвали са"
Пример ;д
Иванчо : Започнах Нов бизнес
(рандом доказвач) ААА НЕ Е ВЯРНО, ТВА щото аз така казвам.

И отдолу изписва с голям надпис.. ДОКАЗАНО? Или какво?

Има и хора тук, които са ме виждали и знаят за какво иде реч и преди и сега. :) ;д

Или, че някои определени женски същества, бяха казали, че съм лъгал, че съм 95ти набор.. ;д смисъл лайк... Пххахахахахахаххахахахаха хахахахахаха

tori
06-17-2018, 21:08
Значи много па знаеш ти! ;д
Не виждаш ли, че аз определям кой да бърка в кацата с меда!

На теб ти позволявам да бъркаш колкото искаш, само ако ми дадеш да те опъна.
Ш те опъна само при положение, че ми донесеш тва лято от тия цигари, където ми ги мрънкаш от една година насам. Там, с боровинки и мента. :дд Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:11
То и грозния си мисли, че съм корумпиран връзкар... Т'ва ся доказано ли е?
Смисъл да знам.. да си променя имиджа.. и вече да се вживявам като такъв?

Според тори съм гушлива панда (щото с нея се държа мило като си лафим по телла), тва ся.. доказано ли е?
От утре съм с костюм на панда!

;ддддддд смях. Айде лека, че след 5ч треа ставам за работа. Хубавци. ;)

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:12
Ш те опъна само при положение, че ми донесеш тва лято от тия цигари, където ми ги мрънкаш от една година насам. Там, с боровинки и мента. :дд Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.

Голям съм лъжльо.. Е оня ден.. изпафках 1.. и си развалих 20те дни без цигари... ама пак продължавам смело..

След 1-2 седмици като ида до македония да направим някоя разходка, ще ти взема кутия две нп

LoadRunner
06-17-2018, 21:12
Ти си призна доста неща, и теми имаше и дискусии ама бива ли да кажеш след години покажи, ами няма как да търся компромати само и само да кажеш после, "А, да, това верно беше така"
И галакси29 забрави да включиш, тя имаше доста голям принос в разконспирирането хаха.

LoadRunner
06-17-2018, 21:13
Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.
А така, изцапай си само устата.

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:14
Галаксито пък нито съм си чатил с нея, нито въобще съм имал нещо общо с нея ЕВЪР.. че да има "голям принос"

За мен галаксито е само ник в тийнпроблем и нищо повече.. разбираш ли? Там не е имало НИКАКЪВ КОНТАКТ.. НИТО ФБ.. НИТО СКАЙП.. НИТО СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ.. тя даже не знае как се казвам бе младеж ;д

Абсолютно никакъв контакт извън форума. Точно т'ва е и моята теория.. че някой напълно непознат идва и ти казва няк'ви рандъм неща.. ;д и се лепва стикер ДОКАЗАНО ;Д
лмао ;д
Смях е.. ама лягам! Лека.

LoadRunner
06-17-2018, 21:15
Тя беше личния психолог на лиланда, та може да кажем че е чула това онова от първоизточника.

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:16
Според лиланда аз не съм 95 :) Смисъл какво да говорим за тва.. ;д
Бях я изнасилвал и удрял и няк'ви такива филми.. дето направо не знам как не я е срам да ги говори...
Човек който е способен да си измисля такива неща е "първоизточник за изобличаване на лъжи" ;дддддддддддддддддддддддд дддддддддддддддддддддддд ддддддддддддддддд

AnarchyBoy
06-17-2018, 21:16
Верно треа лягам айде :D

LoadRunner
06-17-2018, 21:18
Точно че само ти и лиланда можете да кажете какво що, ти си ясен, а за на лиланда нещата ти казах от къде знам/ем. Така че се смята че не е някой си а точно първоизточника- т.е. лиланда.

