PDA

View Full Version : Кой трябва да каже, че съжалявам, че се разпада?



abbysfashion
07-04-2018, 07:41
Здрасти

Аз съм нов член и съм студент в чужбина, който учи в България. Моят приятел е българин. Ние сме заедно вече около 3 години. Той е много приятно за me.I наистина го обичам.Но понякога той е много бос.Може би е защото семейството му е много богат и винаги да получите нещата easily.Recently, той винаги ме обвинява как моя dressing style.He мисля, че винаги купувам евтини цени на дрехи без марка.Това го кара да се чувства не е добър.Така, той ме купува известни маркови дрехи за мен и той казва, че това изглежда добре, когато се срещнем с неговите приятели.За мен, семейството ми не е богат, трябва да спестявам пари и да ме обучават в чужбина.Аз просто не искам да купува маркови неща за мен, аз го обичам не е защото е богат.Така че никога не приемам дрехите му, като си запазвам евтини цени на дрехи, които според мен е хубаво too.Such като wholesaleclothes.net , знам, че цената е евтино, защото приятелят ми ми каза, че това е цената на едро на едро, те само таксуват услугата fee.But, един ден най-накрая той се раздели с мен, казвайки, че аз аз губя лицето си, защото винаги купувам евтини стоки.Аз съм много объркан сега! Плаках толкова много пъти, за да поискам да бъда заедно отново. Но той просто отказал отново отново, казвайки само ако "аз му казвам съжалявам и никога не купувам евтини дрехи". Пиша тази статия със сълзи, за да поискам помощ в този форум ... Какво трябва да направя сега? Трябва ли да му кажа съжаление?

Съжалявам за лошия език. Все още научавам български.

Грозния
07-04-2018, 18:26
https://memegenerator.net/img/instances/65755048/mmmm-yesss-strong-with-this-one-the-troll-is.jpg

dexofen
07-04-2018, 18:53
Амчи то тъй кат гледам не само българският ти е лош. Земи го напиши на някакъв друг език, та белким с гугъл преводач да хванем 1/3та от смисъла. Поне се посмях от сърце. Особено на последното изречение. Кажи му съжаление, обезателно.
Май цялата работа е да отворим сайта дет си го споменала в поста си, ама поне да беше го направила кат хиперлинк.

P.S. В заглавието казваш, че нещо ти се разпада? За мозъка ли става дума?

nqmamNervi
07-04-2018, 20:14
рекламните ботове еволюират