PDA

View Full Version : Баща ми ме бие, защото имам гадже



.......
06-22-2018, 12:07
С приятелят ми сме заедно от 1 година, аз съм на 13 той на 15, но баща ми постоянно ме бие и ми чупи телефоните заради него,моля ви помогнете ми как да му обясня, че аз искам да съм с това момче????

TrollFactory
06-22-2018, 13:07
Точно така трябва да прави с вас, олигофренчета малки!
Кой ще ти гледа чавето, ако евентуално стане нещо, а?
пп. Има акъл да се ебе и да лапа от 12 годишна ама няма акъл как да не я хванат...

dexofen
06-23-2018, 13:05
Подходът на баща Ви е престъпен. Можете да съобщите за насилието на горещата линия за деца: https://116111.bg/
на тел. 116 111, на националния спешен номер 112, най-близкото районно управление "Полиция", на отдел Закрила на детето към дирекция Социално подпомагане в съответната община в която живеете.

mahlenskaklasa
06-26-2018, 19:52
Тоя па гореща линия за насилие вече препоръчва :D

Относно до темата:
Щом го прави това значи твоя приятел по някакъв начин ти влияе
А и ти си на 13 той на 15, момчетата на тая възраст още не знаят как да си използват пишката пък ти за любов ми говориш, моля ти се. Всичко е до време, ще си омръзнете.
След време ще има да си блъскаш главата, ама няма да има кой да ти помага. Така че слушай дъртите кучета от сега какво говорят, че те живота отдавна са го научили наизуст има само примери да взимаме от тях :D

Успех xx

Anonymous96
06-27-2018, 06:00
Тоя па гореща линия за насилие вече препоръчва :D

Относно до темата:
Щом го прави това значи твоя приятел по някакъв начин ти влияе
А и ти си на 13 той на 15, момчетата на тая възраст още не знаят как да си използват пишката пък ти за любов ми говориш, моля ти се. Всичко е до време, ще си омръзнете.
След време ще има да си блъскаш главата, ама няма да има кой да ти помага. Така че слушай дъртите кучета от сега какво говорят, че те живота отдавна са го научили наизуст има само примери да взимаме от тях :D

Успех xx

Не всичко е секс... нямаше какво да правиш или просто обичаш да даваш тъпи коментари?