PDA

View Full Version : Имам проблем



Mariya707
06-19-2018, 22:59
Започнах работа в един супермаркет,а там работата ми е на студена точка. Започнах преди около месец и ми беше тежко още от самото начало. Първо ме боляха краката и го приех за съвсем нормална реакция на тялото. Преди два дни дясната ми ръка просто спря да функционира. Взех си хапчета и паста за облекчаване. Просто не можех да я мърдам и не съм сигурна дали това е от камерите,в които влизам за стока или от вдигане на тежко. Днес както всичко си беше наред, зави ми се свят и ми стана много лошо. Не ме болеше глава или корем бях яла и то доста,сигурна съм,че не е и кръвно. Просто не можех да продължа да работя и трябваше да се прибера. Като се прибрах легнах за 2 часа и сега съм си добре. Какво ми става..

tochko
06-20-2018, 08:45
Човешкото тяло понякога е по-умно отколкото предполагаме. В случая при екстремното натоварване с тежест и студ си накарала мускулите да спрат за да се съхранят, пък и при работа на студено стреса е значително по-голям. Това ми звучи като нещо нормално при голяма преумора, върви при личния и вече може да пробваш да те сложат на по-лека работа заради здравето. Скорошно уздравяване!

trifonvw
06-20-2018, 09:03
Моят съвет е незабавно да се консултираш с лекар! Тия симптоми удрят малко на инсулт, но не вярвам да е това, но определно трябва да се консултираш с лекар!

Грозния
06-20-2018, 19:37
Преди два дни дясната ми ръка просто спря да функционира. ...Днес както всичко си беше наред, зави ми се свят и ми стана много лошо. Не ме болеше глава или корем бях яла и то доста,сигурна съм,че не е и кръвно. Просто не можех да продължа да работя и трябваше да се прибера. Като се прибрах легнах за 2 часа и сега съм си добре. Какво ми става..На колко години си?
Задължително отиди на лекар!

dexofen
06-23-2018, 21:38
Е малко надалеч стигнахме с инсулта но...
По-скоро нещо временно преходно не ти е достигала кръв до мозъка и от това се е получило завиването на свят. Ръката ти вероятно е изстинала. Ама вместо да я мажеш с пасти, кремове, гелове, пудинги, помади и т.н. в този случай по-добре отиди на лекар, тъй като изглежда по-сериозно от обикновеното.