PDA

View Full Version : Проблеми с родителите ми и приятелката ми.



s3curitY
06-29-2018, 14:27
Здравейте. На 16 години сме с приятелката ми. Преди 3-4 седмици се запознах с едно момиче,живяла е извън българия и от 1 година и 3 месеца е в България , българка е ,родена е тук.
Всичко започна на 7-ми, тръгнахме тогава. На 15.06 бяхме на купон, случиха се нещата правихме секс. Момичето се оказа адски свястно,добро,мило. момиче с характер,който в България трудно се среща - идва явно от възпитанието ,което е получила в Калифорния.. няма значение. На следващия ден ,след като правихме секс, майка ми разбра всичко и е започнала да я следи по социални мрежи и т.н. ,защото имала "лошо предчувствие". Да, момичето е имало лошо минало в Калифорния - наркотици,бягане от вкъщи, но това е и причината да дойдат в България,за да се откаже от тях. Аз съм момче ,което не пие,никога не е пробвало наркотици,не пуши,с отличен годишен успех съм и хващам стипендии, винаги съм уважавал родителите си и съм зачитал мнението им. На мен ми стана много гадно,защото наистина бях харесал това момиче,заради характера. От този ден започнаха и двамата ми родители да се държат странно с мен,до вчера - когато нещата ескалираха жестоко, до луд скандал,бях изгонен от нас за някакво късо време. Майка ми е в министерство на отбраната и е разбрала ,че момичето е осиновено ,но е от ромски произход, макар че въобще не й личи, но това няма значение ,защото не ми пречи. Отгледана е в българско семейство. Майка ми ме беше заплашила ,че ще се обади в детска педагогическа стая, че ще разкаже всичко,а в действителност ние нищо лошо не сме направили,нито наркотици сме употребявали,нито сме бягали,нито сме убили човек,нито пък откраднали нещо. Снощи майка ми ми постави ултиматум да се разделя с момичето или просто да ги отпиша като родители , от уважение към тях бях принуден и по много деликатен начин и обясних ситуацията.. днес се видяхме,целунахме се.. просто не искам да я оставям и не знам какво да правя ,нито знам дали правя нещо нередно,защото на никому не вредим с нея.. дайте ми съвети ,мнения ,моля ви и благодаря предварително!!

dexofen
06-29-2018, 14:42
Е какъв е проблемът? Допълни си поста, че нещо липсва сякаш :D

s3curitY
06-29-2018, 15:08
Е какъв е проблемът? Допълни си поста, че нещо липсва сякаш :D

Нещо имаше проблем във форматирането,никаква идея. Вече би трябвало да се вижда цялото.

dexofen
06-29-2018, 16:28
Няма извършено престъпление, за да се уведомява детска педагогическа стая. Над 16 сте и при взаимно съгласие може да правите секс. Родителите ти нямат право да те гонят от вас, тъй като носят отговорност за теб. Майка ти незаконно се е възползвала от служебното си положение, използвайки достъпа си до националната база данни за несвойствени цели, което е административно нарушение и подлежи на наказание.
Майка ти как разбра че си се виждал с момиче. Основно правило е такива неща да не се казват на родители. А че и името си и казал явно, или е видяла снимка във фб с нея. Друго правило- родителите във фб с ограничен достъп до профила ти. Най-ограниченият възможно, ако не знаеш как, ще ти обясня какво да направиш.
Аз не бих изоставил, човек който обичам, защото така ми е било наредено от родител. Според мен замажи някак си положение и се виждайте тайно, покрийте си следите и абсолютно никакви снимки във фб. Момичето да блокира майка ти във фб и да си ограничи временно инстаграма до затворен профил, докато се оталожат нещата. Ти ограничи достъпа на родителите си до твоя фейс, да не могат да виждат повече от профилна снимка и име.Ако питат - казваш, че ти е писнало от фб и не искаш да го ползваш. Също така, паролите навсякъде ги смени, за всичко, без значение дали ги знаят или не. Дръж си личната карта в себе си постоянно и си направи тайно копие на ключовете за вас при първа възможност. Можеш да пуснеш едно анонимно писмо в краен случай до МО и да ги уведомиш за злоупотреба с GDPR и незаконен достъп до лични данни от страна на майка ти. Също така можеш да говориш с техните родители на момичето, ако искат и те да говорят с вашите и някак си да се помирите. Трябва да си разработиш няколко алгоритми за действие в различни ситуации, когато майка ти полудее, защото жените в такава възраст са опасни, особено когато работят в силови ведомвства. Трий си редовно данните от браузъра и си сложи парола на компа и тела.

P.S. Ако ползваш този ник от тук на друго място, смени го бързо или си направи нов.

NissaN
06-29-2018, 17:15
Ти що се хвалиш пред ваще, аз досега никога не съм се хвалил с гадже на наще. Те разбират случайно при свършен факт. Пък и кво ги боли няма да се жени за нея, аз съм ходил с най голямата курва и наще не им е пукало