LoadRunner
06-17-2018, 21:20
Цецкин всички знаем как се казваш :Д
Всички знаем как изглеждаш, всички ти знаем фейса, всички знаем че бачкаш на черешите и си от Кюстендил, ти просто се радвай че не си се заял с някой градски да ходи да те търси по нощите с лопата да деби зад някоя череша.
Все пак ти си се погрижил личната ти информация да е известна.

tori
06-17-2018, 21:23
Голям съм лъжльо.. Е оня ден.. изпафках 1.. и си развалих 20те дни без цигари... ама пак продължавам смело..

След 1-2 седмици като ида до македония да направим някоя разходка, ще ти взема кутия две нп
Вземай, да. Ама после насам на бира.

tori
06-17-2018, 21:24
А така, изцапай си само устата.
С цигари? :д

LoadRunner
06-17-2018, 21:31
С цигари? :д

Направо с пури? кожени ;д

tori
06-17-2018, 21:56
Направо с пури? кожени ;д
Ще ти се ама... ноуп.

Грозния
06-17-2018, 22:04
...даже си бях "правил" фалшива лична карта ;д ...След като си в "системата", за теб това едва ли е проблем :? .

... някакви опити да оправиш имиджа ... че и хвалби и лъжи да се ръсят с някаква неясна цел.Целта е ясна - избива си комплексите в опит да се представи за нещо повече, отколкото е!

Без семейството и връзките му, щеше да е г-н Никой (и той го осъзнава много добре)!

Бате какво значи доказвали са ти ;д
...
(рандом доказвач) ААА НЕ Е ВЯРНО, ТВА щото аз така казвам.От дума на дума ти сам си призна :) !
Дори в тая тема :D!

Ти си призна доста неща, ...И аз тва му казвам!

Дразнещо е не това че е "успял", дразнещото е че не си признава как, а се опитва да се представи като нещо повече, отколкото е, въпреки че са го усетили какъв е :? !

an7raks
06-18-2018, 06:31
Жалко е това че вярваш на всеки неизвестен герой самопровъзгласил се за бизнесмен.
Аз казах че е възможно но не и в неговия случай поради...дъра бъра .... не смятам да се повтарям.
Аз също съм бизнесмен, не знам защо си мислиш че понеже не се хваля не съм ;D те това е жалкото в приказките ти
В житния бизнес съм ако някой го интересува, ръководя големи евро проекти по земеделски програми.

Както казах, изобщо не бих си правил труда да доказвам или оспорвам легитимността на историите му, щото много слабо ме засягат(да не кажа хич). Просто е смешно, че някой казва, че е успял (поне в своите си очи) и някакви хора, дето не го познават скачат да му обясняват какъв е нещастник.

YoungBloodZ
06-18-2018, 06:52
Грозен, спри да го съдиш, а вземи та се запознай с него, излезте на по една бира и току-виж те наел на работа. Предполагам, че ще изкарваш доста пари, а и ще похапваш череши безплатно.

tori
06-18-2018, 10:36
Грозен, спри да го съдиш, а вземи та се запознай с него, излезте на по една бира и току-виж те наел на работа. Предполагам, че ще изкарваш доста пари, а и ще похапваш череши безплатно.
Това с безплатните череши звучи добре, ако ще използва и безплатна тоалетна хартия. Виж, може и смачкани вестници, пак е нещо.

YoungBloodZ
06-18-2018, 10:39
Това с безплатните череши звучи добре, ако ще използва и безплатна тоалетна хартия. Виж, може и смачкани вестници, пак е нещо.

Бе то няма да са само безплатни череши, а и други неща, ама аз го казах така, за да не звучи много меркантилно.

tori
06-18-2018, 10:51
Бе то няма да са само безплатни череши, а и други неща, ама аз го казах така, за да не звучи много меркантилно.
Разбира се, аз просто доуточнявам, че тоалетната хартия е добре да я има.

Грозния
06-18-2018, 18:01
...изобщо не бих си правил труда да доказвам или оспорвам легитимността на историите му, ...Просто е смешно, че някой казва, че е успял (поне в своите си очи) и някакви хора, дето не го познават скачат да му обясняват какъв е нещастник.Турксчо, ти явно си толкова глупав конформист, че си готов да повярваш и подкрепяш всеки success story, само за да не те помислят за задръстеняк :razz: !

