PDA

View Full Version : Харесвам я, но не знам как да подходя?



nillkin1
07-13-2018, 09:30
Здравейте,

Пише ви един леко пораснал Тийн, но все пак реших и аз да се допитам до вас...

Става въпрос за едно момиче тя на 17, аз 19г. От няколко месеца контактуваме, постоянно има за какво да си говорим, но аз все винаги някак си по-отдръпнат стоя и не рискувам.

Как и казахте за първи път,че я харесвате? че искате да сте нещо повече с нея от приятели...?

Изпитвам някакво странно чувство,че просто ще изглеждам смешен в очите и, защото може и да си фантазирам че може да има нещо, а то да е единствено в моето съзнание. Също така винаги ме е било страх да изразявам чувствата си към друг.

Как да постъпя?

TrollFactory
07-13-2018, 13:15
Много съжалявам, но щом от няколко месеца просто си контактувате и в никакъв момент от тогава до сега нито ти, нито тя сте повдигали такава тема, то отдавна си friendzone-ннат.
Като й кажеш, че я харесваш ефектът ще е кофти. Или ще се отдръпне рязко и ще си загубите приятелството, или ще те вземе като за кученце в чантичка, което само й е ходило в краката толкова време, за да получи само едно нещо. Ще и стане ясно, че бленувайки за нейната слива си склонен да се правиш на маймуна и може да те попилее с най-различни номера. Очевидно си без опит със свалките, така че каквото станало станало. Сега не бързай да мажеш, запази поне сегашното състояние на контакт с въпросната госпожица, за да може поне да завъртиш филм покрай нея с някоя нейна приятелка като разбирасе без да повтаряш същата грешка и с нея! Кифлите обичат алфа поведение у мъжа и за него да няма 6-5 и той да знае какво си търси от тях, а не да е някакъв неориентиран и държащ се като девствената им приятелка.

nillkin1
07-13-2018, 18:14
Мислиш ли,че съм изпуснал момента... :/

Първоначално се разминавахме като пътни знаци, до като не дойде момент в който именно тя ме заговори за нещо.. "Внимавай ще се удариш...." в следващите няколко минути ме разпитва как се казвам, на колко съм.. и така.. от тогава все повече и повече си говорим..

В началото,честно казано нито съм се интересувал,нито съм я познавал.. но малко по-малко с разговорите и действията и стана някак си симпатична.. Писах и няколко пъти, шегички бъзици, но не съм свикнал с онлайн свалките и оставих само като се засичаме така случайно.

На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД

- да ли това не е бил момента да нахално да и предложа компанията си? но аз съм си такъв и не знам да не би да и досаждам.. мразя да се натрапвам на хората..

Сега като се замисля, май е трябвало ам ах тъпа картуна..

dexofen
07-13-2018, 19:28
Ми може и тя да те харесва.
Ако и кажеш и тя също те харесва - окей нещата се получават.
Ако и кажеш, а тя не те харесва, но ти е истинска приятелка - окей оставате си фрс, леко окуърд за около 1 час и после минава
Ако и кажеш, а тя не те харесва и не ти е истинска приятел - не е окей.
Като цяло тва.
Винаги можеш да опиташ.

nillkin1
07-15-2018, 14:49
Как да и го кажа? В ситуациите които се засичаме винаги сме обградени от хора..

Вчера и писах в инстаграм, отговаря отговаря, смее се,... след това сийне.. (не нахалствам да и спамя, а просто спирам да пиша... ) после мине се час ми праща някакви снимки.. пак спре да пише, в 1 вечерта ми праща някакво видео, пише няколко реда и вика ще лягам окей лека..


сутринта.. (ставам рано.. 6-7 часа) пиша и "добро утро", сийнала го е на обяд.. да ти е*ем номерата..

Dkeyz
07-15-2018, 17:56
какво да й ебеш номерата ? ти сам си се осрал и сега обвиняваш нея.. не си ли малко нагъл

nillkin1
07-15-2018, 18:28
Смисъл с кое съм се осрал? напълно непознато момиче, запознаваме се и хоп на първата седмица да и кажа харесвам те тъй ли? така ли е трябвало да действам? може и да си прав...

