PDA

View Full Version : Съвет относно връзката ми



tochko
06-20-2018, 08:12
Здравейте съфорумници, от заглавието е ясно с какво може да ми помегнете защото съм доста учуден след случилото се.

С приятелката ми имаме почти 7 чудесни месеца заедно въпреки че тя учи в друг град, почти без караници и сърдене, по-добре отколкото съм очаквал да бъдем заедно. Ще прозвучи глупаво предполагам, но имам чуството че достигнахме нещо като върха на платото в близоста си, и от тук нататък няма какво много да постигнем освен спокойни дни и доверие(което май е най-важно). Аз се старая винаги да съм възможно най-добрия за нея а тя също и така от самото начало.

Ще се отклоня на бързо за себе си, за да спомена че преди съм бил доста непостоянен с момичетата докъто не тръгнахме и от тогава на сам нямам очи за други момичета, а за изневери не става и дума. Давам и достатъчно внимание и подкрепа.

Тук идва казусът- вчера забелязах че е започнала да си пише с бившия си, който тя знае че ми е неприятен, но явно не я е спряло. Аз пък се чудя, дали той не е започнал първи и тя нещо го е отхвърлила, или старата любов ръжда не хваща и аз оставам измамен.
Търся какво съм сбъркал и не намирам нищо, както и не знам какво да направя. Ако премълча значи не ме бърка и се премирявам, ако повдигна въпроса не мисля че нещо добро ще излезе.

Какво мислите вие?

TrollFactory
06-20-2018, 08:36
За какво ти е съвет? Очевидно предпочиташ да си писател на романтични романи докато приятелката може би вече се шляка с бившия си. След като си таква путка да си мълчиш, казусът е по-скоро дали имаш топки или не.

tochko
06-20-2018, 08:39
За какво ти е съвет? Очевидно предпочиташ да си писател на романтични романи докато приятелката може би вече се шляка с бившия си. След като си таква путка да си мълчиш, казусът е по-скоро дали имаш топки или не.

Като почна да те блъскам отзад ще ги усетиш.

trifonvw
06-20-2018, 09:01
Хайде де, човека имам проблем и иска съвет, какви са тия отговори?
Иначе, братле, няма как да си наясно за какво става въпрос докато не я конфронтираш и не поговорите.
Иначе дали ти изневерява или планира да го направи трябва да разбереш. Скоро почвала ли е да говори за него? Споменава ли го от време на време, да казва хубави неща за него? Да те убеждава, че не е лош човек? Говори с нея при всичко положения.

TrollFactory
06-20-2018, 10:39
Като почна да те блъскам отзад ще ги усетиш.

Ако си педал, нищо чудно, че приятелката ти си иска бившия чеп. И сигурно в този момент си пише с него или се шляка. А ти блъскай колкото искаш с въображаемите си топки непознати във виртуалното пространство, които ти казват как стоят нещата.

an7raks
06-20-2018, 10:59
Изобщо не е нужно да има каквото и да било с бившия си, че да си пишат. Даже да го е премълчала, има сериозен шанс да го е направила, за да не се стигне до размисли като тези. Ако смяташ, че мацката е точна и си заслужава, не ставай ти жената във връзката и да правиш проблеми от нищото. Да, има вариант да те мотае, въпреки че ти се държиш добре и й вярваш, ама ако е така няма да я спреш с караници. В най-лошият случай мацката няма изобщо да е тази, за която си я мислил и ще те мотае още известно време, но накрая пак ще разбереш. А едва ли ще има кой знае каква разлика за теб между това дали ще разбереш сега или след някой друг месец - все ще ти е шибано.

Dkeyz
06-20-2018, 11:03
Щом не е направила компромис спрямо теб като знае, че ти е неприятен значи няма и да направи компромис относно едни 2-3-50-100 чукания, докато те няма.

TrollFactory
06-20-2018, 11:04
Даже да го е премълчала, има сериозен шанс да го е направила, за да не се стигне до размисли като тези.
Е да, иначе как да му изневерява без да станат скандали?

an7raks
06-20-2018, 14:35
Тъп си на гъбено семе... Точно казах, че изобщо не е задължително да иска каквото и да е с него, за да поддържат някакъв нормален контакт. А ако все пак иска нещо, той и да й се натяга, пак ще стане същото накрая. Единствено дето ще вложи повече нерви. Вариантът е ако наистина вярва, че му кръшка или има такива намерения, да я зареже отсега, а не да си говорят глупости.
Точно ако нямаш топки и не вярваш в себе си и в добрият си избор, тогава ще рипаш като пале за такива глупости.