"Four legs - good,
Two legs - bad!" :?

Турксчо, мойто момче, ти дори нямаш интелектуалния и културния капацитет да осъзнаеш колко си зле!
Няма значение колко кинти получаваш от мама и тате, светогледът ти е толкова ограничен, че се определя не от теб а изцяло от силните на деня! Ти не си способен на собствено разсъждение :? !

Грозен, спри да го съдиш, а вземи та се запознай с него, излезте на по една бира и току-виж те наел на работа.Не благодаря 8) !
Човек като Анархито едва ли може да ме научи на нещо, защото е получил всичко наготово! Парите които се плащат за бране на череши (или нещо друго) са мизерни и ще взема по-малко, отколкото на нормалната ми работа :? !
Освен това брането на череши е сезонна работа и на нея се хващат само цигани, които не умеят да правят нищо друго!

Това с безплатните череши звучи добре, ако ще използва и безплатна тоалетна хартия.

Разбира се, аз просто доуточнявам, че тоалетната хартия е добре да я има.
Колко точно си се сетила - и аз си помислих същото :D ! Прекаляването с черешите води до там :D !
Представям си работата при Анархито - береш, ядеш, сереш и после пак от начало :razz: !

Бе то няма да са само безплатни череши, а и други неща, ама аз го казах така, за да не звучи много меркантилно.Аграрните босове плащат малко или нищо на работниците си! Как иначе ще си купуват нови коли и яхти :? ?!
Спомни си какви са условията на работа и заплащането на берачите в чужбина?! Какво те кара да мислиш, че у нас някое от тези неща е по-добре :? ?!

an7raks
06-18-2018, 18:09
Баце, ако те снимат в реклама на презервативи, след 10 години даже в Китай ще има демографска криза.

LoadRunner
06-18-2018, 19:37
Парите които се плащат за бране на череши (или нещо друго) са мизерни
30 до 40лв на ден в провинцията са малко? И то за циганин? Ти май нещо не си много наред.
Аз като крупен земеделец бих им давал най-много по 15 за тая работа ама не щът да работят и нямаш избор.

tori
06-18-2018, 19:48
Баце, ако те снимат в реклама на презервативи, след 10 години даже в Китай ще има демографска криза.
Ей тва отивам да си го запиша! :ддд

Грозния
06-18-2018, 19:58
30 до 40лв на ден в провинцията са малко?Кой те е излъгал че са толкова много?!
Освен това тия пари не са повече от тия които взимам на нормалната ми работа, така че... :?

AnarchyBoy
06-18-2018, 20:00
Кой те е излъгал че са толкова много?!
Освен това тия пари не са повече от тия които взимам на нормалната ми работа, така че... :?

Даже повече са. ;д
Сметни 40 стотинки по 150 кила на ден ;д
А всеки добър берач си ги прави 100-150 на ден ;д
За 40 дни (черешобера) ;д
това са 60 лева на ден х 40 = 2400 лева. :)
В края на деня също така им се остава да си наберат по 1 кофа обикновено берат в такива от маслини дето са по г/д 8 кг.. :) дет са си за тях
8 кг са си 12 лева.. х 40 = 480 лева отгоре.

dexofen
06-18-2018, 20:34
Тоз форум стана по-скоро teenagro, всичките крупни земеделци. Малко пропуснахте само да споменете колко от тях са легално работещи при вас, на колко плащате реални осигуровки и колко печалба декларирате пред НАП. Да няма изненади :D бзк :D :D :D

AnarchyBoy
06-18-2018, 20:58
Тоз форум стана по-скоро teenagro, всичките крупни земеделци. Малко пропуснахте само да споменете колко от тях са легално работещи при вас, на колко плащате реални осигуровки и колко печалба декларирате пред НАП. Да няма изненади :D бзк :D :D :D

Няма как да има изненади, защото има едно магическо нещо наречено дневен трудов договор. :) Както и сезонен ;)
А когато си легален производител си задължен да декларираш всичко и да имаш счетоводство.