Ако бях подходил така пък ще излеза,че много бързам,че много нахалствам

Dkeyz
07-15-2018, 19:38
ако не си нахален няма да се навреш между женски крака скоро време

nillkin1
07-16-2018, 16:37
Там е Въпроса,че това не ми беше Първа най-важна цел, но явно трябва наистина да си нахален за да връзват малко повече, то и в живота е така..

MAlkochoweche
07-18-2018, 00:14
Бъди нахален , навсякъде ше се нагледаш на някакви хем надъхани хем пълни отрепки със страхотни приятелки и ау ... почнете ли много да си пишете и да си споделяте някакви тъпотии толкова отишъл си фреендзоонат, .. почвате да излизате (ако и тя има желание) ларшите си споделяте си някакви неща ау и ако се получат нещата се получават ако не както са го казали хората риба в реката бол... , ама излизаш надъхан и без да се сдухваш и ау не ти трябват готови реплики и ау... щот няма и да ги използваш в последствие... и женско надуши ли че те е страх и нямаш смелост да признаваш и ау .. до там си ... пробвай , може да не стане с първата втората .. , ше трупаш опит и ше стане.. . както с всяко нещо с опит иначе мацката ако имаш сериозни чувства гледай да я забравиш с др мацка или ау... или ако не си толкова сериозен дружи си с нея ау и без тва си в зоната.. можеш да ти направи реклама пред някоя нейна приятелка и да намажеш ...

TrollFactory
07-18-2018, 08:51
Мислиш ли,че съм изпуснал момента... :/
Категорично, да. А ако изпуснеш момента, жените бързо, бързо премислят варианта (факт е, че те толкова бързо си сменят настроенията, че няма как да усетиш даже кога е станало) дали да са с теб и премислят над много други варианти като накрая съвсем друга муха им е в главата и докато се усетиш вече си падат по друг...


Първоначално се разминавахме като пътни знаци, до като не дойде момент в който именно тя ме заговори за нещо.. "Внимавай ще се удариш...." в следващите няколко минути ме разпитва как се казвам, на колко съм.. и така.. от тогава все повече и повече си говорим..
Ето това е било момента да й зададеш въпроса "Имаш ли си приятел" (дори и да знаеш, че си няма), за да разбереш каква е почвата. Задаваш ли само въпроси неизяваващи никакъв сексуален интерес от твоя страна (защото си срамежлив) може да пробудиш единствено същото и от другата страна. Разговорът е понякога като огледало, ти трябва да го водиш натам, където искаш, за да видиш (получиш) това, което искаш.


В началото,честно казано нито съм се интересувал,нито съм я познавал.. но малко по-малко с разговорите и действията и стана някак си симпатична.. Писах и няколко пъти, шегички бъзици, но не съм свикнал с онлайн свалките и оставих само като се засичаме така случайно.
Не си мисли, че чатовете я карат наистина да се смее като ти отговаря ей така: " :D " Изобщо не знаеш дали не си просто един от 4-мата, с които си пише в този момент. Наблягай на това да каниш момичетата провокирайки интереса им с нещо, а не само с пускането на лафове в чата. От чатове спомени няма.


На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД

- да ли това не е бил момента да нахално да и предложа компанията си? но аз съм си такъв и не знам да не би да и досаждам.. мразя да се натрапвам на хората..
Тя си те е поканила на хижа, защо й е да ходи сама, че чак и да преспива сама в гората? Да не би да е страшна природолюбителка? Ти си прави сметката сега...


Сега като се замисля, май е трябвало ам ах тъпа картуна..
Нищо, за другия път да си знаеш!

redbul2
07-18-2018, 13:26
На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД
Ами сигурно ти е предлагала дискретно да преспите заедно в хижата, ама ти си пропуснал момента. Ако бяхте спали заедно в хижата поне една нощ, щяхте много добре да се опознаете по най-бързия и съкратен начин. Може би щяхте много да си допаднете, поне в секса. А сетне и за останалите неща. Изглежда ти я привличаш като мъж и тя е готова да стане твоя близка приятелка. Да станете гаджета и ходите заедно. :) Изглежда тя е хлътнала по теб :) харесва те много и дори си представя интимни контакти с теб когато е сама в стаята си.

