PDA

View Full Version : Спали ли сте с дрехите си от през деня



kosharata
07-04-2018, 12:09
Стана ми интересно дали сте заспивали облечени с дрехите си от деня, примерно с дънки суитчър може би с яке и маратонки и как сте се чувствали ? и по какви поводи ви се е случвало.

xXxAngerfisTxXx
07-04-2018, 12:27
като съм бил болен съм спал със суичъра ми много е яко особено като сложеш качулката не знам защо но ми е адски удобно

dexofen
07-04-2018, 17:41
Дам, ако съм мега уморен нещо, случвало се е . Ако пътувам например някъде също спя с дрехите си, ако пътувам в спален вагон също. Ако съм в някое мн мръсно място като хижа да речем също.

Юнгинген
07-04-2018, 17:56
Спал съм в палатка с дрехите си, въпреки че повечето пъти, дори да съм уморен, се подготвям церемониално за съня и си лягам по гащи. Този път обаче бях страшно уморен и бях в голяма палатка с други трима души, което значеше, че трябва да минавам през всички, за да си оправя багажа, а на мен хич не ми беше до такова усилие.
Чувството е неприятно. Будиш се с горчив вкус в устата и намачкани дрехи, понякога изпотен, ако носиш суитчъри и други подобни.

Да спиш в памучни дрехи е приятно обаче, дали в хамак, легло, или някъде навън.

tori
07-04-2018, 18:05
Разбира се. Редовен номер ми е да се прибера от работа, баня, домашни дрехи и вечеря и после да задремя с кофража. :дд Който е пътувал достатъчно по влакове и автобуси знае как се спи облечен. Изобщо не е приятно, щото не можеш да се отпуснеш като света, после си схванат, препотен, миришеш дваж пъти повече на умрели катеричоци в устата и такива благинки, но се случва или пък се налага.

Грозния
07-04-2018, 18:20
Случвало се е като съм много изморен или болен, но обикновено се събличам и събувам (по гащи или гол :D ).
Иначе по автобуси съм спал много пъти, с дрехите разбира се.

dexofen
07-04-2018, 18:49
Ама каква е връзката с дъха или вкуса в устата и спането с дрехи? Да не би да ги дъвчете докато спите?
Аз пък мн хубаво си се отпускам в рейс или влак особено ако е зима и вътре е топличко.

nexttt
07-04-2018, 18:54
Ама каква е връзката с дъха или вкуса в устата и спането с дрехи? Да не би да ги дъвчете докато спите?
Аз пък мн хубаво си се отпускам в рейс или влак особено ако е зима и вътре е топличко.

сейм :D
често вкъщи си седя по пижама иначе,не знам счита ли се за дрехи.. :D

tori
07-04-2018, 19:12
Ама каква е връзката с дъха или вкуса в устата и спането с дрехи? Да не би да ги дъвчете докато спите?
Не знам точно каква е връзката ма се чувствам сякаш съм изяла десет клошара като се събудя. :дд Докато като си се отпусна в леглото, на чистичко и хубаво, на удобно - не ми е чак толкова отвратително сутрин.

Грозния
07-05-2018, 21:20
Не знам точно каква е връзката ма се чувствам сякаш съм изяла десет клошара като се събудя. Това е от цигарите мила - и дрехите ти смърдят на тях, ако не си усетила :? !

NomNomNom
07-05-2018, 22:23
освен по самолети/автобуси

на работа под бюрото едно време

а сега си заспивам на дивана, вечер сядам уж да си чета нещо, и се събуждам в 3-4, 30 минути да се оправя за лягане, и лягам в спалнята :Д

Юнгинген
07-06-2018, 09:27
Ама каква е връзката с дъха или вкуса в устата и спането с дрехи? Да не би да ги дъвчете докато спите?
Аз пък мн хубаво си се отпускам в рейс или влак особено ако е зима и вътре е топличко.

Същата причина, по която дъхът ти мирише сутрин. Когато се потиш, спиш неудобно и дишането ти е затруднено, например когато спиш на седалка в някой автобус, е нормално да имаш лош вкус в устата.
Аз си го обяснявам с идеята, че е по-вероятно да заспиш с отворена уста, когато всичко гореизложено е налице.

tori
07-06-2018, 09:34
Това е от цигарите мила - и дрехите ти смърдят на тях, ако не си усетила :? !
Нищо общо. Аз и като си легна нормално по тениска за спане, пак пуша. Просто с дрехите, неудобно легнал, препотен, трудно-дишащ и а-у е доста по-отвратително от обикновено.
Пък че пушачите смърдим, съгласна съм и изобщо не оспорвам. Просто в случая наистина няма връзка.