LoadRunner
06-18-2018, 21:12
Освен това тия пари не са повече от тия които взимам на нормалната ми работа, така че... :?
Значи 40лв на ден са ти малко, и взимаш повече на сегашната си работа. Тогава да кажем че взимаш 50лв чисти пари са това. Значи 1000лв чисто на месец- само се оплакваш, живееш с вашите, ядеш филии с лютеница он а дейли бейсис, не излизаш-> ти кво ги правиш тея пари и от какво се оплакваш след като заплатата ти е над средната? Ти верно що за смотаняк си бре :Х

Грозния
06-18-2018, 21:19
Даже повече са. ;д
Сметни 40 стотинки по 150 кила на ден ;д
А всеки добър берач си ги прави 100-150 на ден ;д
За 40 дни (черешобера) ;д
това са 60 лева на ден х 40 = 2400 лева. :)
https://i.makeagif.com/media/7-05-2015/KdnOhd.gif
В края на деня също така им се остава да си наберат по 1 кофа обикновено берат в такива от маслини дето са по г/д 8 кг.. :) дет са си за тях
8 кг са си 12 лева.. х 40 = 480 лева отгоре.:?

Няма как да има изненади, защото има едно магическо нещо наречено дневен трудов договор. :) Както и сезонен ;)
А когато си легален производител си задължен да декларираш всичко и да имаш счетоводство.А още по-магическото е ако майка ти работи в администрацията и НАПаджии няма да ти дойдат никога (или дори да дойдат, ще си предупреден навреме) :? :

Това което е станало- майка му понеже работи като секретарка в държавна структура е набутала и синчето си там, за български свински черва не си ли чувал?

LoadRunner
06-18-2018, 21:25
Даже повече са. ;д
Сметни 40 стотинки по 150 кила на ден ;д
А всеки добър берач си ги прави 100-150 на ден ;д
За 40 дни (черешобера) ;д
това са 60 лева на ден х 40 = 2400 лева. :)
В края на деня също така им се остава да си наберат по 1 кофа обикновено берат в такива от маслини дето са по г/д 8 кг.. :) дет са си за тях
8 кг са си 12 лева.. х 40 = 480 лева отгоре.

Така са нещата
ето и по новините го казват- 35ст на кило ти даваш 40ст но зависи от региона
https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=i3PojUaz7yg
виж на 20тата секунда от клипа
грозен самоубий се, невежо глупава.

Грозния
06-18-2018, 21:30
https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=i3PojUaz7yg
виж на 20тата секунда от клипа
https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk

LoadRunner
06-18-2018, 21:36
https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk

Казват ти по националната телевизия че 35ст на килограм се плаща на берачите, съответно надника който казах и който черешопроизводителя анар4и ти каза излиза горе долу точно
Ти си доказан олигофрен и невежа- за пореден път. Няма кво да ти честитя, с тая заплата от 1000лв дето я взимаш ще се окаже че не си Грозен и Беден ами само си си Грозен.
И всичко си идва на мястото.

an7raks
06-19-2018, 06:20
Ей тва отивам да си го запиша! :ддд

Ако все пак има хора, които са склонни да рискуват да хванат спин или хепатит, то със сигурност няма да има такива, които да са склонни да хванат тумор като Грозния.

YoungBloodZ
06-19-2018, 08:41
Ако все пак има хора, които са склонни да рискуват да хванат спин или хепатит, то със сигурност няма да има такива, които да са склонни да хванат тумор като Грозния.

Един път Тори те похвали, не се напъвай, няма да стане пак (скоро).

tori
06-19-2018, 09:36
Блъдзи, нали знаеш, че Тори на черното бяло няма да каже? Всеки път, в който съм съгласна с нещо, ще покажа/кажа това съгласие. Антракса и тук е прав, но изказването е тъжно, а не забавно като предното. Смисъл... жалко е, че всеки ден се раждат хора, които не си вадят главата от задника с години и все някой им е виновен за нещо. В случая пуснах сълза от изказването, това е.

an7raks
06-19-2018, 09:56
Един път Тори те похвали, не се напъвай, няма да стане пак (скоро).