nillkin1
07-18-2018, 18:11
Бъди нахален , навсякъде ше се нагледаш на някакви хем надъхани хем пълни отрепки със страхотни приятелки и ау ... почнете ли много да си пишете и да си споделяте някакви тъпотии толкова отишъл си фреендзоонат, .. почвате да излизате (ако и тя има желание) ларшите си споделяте си някакви неща ау и ако се получат нещата се получават ако не както са го казали хората риба в реката бол... , ама излизаш надъхан и без да се сдухваш и ау не ти трябват готови реплики и ау... щот няма и да ги използваш в последствие... и женско надуши ли че те е страх и нямаш смелост да признаваш и ау .. до там си ... пробвай , може да не стане с първата втората .. , ше трупаш опит и ше стане.. . както с всяко нещо с опит иначе мацката ако имаш сериозни чувства гледай да я забравиш с др мацка или ау... или ако не си толкова сериозен дружи си с нея ау и без тва си в зоната.. можеш да ти направи реклама пред някоя нейна приятелка и да намажеш ...

Благодаря ти за коментара, наистина вече няма смисъл какво да се опитвам с нея, стига толкова, изпуснал съм момента и толкова.

Напълно ще я премахна... в зони и прочие не обичам да съм, между мъж и жена приятелство аха трудно да стане/винаги някой иска повече от другия/, по-добре далеч.



Категорично, да. А ако изпуснеш момента, жените бързо, бързо премислят варианта (факт е, че те толкова бързо си сменят настроенията, че няма как да усетиш даже кога е станало) дали да са с теб и премислят над много други варианти като накрая съвсем друга муха им е в главата и докато се усетиш вече си падат по друг...


Ето това е било момента да й зададеш въпроса "Имаш ли си приятел" (дори и да знаеш, че си няма), за да разбереш каква е почвата. Задаваш ли само въпроси неизяваващи никакъв сексуален интерес от твоя страна (защото си срамежлив) може да пробудиш единствено същото и от другата страна. Разговорът е понякога като огледало, ти трябва да го водиш натам, където искаш, за да видиш (получиш) това, което искаш.


Не си мисли, че чатовете я карат наистина да се смее като ти отговаря ей така: " :D " Изобщо не знаеш дали не си просто един от 4-мата, с които си пише в този момент. Наблягай на това да каниш момичетата провокирайки интереса им с нещо, а не само с пускането на лафове в чата. От чатове спомени няма.


Тя си те е поканила на хижа, защо й е да ходи сама, че чак и да преспива сама в гората? Да не би да е страшна природолюбителка? Ти си прави сметката сега...


Нищо, за другия път да си знаеш!

Първо Благодаря и на теб,
- ДА и задам въпроса за приятел още в началото е Точно това което винаги оставям за по-нататък.. но вече още в началото ще си питам пък да се знае.. ама де..

-Наясно съм, че с чата файда няма, обаче нали ги знаеш какви са днешните всичко е в тоя Фб, ако има как да не го ползвам, ама ще изляза отстрани бахти " спрелия "

- За хижата тук е разковничето... или е трябвало яко да наглея,(ама тъпа картуна) как ще ми откаже в такъв случай, след като намеква,че е сама, Ах,че съм спрял.... пък има и другия вариант да ме помисли,че и вървя по - акъла, пак може да изляза мекошав....


Ами сигурно ти е предлагала дискретно да преспите заедно в хижата, ама ти си пропуснал момента. Ако бяхте спали заедно в хижата поне една нощ, щяхте много добре да се опознаете по най-бързия и съкратен начин. Може би щяхте много да си допаднете, поне в секса. А сетне и за останалите неща. Изглежда ти я привличаш като мъж и тя е готова да стане твоя близка приятелка. Да станете гаджета и ходите заедно. :) Изглежда тя е хлътнала по теб :) харесва те много и дори си представя интимни контакти с теб когато е сама в стаята си.

Малко ми звучи иронично твоето изказване,но както и да е.. Става въпрос за разходка(вместо кардио) не за преспиване, самата хижа не е това което си представяш в твоите фантасмагории...

Dkeyz
07-19-2018, 05:48
няма значение.. остави я вече и потърси друга
успех

Ivaaaaa
07-19-2018, 07:51
Не съм чела нищо освен темата. Лично аз, ако нямах интерес към някое момче, нямаше да си играем на приятели. Вероятно чака да направиш първата стъпка.

nillkin1
07-19-2018, 18:11
Ами сега като сетя назад какво ми е говорила, ми спомена,че обича да се запознава с нови хора, разговорчива била... не се притеснявала да говори, изнасяла някакви речи или нз какво пред доста хора, ходила на конкурски..

