PDA

View Full Version : Как мислите приятели .. :( ?



electrobaby93
06-28-2018, 13:01
Здравейте приятели
Искам да ви попитам за съвети и препоръки :) и се извинявам ако темата ми не е за тук.
Вижте сега за какво става въпрос :)
Писахме си с едно момиче от няколко седмици насам по цял ден от сутрин до вечер.Излязохме преди 2 дни и мисля че както за нея, така и за мен беше супер..срещата продължи 6 часа . И още на първата среща почнахме да се прегръщаме да си играем и т.н ..гледах да я дразня, да я докосвам, за да разбере намеренията ми още от самото начало, за да не попадна във френд зоната, а да и почти през цялото време само глупости и говорех и тя се заливаше от смях.Гледах за такива дребни знаци дали ме гледа втренчено и т.н.Тъпото е че си има приятел мисля.Когато се разхождахме тя видя няква двойка и каза че в днешно време малко хора са така щастливи .Днес пак ще излизаме и ВЪПРОСА МИ Е .. >>> сега ли когато си се прегръщаме пак супер спокойно си я целувам все едно си ходим от адското време или да изчакам на следващата среща. По принцип не ми пука тоест не ме е срам и още на 1вата щях да го направя ама пък сефте се виждаме все пак, така че реших или сега или на следващата.Дайте съвети ако може
Давайте колеги помагайте и мерси за вниманието

TrollFactory
06-28-2018, 13:08
Тъпото е че си има приятел мисля.

При това положение няма нужда да се притесняваш дали ще влезеш в някаква зона. Тя явно е парантия. Само, ако я чукаш, гледай да слагаш минимум по два капута за протекция, че човек никога не знае с такива парантии.

electrobaby93
06-28-2018, 13:16
Ахахаха мерси приятел :D :D Ама явно ми върви така с момичета дето си имат приятели :D :D И със бившата приятелка ситуацията беше 1:1 и на втората среща я дръпнах настрани и готово, ама човек с човек не си прилича. Затова се чудех как да го направя с тази , иначе от такива само за е***е ми е писнало . Тази ме кефи има як характер искам да е сериозно с нея

TrollFactory
06-28-2018, 14:04
Не че нещо искам да те обезкуражавам, но тая не ми звучи особено (ако не и изобщо) да е адекватна или сериозна, но пък ти опитай все пак, ако искаш. Не виждам какви съвети може да изкараш от тая тема, но с теб сме! Тествай там каквото стане, ако искаш едни цветя й подари - на тоя номер ще откачи независимо дали е клише, и се върни после да споделиш как е минало след като си я наебал (но помни, с два капута минимум!).

electrobaby93
06-28-2018, 14:40
Ахахаха мерси мой ако не нещо сериозно поне секс е така да има :D :D :D :D

electrobaby93
06-28-2018, 14:44
TrollFactory Не мислиш ли че просто не е щастлива с нейния приятел и е с него щото просто не иска да е сама

Грозния
06-28-2018, 19:30
ВЪПРОСА МИ Е .. >>> сега ли когато си се прегръщаме пак супер спокойно си я целувам все едно си ходим от адското време или да изчакам на следващата среща. По принцип не ми пука тоест не ме е срам и още на 1вата щях да го направя ама пък сефте се виждаме все пак, така че реших или сега или на следващата.Дайте съвети ако може
Давайте колеги помагайте и мерси за вниманиетоАтакувай 8) !

Не мислиш ли че просто не е щастлива с нейния приятел и е с него щото просто не иска да е самаЕдва ли - по скоро си е парантия :? !

electrobaby93
06-29-2018, 05:55
Мерси действам пък квото стане

prosto_chovek
06-29-2018, 19:30
Приятелю, действай, както го усетиш. Но щом като си я барал и тя не се е дърпала, мерения и й харесва. Хубаво е, че не се срамуваш, действай, да не ти избяга. :)

electrobaby93
06-30-2018, 09:01
Мерси приятел ..еми на другата среща както си се прегръщаме направо я целувам и тва е квото стане.Ако нещо не стане работата ще й кажа че ще си ми е приятелче и така...пък след време пак ще пробвам и така докато не се навие :D :D :D :D може сега да не стане щото примерно да каже че не се познаваме достатъчно, ама след време няма да е така...как мислиш