Тая сутрин яко се напънах и ти изкарах братче, ама не се радвай - веднага го удавих.

YoungBloodZ
06-19-2018, 10:35
Тая сутрин яко се напънах и ти изкарах братче, ама не се радвай - веднага го удавих.

Аз също ти направих братче, ама ще го имаш след 9 месеца.

an7raks
06-19-2018, 11:42
С тънкото си пишленце можеш само котката си да чукаш и да си мислиш за истинска жена(или мъж?).

tori
06-19-2018, 11:44
С тънкото си пишленце можеш само котката си да чукаш и да си мислиш за истинска жена(или мъж?).
Ти пък откъде му знаеш дебелината на пишлето?! Тука нещо има игра...

an7raks
06-19-2018, 12:38
Ти Дискавъри не гледаш ли?

tori
06-19-2018, 12:58
Веднъж в годината, когато гледам телевизия. Все пак не те разбирам?

YoungBloodZ
06-19-2018, 12:59
Все пак не те разбирам?

Нормално. Никой не разбира тапир като него. : D

an7raks
06-19-2018, 14:25
Веднъж в годината, когато гледам телевизия. Все пак не те разбирам?

Между предаванията имат рубрика „Невероятно, но факт”

tori
06-19-2018, 16:18
Искаме бой!

Грозния
06-19-2018, 17:13
Значи 40лв на ден са ти малко...Ти първо каза 30-40 лв на ден. След още няколко поста сигурно ще ги направиш 100 лв на ден :? ?!

30 до 40лв на ден в провинцията са малко?

Значи 40лв на ден са ти малко, и взимаш повече на сегашната си работа. 40 на ден са повече, но брането на череши е 3-4 седмици в годината и няма осигуровки, нито платен отпуск, а на моята има и съм на постоянен договор :) !
При тия условия не бих се мръднал да бера череши дори за 100 лв на ден 8) !

...Значи 1000лв чисто на месец- ... след като заплатата ти е над средната?Амин дай Боже, но сега заплатата ми е далеч под 1000 на месец :? .

...ти кво ги правиш тея пари и от какво се оплакваш след като заплатата ти е над средната?Живея в София, а не на село като теб и разходите тук са доста по-големи!
Освен това ти трябва наистина да си доста зле за да мислиш че 1000 лева на месец е ебаси сумата :razz: !
1000 лв на месец си е почти мизерно съществуване дори за сам човек!

Казват ти по националната телевизия че 35ст на килограм се плаща на берачите, съответно надника който казах и който черешопроизводителя анар4и ти каза излиза горе долу точноСметни колко кила трябва да се наберат за да изкараш 30-40 лв на ден! За колко часа бачкане?!
Явно изобщо не си наясно с тоя бизнес, защото берачите ги удрят в кантара и често пъти излиза, че не си набрал достатъчно и едва ли не дължиш пари за това че си брал каквото там си брал :? !

Ти пък откъде му знаеш дебелината на пишлето?! Тука нещо има игра...Явно след като е оправил майка му, Юнгблудз е опитал да оправи и Турксчо, но не е успял да го задоволи, защото Турксчо е свикнал да поема по-големи :razz: !

RagioL
06-20-2018, 12:03
Крупен форумен бизнесмен

an7raks
06-20-2018, 14:50
Бай Хуй, и с 20лв на ден съм бил, и със 100+лв на ден съм бил и нито съм ревал за пари, нито съм имал проблеми с това да си намеря и задържа читаво момиче. В момента съм на 30лв надник(4ч) и 120лв стипендия и мацката до мен няма ни най-малко намерение да си ходи. Ти си направи изводите дали са ти парите проблема или си просто недоразумение.

