PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Чувствам се объркана с гаджето си



simonka13
06-30-2018, 23:00
Здравейте! Моля ви помогнете!
От месец и половина си имам гадже. В първите седмици от както тръгнахме бях на седмото небе. Всичко ни вървеше приказката, излизанията. Но проблема е, че той често пътува в чужбина през седмица и дефакто се виждаме през седмица. Той не иска привързаност, точно заради това. Иска нормална връзка. Просто гаджета, да си правим кефа. Обаче, аз съм момиче и влизам в филми постоянно какво прави, понякога като не ми пише или пък сега като е на линия дали си пише с друга...Разбира се казва ми всичко, обаче не му вярвам на 100%. Ревнувам го като последва нови момичета в инстаграм и влизам в филми дали си пише с тях. Но държанието му и отношението като е с мен опровергава тези съмнения.
Но неща се промениха (поне аз така мисля). Вече 3-4 негови ходенета по 1 седмица в чужбина издържах, но след последното нещо сме се отдалечили един от друг. Не ни тръгва темата в чата (от време на време). Аз се чувствам изнервена. Той е замислен (макар и да противоречи той). Нещо се случи. Искра има, ласки, флирт...но ми се струва, че нещо не върви и се чувствам объркана. Ревнувам го и то много. Все още не сме правили секс, да не би това да е проблема? Постоянно го мисля като не е тук. Искам да съживя отново връзката. КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА ИМА ОТНОВО ХАРМОНИЯ МЕЖДУ НАС?

Грозния
07-01-2018, 10:49
Не мога да гласувам в анкетата, защото няма такава опция.
Явно той не иска обвързване и е напълно възможно да не си единствената, която има връзка с него по едно и също време.
Ако връзката ви не се задълбочава и не става по-сериозна (да живеете заедно например), приеми че е въпрос на време да се разделите. Вероятно много по-скоро, отколкото предполагаш или плануваш.

HollyGolightly
07-07-2018, 16:58
Искате различни неща, връзка без привързване не е връзка а някакво познанство за когато ти е скучно.
Освен това не е нормално след месец и половина да се чувствате отдалечени един от друг, та именно сега трябва да ви е най-розовият и щастлив период :?

anonymous1043668
07-07-2018, 18:02
Щом ако не иска нещо специално и е често онлайн, това е има друга.. Но щом като не иска нещо специално може или да го зарежеш или да си "доволна на това което имаш с него" и да си продължиш връзката.Зависи си от теб...

TrollFactory
07-09-2018, 07:28
Ползва те само, за да се забавлява. С тия пътувания определено не си те е поставил за приоритет в живота, а и определено не е като да се чувства вързан с теб след като непрекъснато си добавя профили на курви в социалните мрежи. По-добре да се разделите, защото тази пародия на връзка ще приключи тежко за теб.