това за играенето на приятели от твоя гледна точка може и да е така, но от нейна знам ли, ако имаше поне мъничко интерес щеше поне да отговаря "нормално като човек" в тея социални мрежи.. Въпреки,че на лайф беше съвсем различно, но явно в нета някой се правят на виж ме кой съм ем живи и здрави..

dexofen
07-19-2018, 19:59
Ами сега като сетя назад какво ми е говорила, ми спомена,че обича да се запознава с нови хора, разговорчива била... не се притеснявала да говори, изнасяла някакви речи или нз какво пред доста хора, ходила на конкурски..

това за играенето на приятели от твоя гледна точка може и да е така, но от нейна знам ли, ако имаше поне мъничко интерес щеше поне да отговаря "нормално като човек" в тея социални мрежи.. Въпреки,че на лайф беше съвсем различно, но явно в нета някой се правят на виж ме кой съм ем живи и здрави..

Нем, ппц в социалните мрежи има хора, дето не обичат мн мн да чатят и пишат. Познавам такива, но са предимно момчета.
Както съм писал и в др теми подобни, трябва да и привлечеш вниманието по някакъв начин. Нищо няма да ти навреди да опиташ. Обикновена психология е. Трябва да я накараш да сметне, че има някаква полза от теб грубо казано.

nillkin1
07-19-2018, 22:01
За внимание може би съм и привлякъл първо защото имам добре развито фитнес тяло, давал съм и съвети, какво как да прави, всъщност тя сама ме е питала и се е съветвала, След първи втори разговор с мен не веднъж са ми го казвали,че просто не съм част от талпата .. отличавам се..
имаше някакво отношение към мен, но както и да е, не искам да хвърлям напразни надежди повече.

789789789
07-25-2018, 19:57
Защо не и каза директно че я харесваш? предполагам няма да те изяде пък каквото стане,ако лине ще чакаш следващия влак

nillkin1
08-04-2018, 17:29
Здравейте, отново

Засякох я за последната седмица веднъж и я питах.. охо още ли ходиш на към хижата..
Ами да.
-кога ще ме закараш с теб.
Хаха ами хайде следващия път
-окей..

Лафчета и глупости.

Вчера влизам в инстаграм гледам публикувала от тея " задай ми въпрос"
И гледам са и писали доста.. а за мнение а комплименти..

Викам дай и аз да и драсна така или иначе няма смисъл.
Пиша и: мнение за мен ......
Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче

След като е допълнила и "приятели".. или е намек да спра да я занимавам или просто нз..

Явно просто няма какво повече да очаквам и да и се натискам или да и предлагам да излезем или да и казвам че я харесвам..

TrollFactory
08-14-2018, 12:51
Викам дай и аз да и драсна така или иначе няма смисъл.
Пиша и: мнение за мен ......
Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче

След като е допълнила и "приятели".. или е намек да спра да я занимавам или просто нз..

Явно просто няма какво повече да очаквам и да и се натискам или да и предлагам да излезем или да и казвам че я харесвам..

Ама ти що не ни послуша? Сам го виждаш в думите й. Да не говорим за това, че те смалила дори на приятелче, а не на приятел (или човек, който тя възприема насериозно в живота си):


Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче

Недей да ставаш нейното кученце в чантичка.

Niakoitam
08-14-2018, 13:08
От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,а са в неизяснени отношения? Кефиш ме ша ти звъннна пич,ли? :D
Поинтересувай се като цяло какво и е мнението за приятелството между мъж и жена и ако не те е страх да не я загубиш като приятел я попитай директно дали те харесва като нещо повече.

YoungBloodZ
08-14-2018, 13:25
От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,а са в неизяснени отношения? Кефиш ме ша ти звъннна пич,ли? :D
Поинтересувай се като цяло какво и е мнението за приятелството между мъж и жена и ако не те е страх да не я загубиш като приятел я попитай директно дали те харесва като нещо повече.

Стига си му давал празни надежди. Ако има нещо към него, няма да има нещо към друг и няма да я е страх да напише истината. Или пък ще му пише какво мисли на ЛС... Щом е написала това, нещата са повече от ясни, TrollFactory е прав.