YoungBloodZ
06-20-2018, 15:29
, и със 100+лв на ден съм бил

Wowowowo take it easy. Дай да говорим в реални цифри, че ставаш смешен.

tori
06-20-2018, 16:27
Wowowowo take it easy. Дай да говорим в реални цифри, че ставаш смешен.
Мога да го потвърдя това, не се изказвай неподготвен.

an7raks
06-20-2018, 17:41
Wowowowo take it easy. Дай да говорим в реални цифри, че ставаш смешен.

Охльо-бохльо, най-смешното нещо тук е включването ти. :)

YoungBloodZ
06-20-2018, 18:12
Мога да го потвърдя това, не се изказвай неподготвен.

Това в възможно само и единствено ако работодателя е по-смотан от антракса, защото всички знаем, че не може да ободе куче в гъза.

Грозния
06-20-2018, 18:51
...и със 100+лв на ден съм бил...
нито съм имал проблеми с това да си намеря и задържа читаво момиче. ...Турксчо пак си е бил чикии на пясъка :?...

Wowowowo take it easy. Дай да говорим в реални цифри, че ставаш смешен....и пак е спал отвит и гъза му захапал чаршафа :D !

an7raks
06-20-2018, 19:08
И имам интерес да ви лъжа, щото искам да спя с вас или? Тори и тя сигурно лъже, щото тайно си мечтае за грозната ти мутра. :д

Пропусна най-същественото - бил съм (и в момента съм с под 1000лв на месец и имам момиче, което ще е с мен и под моста да спя, та явно не са ти парите проблема.

LoadRunner
06-20-2018, 19:31
Бай Хуй, и с 20лв на ден съм бил, и със 100+лв на ден съм бил и нито съм ревал за пари, нито съм имал проблеми с това да си намеря и задържа читаво момиче. В момента съм на 30лв надник(4ч) и 120лв стипендия и мацката до мен няма ни най-малко намерение да си ходи. Ти си направи изводите дали са ти парите проблема или си просто недоразумение.

Е нали разбра вече че не грозен и беден а само грозен.
Не мисля че някой може да му помогне, а и сам не може да си помогне, смисъл остава си в това положение до живод.

LoadRunner
06-20-2018, 19:32
Секса е важен ;д

Fisherman
06-20-2018, 20:52
свиркаджии

Грозния
06-22-2018, 16:32
Пропусна най-същественото - бил съм (и в момента съм с под 1000лв на месец и имам момиче, което ще е с мен и под моста да спя, та явно не са ти парите проблема.Е, на теб нали мама и тате ти дават, та затова няма значение колко ти е заплатката :D !

an7raks
06-22-2018, 16:53
Пропусна, че си дебил и написах, че живея с под 1000лв на месец, не че заплатата ми е под 1000лв и имсм нещо отгоре. Такова си нищожество, че ти е нужно да си измисляш неща за хората и за себе си - сиреч да живееш в свой си измислен свят. Щото, ако приемеш истината, ще трябва да си теглиш ножа.

LoadRunner
06-22-2018, 18:42
Тоя търмък си пише едно и също с години.

an7raks
06-22-2018, 18:59
Тва е единственото живо същество на тоя свят, което бих отрепал само за удоволствие.

Грозния
03-14-2019, 21:49
Да не забравихте хубавата тема :) ?
Гласувайте!
:)

inewton
03-15-2019, 06:28
Да ме прощавате за грубия език и то през Велики пости, но ето как е станало.
Докато продавал череши се запознал с някаква бабичка, веднага надушил парите. Започнал да й се умилква, да я разпитва и разбрал, че няма наследници. Следващия път тя го поканила у тях, само това и чакал. Пили кафе, разказала му живота си и така. Срещите зачестили. В един хубав ден анархито й ударил един език. А може и до нещо повече да се е стигнало. Тя му преписала апартамента и само оставало да чака. Явно не се е наложило да чака дълго.

RagioL
03-15-2019, 16:39
Живи ли сте още бе?

inewton
03-15-2019, 19:35
Айде,айде.....всички те познаваме тебе що за стока си.......

Ние теб ако слушаме само ти си стока.

