PDA

View Full Version : Пристрастяване към памперси... :/



dani_pro
07-08-2018, 01:05
Преди няколко месеца имах проблем с червата и нещо там с пикочния мехур, и често имах разстройство последвано от по-често пикаене , не можех да се стискам и нашите решиха да нося памперси... Приех този факт :/ като изключим часта в която те го сменяха и ми слагаха някакъв drynites и pampers.... . По-късно проблема,като отмина, аз продължих около 3-4 месеца да нося памперси и да си върша работата там по моя преценка и нашите ми взеха 5 пакета по 100 бройки...... Сега като махам памперса и слагам гащи пак се изпускам понеже мисля, че се пристрастих ... Нашите казаха да слагам памперси, докато не реша проблема... А нещата май са тръгнали натам, че май няма и да се опитвам... Та някой има ли решение на проблема

Samko04
07-08-2018, 01:12
На колко си?

dani_pro
07-08-2018, 01:16
12

Samko04
07-08-2018, 01:29
изпратил съм ти съобщение

Грозния
07-08-2018, 11:40
....проблема,като отмина, аз продължих около 3-4 месеца да нося памперси и да си върша работата там по моя преценка.....
https://img.memecdn.com/troll-dancer_o_235822.gif
Сега като махам памперса и слагам гащи пак се изпускам понеже мисля, че се пристрастих ... :?

SHPAIdURmeN
07-08-2018, 12:13
Дани, пич, аз ти предлагам да продължаваш, да носиш памперси. Аз лично от вече 7 години не съм спирал да нося и е мега предимството пред гащите. Когато си на концерт, на огромно парти, сред пущинака без нито една тоалетна в близост, без да се притесняваш дали ще пръднеш или се насереш, просто напъваш и си готов, независимо крайния резултат. Това си е блаженство в онези моменти, само де да ставаше и без да се налага да се сменят, е, ама няма как.

Поздрави!


П.С. Ти коя марка използваш ?