Niakoitam
08-14-2018, 13:46
Стига си му давал празни надежди. Ако има нещо към него, няма да има нещо към друг и няма да я е страх да напише истината. Или пък ще му пише какво мисли на ЛС... Щом е написала това, нещата са повече от ясни, TrollFactory е прав.

Ти къде прочете,че има нещо към друг? Прочетох отново всички мнения на автора за да не съм пропуснал нещо,но явно на теб ти се е привидяло. Дали евентуално не е изпуснал момента не знам,но...да видим.

Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмее и да ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.

Първа го заговаря,интересува се за неща свързани с него,подхвърля му постоянно как щяла да ходи на хижата си натъртвайки едвали не как само на него го била споделила и,ако нещо станело той трябвало да я спасява. Сийнва му чата като не знае какво да пише повече,но пък като се сети нещо пак му пише и му пише по сто пъти на ден,веднага след като я попита е навита да я кара някога си на вилата и накрая бил ХУБАВ, умен,забавен приятелЧЕ. Забележи,дори не приятел,а приятелЧЕ. То точно между приятелЧЕТА какви хубави работи стават. :)

YoungBloodZ
08-14-2018, 13:51
Ти къде прочете,че има нещо към друг? Прочетох отново всички мнения на автора за да не съм пропуснал нещо,но явно на теб ти се е привидяло. Дали евентуално не е изпуснал момента не знам,но...да видим.

Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмееи ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.

Първа го заговаря,интересува се за неща свързани с него,подхвърля му постоянно как щяла да ходи на хижата си натъртвайки едвали не как само на него го била споделила и,ако нещо станело той трябвало да я спасява. Сийнва му чата като не знае какво да пише повече,но пък като се сети нещо пак му пише и му пише по сто пъти на ден,веднага след като я попита е навита да я кара някога си на вилата и накрая бил ХУБАВ, умен,забавен приятелЧЕ. Забележи,дори не приятел,а приятелЧЕ. То точно между приятелЧЕТА какви хубави работи стават. :)

С това, че може да има друг имах предвид тази част от твоето мнение:

От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,

В смисъл, ако не харесва друг, какво значение има, че ще каже нещо повече за него пред някакви хора?

Това, че първа го заговаря далеч не значи нищо! Може да ѝ е било скучно, може да иска да го държи за резерва, възможностите са много, за да ги изброявам всичките.

Колкото до приятелЧЕ-то... Аз досега не съм виждал жена, която да иска нещо общо с мъж и да го нарича приятелЧЕ. Е, аз не съм безгрешен, ама де да знам.

Niakoitam
08-14-2018, 14:48
В смисъл, ако не харесва друг, какво значение има, че ще каже нещо повече за него пред някакви хора?


Заради нещо такова например:


Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмее и да ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.


На нейните години може и да започнат бъзиците от съучениците и,че си имала гадже.
Друг е въпроса,че дори и доста по възрастни хора дори и понякога във връзка не обичат да споделят за връзката си пред други хора и особено пък фейсбук приятели.

На мен например това не би ми било проблем и даже ми би било готино да го разглася. Виж,ако нямам връзка с дадена девойка,която харесвам и не съм сигурен на 100%,че ме харесва като гадже никога не бих го разгласявал и бих минал с номера за приятелчето,ако трябва да се търси някакво точно определение.



Това, че първа го заговаря далеч не значи нищо! Може да ѝ е било скучно, може да иска да го държи за резерва, възможностите са много, за да ги изброявам всичките.

Колкото до приятелЧЕ-то... Аз досега не съм виждал жена, която да иска нещо общо с мъж и да го нарича приятелЧЕ. Е, аз не съм безгрешен, ама де да знам.