SHPAIdURmeN
07-06-2018, 10:42
Веднъж си легнах преуморен с дрехите, но един час по късно се събудих от неудобното чувство и топлината, и ги съблякох. Това важи ако си легна в леглото ми с дрехите, а на палатка или някъде другаде, където, малко или много се налага, си спа(с дрехите) като бебе. Обаче след като се събудя, имам неутолимото желание да се преоблека.



се подготвям церемониално за съня и си лягам по гащи.
А "той" не ти ли направи символична забележка, че си лягаш с дрехите и какво щете чака на следващия ден ? ;)

anonymous1043668
07-06-2018, 16:31
Да и като съм се събуждала нямам никакви проблеми. Аз почти винаги излизам навън със суитчър и дънки, вкъщи също понякога се разкарвам така и ми е доста приятно, защото когато купувам дрехи се старая да са ми повече удобно, отколкото да приличам на фотомодел...

som3on3
07-06-2018, 16:50
Прекалено често даже :D

dexofen
07-06-2018, 20:17
освен по самолети/автобуси

на работа под бюрото едно време

а сега си заспивам на дивана, вечер сядам уж да си чета нещо, и се събуждам в 3-4, 30 минути да се оправя за лягане, и лягам в спалнята :Д

На работа под бюрото....? Тва е лееееееко странно. :D

Ivaaaaa
07-07-2018, 08:25
Каква тема :д
Не, никога не съм спала с дрехите. Дори да не спя цяла вечер, няма да мога да заспя така. Имам проблемен сън и ако не ми е комфортно, удобно, тъмно, тихо и спокойно - никакъв шанс да заспя. Винаги съм завиждала на хората, които са толкова спокойни, че могат да заспят буквално където им падне.

HollyGolightly
07-07-2018, 16:32
Не мога да си представя да се прибера от където и да било и да се тръшна с дрехи и обувки и да заспя. Да не говорим че не мога да заспя и ако не съм се изкъпала
По транспортни средства и гари, спирки, летища също не спя, мога само в легло, колкото и да съм изморена.

dexofen
07-07-2018, 22:13
Е никога ли не сте се успивали във влак изпускайки 4 гари и няколко стотин километра? :D

Грозния
07-08-2018, 09:22
Е никога ли не сте се успивали във влак изпускайки 4 гари и няколко стотин километра? :DНа български влакове не съм се качвал от много време и не мисля да се качвам пак.

SHPAIdURmeN
07-08-2018, 11:02
На български влакове не съм се качвал от много време и не мисля да се качвам пак.
Т.е. никога няма да се успиш. :D

NomNomNom
07-08-2018, 17:28
На работа под бюрото....? Тва е лееееееко странно. :D

1. първата ми работа - като ходех да правя профилактики ( 3-4 пъти си спомням за 1г), те са през нощта, доспивам си под бюрото и в 9 се прибирам ; или продължавам работа, ако сме омазали нещо и тр да довършваме ; и на бюро съм пробвала, ама под по-удобно
- има някаква култова история как чистачката ме намира докато чисти и си изкарва акъла;
2. Втората ми работа - спях на сутрешните смени уикенда, почващи в 7, понеже бях на дискотека до 5, къпя се, отивам на работа и лягам да спя ; първо ниво съпорта ме будят , като има нещо ; и те спяха на "смени". чат пат на едно диванче спях ;
- вчера на моминското парти the bride to be , която беше l1 agent в моята смяна, изрично разказа как ме е будела под бюрото; при което другата ни обща фр от:
3. Работа номер 3 - обясни как преди моминското си говорела със старата ни HR-ка как веднъж HR-ката ме намерила под бюрото и се уплашила

всички заключиха че съм порастнала вече де :Д

nqmamNervi
07-08-2018, 20:47
3. Работа номер 3 - обясни как преди моминското си говорела със старата ни HR-ка как веднъж HR-ката ме намерила под бюрото и се уплашила
хахахах бахти травмата си ѝ нанесла

kaRamella
07-13-2018, 20:05
Да,когато съм била в автомобил.
На гости някъде, където много , много не ми е удобно да се събличам :D Смотано.

kazanovich
07-16-2018, 20:36
Да, винаги когато пътувам или съм някъде по летищата.