Що за стока съм? Сподели.

fire_magic
03-15-2019, 20:06
Да не забравихте хубавата тема :) ?
Гласувайте!
:)

Стига с тая завист!
Нали си християнин?

Грозния
03-16-2019, 16:08
Стига с тая завист!
Нали си християнин?Да бъдеш християнин, не значи че не трябва да търсиш истината и да вярваш на лъжи!
Точно обратното!

fire_magic
03-16-2019, 16:42
Каквато и да е истината за анархито (забогатял честно или нечестно, с връзки или без) става въпрос за неоспорима завист от твоя страна без съмнение.

fire_magic
03-16-2019, 16:46
А завистта е един от седемте смъртни гряха, нали така?

inewton
03-16-2019, 16:58
Да бъдеш християнин, не значи че не трябва да търсиш истината и да вярваш на лъжи!
Точно обратното!
Aуу, ама ти християнин ли си? Лек и спасителен пост в такъв случай, братко!

haritov
03-16-2019, 17:04
Aуу, ама ти християнин ли си? Лек и спасителен пост в такъв случай, братко!

Исус е постил и знаеш как е свършил,ама пък Буда...

inewton
03-16-2019, 17:06
Исус е постил и знаеш как е свършил,ама пък Буда...
Св. Йоан Кръстител е известен с поста си, не Христос. Дори учениците на Христос не постели, докато били с Него. Какво се обаждаш като не разбираш.

haritov
03-16-2019, 17:16
Св. Йоан Кръстител е известен с поста си, не Христос. Дори учениците на Христос не постели, докато били с Него. Какво се обаждаш като не разбираш.

Ако ти докажа,че Исус е постел ще станеш ли Ходжа?

Аз ще се погрижа за някои детайли. :D

inewton
03-16-2019, 17:21
Ако ти докажа,че Исус е постел ще станеш ли Ходжа?

Аз ще се погрижа за някои детайли. :D
Постел е, когато е било нужно, за да изпълни Закона. Не съм казал, че не е постел.

Знам, че искаш. Ама засега нямам такива намерения.

haritov
03-16-2019, 17:30
Постел е, когато е било нужно, за да изпълни Закона. Не съм казал, че не е постел.

Знам, че искаш. Ама засега нямам такива намерения.

Нещо ми се въртиш като миндава кучка :D
Бързо си мениш мнението напоследък

dreamwalker
03-16-2019, 17:32
Харитов, кучетата могат ли да ядат макарони.

haritov
03-16-2019, 17:44
Велизаре кучета те яли тебе. 414849849684546854685 акаунта на не знам коя степен имаш вече

dreamwalker
03-16-2019, 19:40
Велизаре кучета те яли тебе. 414849849684546854685 акаунта на не знам коя степен имаш вече

https://i.giphy.com/media/dtGIRL0FDp6nnOPGb5/giphy.webp

Грозния
03-16-2019, 21:20
Мен в случая ме интересува разкриването на истината, а това...

...става въпрос за неоспорима завист от твоя страна без съмнение....е само спекулация в болния ти мозък :? !

А завистта е един от седемте смъртни гряха, нали така?...както и лъжата е заклеймена в деветата Божа заповед!

Aуу, ама ти християнин ли си? Лек и спасителен пост в такъв случай, братко!Не постя.
Не мога да издържа.

fire_magic
03-16-2019, 21:28
слаб напън
не се сещам за някой, който да не те определи като завистлив в случая :D
и кое е лъжа, че си завистлив ли? :D То това не подлежи на съмнение :D

fire_magic
03-16-2019, 21:41
Сега се опитваш да лъжеш, че не си завистлив ли? При това при явно изразена завист? Поредният твой грях... :D Лъжата имам предвид. Вече стана твърде явна основната причина поради която си избрал тази религия... :D

Грозния
03-17-2019, 13:49
и кое е лъжа, че си завистлив ли? :D То това не подлежи на съмнение :DТова е твое твърдение!
Ако имаш друго мнение и мислиш че не съм прав, гласувай в анкетата!