Всъщност като се замисля и аз 12ти клас имах едно такова прителче. Аз тичах тогава по една 9то-класничка дето само ми даваше знаци и после бягаше та нищо. Но нямах много очи за друга. Имаше обаче и една 8мо-класничка дето с приятелката си постоянно ме засичаха да ме заговаря,постоянно ме поздравяваше и много се нервеше като заговорех за другата девойка, а пък веднъж ме видя на една снимка с нея и ми се зафръцка защо с нея съм нямал снимка.И като бях наоколо изобщо не отчиташе един съученик,който леко я сваляше Та се стигна и веднъж до кафе с нея и няколко нейни приятелки инициирано от тях и докато се бъзикахме и ходехме натам прегърнати една от приятелките и се изпусна: Еее ти колко искаше да ходите на кафе сега ти се получи. Е, после не се наредиха баш както трябва нещата,та 1-2 седмици докато аз не я заговорих,че съм се поизложил ме подминаваше леко като пътен знак. Нищо не стана де,но до голяма степен и аз имах бая голяма вина. Друг е въпроса,че беше 91ви набор,а на мен долната граница ми беше 90ти. Е, обаче явно хората са прави,че и с възрастта прага се увеличава. В днешни дни дори 95ти набор не ми изглеждат хич малки.

TrollFactory
08-15-2018, 07:56
Просто я каниш на кафе, трябва да бъдеш естествен и й кажи, че я обичаш и е всичко за теб, че сърцето ти не може да издържи без нея.

Какви са тези съвети бе, пич? Да не сме 17 век? Девойката, ако чуе от някого, че сърцето му би се пръснало, ако този някой за първи път от ни в клин, ни в ръкав се е решил да й сподели, че я харесва и то точно по този начин, това ще й прозвучи най-малкото маниакално и ще го вземе за хахав, от който трябва да се пази.


Кажи ѝ това, което чувстваш просто.
Разкриването на чувства в този стил "да си каже каквото чувства" е отчаян опит, защото нещата не се случват с молби на колене, а с действия. Забивките в 21 век не започват с романтични изповеди, а със смело сграбчване за задника на жертвата.


Човек не трябва да се страхува от чувствата си, особено ако те са чисти и искрени.

Каква ти чистота и каква ти искреност. Не сме "едно време", когато ухажванията са ставали с цветя и поезия. На първа фаза в една връзка всичко е само секс, а за да го получиш трябва точна свалка с дръзки намеци по същество и НАВРЕМЕ, не с увъртания или надежди, че свалката ще стане в някакъв бъдещ момент, "когато се чувстваш готов". Пичагата е изпуснал момента и в общи линии ситуацията вече е кауза пердута. Тя го е пратила в 10-та глуха и даже не е на опашката наричайки го приятелЧЕ. Нека тези мнения се набият на очите на автора и той да престане да си губи времето.

Аз досега не съм виждал жена, която да иска нещо общо с мъж и да го нарича приятелЧЕ. .

nillkin1
08-15-2018, 23:04
Ти къде прочете,че има нещо към друг? Прочетох отново всички мнения на автора за да не съм пропуснал нещо,но явно на теб ти се е привидяло. Дали евентуално не е изпуснал момента не знам,но...да видим.

Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмее и да ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.

Първа го заговаря,интересува се за неща свързани с него,подхвърля му постоянно как щяла да ходи на хижата си натъртвайки едвали не как само на него го била споделила и,ако нещо станело той трябвало да я спасява. Сийнва му чата като не знае какво да пише повече,но пък като се сети нещо пак му пише и му пише по сто пъти на ден,веднага след като я попита е навита да я кара някога си на вилата и накрая бил ХУБАВ, умен,забавен приятелЧЕ. Забележи,дори не приятел,а приятелЧЕ. То точно между приятелЧЕТА какви хубави работи стават. :)


Всъщност явно само така изглежда,че се интересува и се интригува от мнението ми, обяснявам си го,че едва ли не си е запълвала времето с иначе така скучния за нея ден, видяла е в мен нещо което явно рядко се среща, това е,че съм искрен, не се правя на простак, не изпъквам с простащина, а напълно обратното.. е това ми е проблема,

не гледам към момичетата като към една единствена цел "Секса", а като нещо повече човек с който да споделям, да излизам, абе не ми е до едното ебане...( в прочем онзи ден виждам споделила някаква "картинка" в инстаграм точно с подобно описание, не му трябва на човек много, а човек с който да споделя,излиза, да се грижат един за друг.. ала бала..)

Явно доста греша,че се правя на много миролюбив и мил, но просто съм си такъв човек, стига да не се минават някакви граници,че фитила го паля моментално и милият става груб и то много груб, което като се замисля не много хубаво щото това са точно двете крайности.