Грозния
06-20-2018, 19:26
С приятелката ми имаме почти 7 чудесни месеца заедно...Значи затова те нямаше във форума - защото си бил в успешна връзка.
Но сега пак си тук - я сега да видим ще се сетиш ли защо :D !

...въпреки че тя учи в друг град,...Сериозно, ти колко време мислеше че ще издържи такава "връзка" :? ?! 7 месеца са направо чудо!

...имам чуството че достигнахме нещо като върха на платото в близоста си...Кажи ми като мъж на мъж - поне еба ли я?

...от тук нататък няма какво много да постигнем освен спокойни дни и доверие(което май е най-важно)...:razz:
Абе вие да не сте на 60-70-80... :shock: ?!?

...преди съм бил доста непостоянен с момичетата докъто не тръгнахме и от тогава на сам нямам очи за други момичета, а за изневери не става и дума. Давам и достатъчно внимание и подкрепа...Налапал си въдицата като шаран :? !

... вчера забелязах че е започнала да си пише с бившия си, който тя знае че ми е неприятен, но явно не я е спряло.
https://thumbs.gfycat.com/CostlySlimyFairybluebird-max-1mb.gif

Търся какво съм сбъркал и не намирам нищо... Най-вероятно нищо не си направил, тя е предпочела да се ебе с бившия! Ти сериозно ли мислеше, че връзка от растояние има бъдеще?!

... не знам какво да направя. Ако премълча значи не ме бърка и се премирявам, ако повдигна въпроса не мисля че нещо добро ще излезе.

Какво мислите вие?Прекратяваш всякакво общуване с нея! За обяснения вече е късно и нищо няма да постигнеш с въпроси и скандали - само ще се ядосаш и ще си губиш времето!

TrollFactory
06-21-2018, 11:39
Тъп си на гъбено семе... Точно казах, че изобщо не е задължително да иска каквото и да е с него, за да поддържат някакъв нормален контакт. А ако все пак иска нещо, той и да й се натяга, пак ще стане същото накрая. Единствено дето ще вложи повече нерви. Вариантът е ако наистина вярва, че му кръшка или има такива намерения, да я зареже отсега, а не да си говорят глупости.
Точно ако нямаш топки и не вярваш в себе си и в добрият си избор, тогава ще рипаш като пале за такива глупости.
Ти си топ балъка, честно, ако така вярваш на жените. Сигурно те въртят като идиот и те правят на маймуна във всяка вързка.

an7raks
06-21-2018, 22:09
Ти си топ балъка, честно, ако така вярваш на жените. Сигурно те въртят като идиот и те правят на маймуна във всяка вързка.
Сигурно, щото го е казал поредният форумен идиот, дето смята и майка си за курва...

Или вярваш в себе си и в правилният си избор, или рипаш като настъпено пале при всеки, който заговори приятелката ти. Въпрос на вяра в себе си. Като се имаш за мухльо, дето всеки може да го измести, ок, даже вероятно си прав, ама не обяснявай как всички трябва да са мухльовци. ;)

haritov
06-22-2018, 07:06
кой си ти че да и казваш с кого да си общува?

пп
всички студентки си имат приятел в началото

TrollFactory
06-22-2018, 10:46
Сигурно, щото го е казал поредният форумен идиот, дето смята и майка си за курва...

Или вярваш в себе си и в правилният си избор, или рипаш като настъпено пале при всеки, който заговори приятелката ти. Въпрос на вяра в себе си. Като се имаш за мухльо, дето всеки може да го измести, ок, даже вероятно си прав, ама не обяснявай как всички трябва да са мухльовци. ;)

Никой не ти говори да ревеш, ако някой ти заговори приятелката. Говорим за случая на автора, където приятелката му определено няма против да си го сложи с този, с който си пише (вече си го е слагала и е било някаква сериозна любов до колкото разбирам), а той си трае като путка щото го е страх да й каже, че не е ок. Да видим в обратния случай, ако той си пише с други курви, които е ебал, дали тая неговата ще си стои спокойно. Нямаше да пуска темата във форума най-малкото, ако сам не осъзнаваше до някъде собствената си мухльовщина.

И в случай, че имаш някакви комплекси заради майка си, не обобщавай всички други.

an7raks
06-22-2018, 16:58
Как, пък, е очевидно за теб какво искала приятелката му? Ти автора не си виждал, знаеш приятелката му какво иска.

Ти обясняваш за непознато момиче, че е курва, а аз имам комплекси? В кой свят това?

tochko
06-26-2018, 08:15
Още в деня на публикуването говорихме, показа ми чата с момчето което е със същото име като това на бившия и, но е от Ловеч съученик. После леко се сдухахме заради цялата работа но аз съм щастлив. И двамата сме късали преди защото другия ни е изневерявал и май това ни кара да се държим така. Благодаря за мненията.