PDA

View Full Version : Коя ви любимата алкохолна напитка?



dexofen
06-29-2018, 21:00
Какъв алкохол най-много обичате да пиете? :D

xXxAngerfisTxXx
06-30-2018, 09:50
по принцип уиски ама родата вари на село промишлено количество домашнярка и главно ракия
иначе лятото предимно бира

LoadRunner
06-30-2018, 12:20
аз не пия, но ми се е случвало да си сипя и да ми е харесвало студен JimBeam с печени бадеми и кола, също и лед с Baileys е много вкусно.

tori
06-30-2018, 14:47
От твърдото - уиски, като обикновено го меша с кола, но може и да се излъжа някак си на чисто с лед. Водка мога да пия само в коктейли. Иначе пия бира от дъжд на вятър, с кеф си оправям по някоя бутилка вино като се събера с приятелите, пия Бейлис с адски удоволствие, а сайдерчета от типа на Самърсби обожавам. Текила обичам, но тая обикновената - силвър май? Златната е също добра ама много по-малко ми върви със сол и лимон.
Коктейли обичам също, примерно Пина Колада обожавам, тези Сексове на плажа/бара много им ебавам майката... Шотове обичам, пак сладки и лепнещи.
И май е само това.

RapExotic
06-30-2018, 17:22
Бира.

Грозния
06-30-2018, 20:45
... лед с Baileys е много вкусно.Това само кифлите го пият :razz: .

Щом го харесваш, мога да ти кажа една далавера как да ти излиза по-евтино - купуваш си шише водка от най-евтината и голяма бутилка боза. Смесваш ги, добавяш лед и става чудно - същински Бейлис :D .

tori
06-30-2018, 22:15
Това само кифлите го пият :razz: .

Щом го харесваш, мога да ти кажа една далавера как да ти излиза по-евтино - купуваш си шише водка от най-евтината и голяма бутилка боза. Смесваш ги, добавяш лед и става чудно - същински Бейлис :D .
Нищо общо. Бейлиса е с уиски, водката няма особен аромат, а уискитата имат и заради това няма даже да приближи бозата. Не случайно шоколадовите ликьори не се приближават и на една десета до Бейлиса - различните видове уиски, различните години и така нататък дават отражение в крайния продукт. А и нека да не споменаваме, че Бейлиса се сервира в стоплена с пара чаша, за да се отделят точно тези аромати, та цялата концепция се губи, ако е водка.

dexofen
07-01-2018, 08:20
аз не пия, но ми се е случвало да си сипя и да ми е харесвало студен JimBeam с печени бадеми и кола, също и лед с Baileys е много вкусно.

О, да. Потвърждавам. :D И за двете. А опитвал ли си студен JB в затоплена чаша?
Бейлис с лед е мн яко особено към нещо сладко, тортичка нещо :D
Иначе обичам почти всички видове бира :D Текила и ракия - не! :D
Мартини, ама не коктейла, ами bianco с лед. Водка може, ама трябва или да е с някакъв вкус, или да е със сок, или да съм толкова пиян, че да я пия само да се донапия. :D Коктейли сякви, любимите са ми мохито и lynchberg lemonade.

Грозния
07-01-2018, 09:59
Нищо общо. Бейлиса е с уиски, водката няма особен аромат, а уискитата имат и заради това няма даже да приближи бозата.

http://4.bp.blogspot.com/-Eo0-LZZTpXU/Vax8VU5-AOI/AAAAAAAAATc/tobvgE49tWQ/s1600/sarcasm%2Bbe%2Bgreat.jpg

:?

tori
07-01-2018, 10:33
Аз ти разбрах опита да се гъбаркаш ама дори той не беше сполучлив, за тва обясних какво точно е Бейлис и защо изобщо не ти се получи. Нямаше да се обадя, ако беше използвал уиски за ебавката ама така напълно се загуби смешното.