PDA

View Full Version : Правене на татуировка!



Данката
07-06-2018, 14:19
Здравейте.
Момче на 17 години съм, 181 , 64кг съм ,и смятам да си направя кръст под глезена,защото ако е на друго място те първа ще почна маса да трупам.
Въпроса ми е, защото срещнах студио, което прави татуировки ,които не са перманентни ,ами са от 1 година трайност до 3-4 примерно. Ако някой е по-запознат моля за мнение!

Грозния
07-06-2018, 14:37
В това което си написал не видях нито един въпрос.
Какво всъщност искаш да питаш?

anonymous1043668
07-06-2018, 17:21
Щом като не е завинаги и те кефи, действай! Поне може да те направи щастлив на момента ама трябва да те предупредя че когато ти я правят и малко след това наистина много ще те боли може и да се разревеш. Също така ще трябва да се грижиш за нея през следващите седмици, месеци (зависи от кожата ти) абе като цяло разрови се в интернета за повече информация.

Данката
07-06-2018, 17:47
Въпроса ми е дали някой е по-запознат с тези временни татуировки (не хенна татуировките ,дето са за по седмица-две). И дали знае студио в което го правят ?

anonymous1043668
07-06-2018, 17:51
Нали по-горе каза, че си си намерил студио?! Потърси за тато студия в града си от Google maps.
EDIT: прощавай човек, обърках се

dexofen
07-06-2018, 20:13
Нали по-горе каза, че си си намерила студио?! Потърси за тато студия в града си от Google maps.

То авторът сякаш май е мъж де, ама няма значение. :D
---
Къде под глезена имаш предвид да си я слагащ? И от двете страни кожата е много нежна и ще те боли известно време освен това вероятно ще имаш проблем малко с обувките, докато мине зачервяване подуване и т.н. Ще трябва и да поддържаш мястото чисто и там каквото ти кажат от студиото да правиш. Но при всички случаи ще боли доста на това място според мен. Ако искаш опитай с една игла няколко пъти да се убодеш да видиш как е като усещане.

anonymous1043668
07-06-2018, 20:21
То авторът сякаш май е мъж де, ама няма значение. :D

Ох ужас, така става като ме мързи да чета...

iordanov01
07-07-2018, 18:37
Щом като не е завинаги и те кефи, действай! Поне може да те направи щастлив на момента ама трябва да те предупредя че когато ти я правят и малко след това наистина много ще те боли може и да се разревеш. Също така ще трябва да се грижиш за нея през следващите седмици, месеци (зависи от кожата ти) абе като цяло разрови се в интернета за повече информация.

Не боли толкова ппц, и аз мислех, че ще боли, но не е болка за умиране. Наподобява щипане. Поне при мен де, не знам как ще го възприеме кожата му.

anonymous1043668
07-07-2018, 20:08
Не боли толкова ппц, и аз мислех, че ще боли, но не е болка за умиране. Наподобява щипане. Поне при мен де, не знам как ще го възприеме кожата му.

Зависи всеки е различен.Аз познавам много хора с татуировки и са ми казвали че ги е боляло,дори една приятелка каза че се е разплакала от болка...Най-вече зависи от кожата ти...

iordanov01
07-07-2018, 20:13
Зависи всеки е различен.Аз познавам много хора с татуировки и са ми казвали че ги е боляло,дори една приятелка каза че се е разплакала от болка...Най-вече зависи от кожата ти...

Прав си, но ако не си го слагаш много много при сърце, че ще боли, няма. Всичко зависи от това как го мислиш, и да, от кожата също.

dexofen
07-07-2018, 22:21
Може да си сложи локален анестетик преди това на кожата, ако не е алергичен. И след това също и ще попритъпи леко болката, пак ще се усеща де. Тва е кофти място там и ще има дискомфорт с обувки после, докато заздравее.