С това, че може да има друг имах предвид тази част от твоето мнение:


В смисъл, ако не харесва друг, какво значение има, че ще каже нещо повече за него пред някакви хора?

Това, че първа го заговаря далеч не значи нищо! Може да ѝ е било скучно, може да иска да го държи за резерва, възможностите са много, за да ги изброявам всичките.

Колкото до приятелЧЕ-то... Аз досега не съм виждал жена, която да иска нещо общо с мъж и да го нарича приятелЧЕ. Е, аз не съм безгрешен, ама де да знам.


Всъщност цялата история"въпрос/отговор си е изцяло анонимна и не показва кой го е написал, а само въпроса и от долу нейн отговор.

Не съм я засичал на живо от две седмици,а от три седмици не съм и писал директно и не виждам смисъл, след последния сийн и на другия ден да ми лафиш безпроблемно... и след това последното "приятелче" просто не искам да изглеждам смешен в ничий очи.

Ако имаше поне грам интерес освен дами лайква снимките, можеше да драсне един ред просто ей така от скука, явно всичко е било в моето съзнание.


Ти поне си стигнал до там, че тя има интерес да си пишете, а ако сте се и виждали, нещата са ти супер лесни. Просто я каниш на кафе, трябва да бъдеш естествен и й кажи, че я обичаш и е всичко за теб, че сърцето ти не може да издържи без нея. Кажи ѝ това, което чувстваш просто. Човек не трябва да се страхува от чувствата си, особено ако те са чисти и искрени.


Абе то "дъръ бъра 100 чадъра" да го изречеш, но такива думи изричат ли се просто ей така? пък квото сабя покаже след това, предполагам си го казал с ирония, но все пак тъй и тъй така ако ставаше бах маму.

Троллфактори е напълно прав, трябва да ми се набие в "тъпата" картуна и да си знам и за напред, обаче като е пълна с пеперуди как да стане толкос лесно, тъпото е когато хлътнеш и не знаеш защо не можеш да спреш и да кажеш бе мамка му, не си е заслужавало, обаче не можеш да обърнеш страницата и не можеш..

YoungBloodZ
08-16-2018, 05:38
Всъщност явно само така изглежда,че се интересува и се интригува от мнението ми, обяснявам си го,че едва ли не си е запълвала времето с иначе така скучния за нея ден, видяла е в мен нещо което явно рядко се среща, това е,че съм искрен, не се правя на простак, не изпъквам с простащина, а напълно обратното.. е това ми е проблема,

не гледам към момичетата като към една единствена цел "Секса", а като нещо повече човек с който да споделям, да излизам, абе не ми е до едното ебане...( в прочем онзи ден виждам споделила някаква "картинка" в инстаграм точно с подобно описание, не му трябва на човек много, а човек с който да споделя,излиза, да се грижат един за друг.. ала бала..)

Явно доста греша,че се правя на много миролюбив и мил, но просто съм си такъв човек, стига да не се минават някакви граници,че фитила го паля моментално и милият става груб и то много груб, което като се замисля не много хубаво щото това са точно двете крайности.





Всъщност цялата история"въпрос/отговор си е изцяло анонимна и не показва кой го е написал, а само въпроса и от долу нейн отговор.

Не съм я засичал на живо от две седмици,а от три седмици не съм и писал директно и не виждам смисъл, след последния сийн и на другия ден да ми лафиш безпроблемно... и след това последното "приятелче" просто не искам да изглеждам смешен в ничий очи.

Ако имаше поне грам интерес освен дами лайква снимките, можеше да драсне един ред просто ей така от скука, явно всичко е било в моето съзнание.




Абе то "дъръ бъра 100 чадъра" да го изречеш, но такива думи изричат ли се просто ей така? пък квото сабя покаже след това, предполагам си го казал с ирония, но все пак тъй и тъй така ако ставаше бах маму.

Троллфактори е напълно прав, трябва да ми се набие в "тъпата" картуна и да си знам и за напред, обаче като е пълна с пеперуди как да стане толкос лесно, тъпото е когато хлътнеш и не знаеш защо не можеш да спреш и да кажеш бе мамка му, не си е заслужавало, обаче не можеш да обърнеш страницата и не можеш..

Хубаво е, че си проумял нещата.
Сега, трудно е да се откажеш да мислиш за нея, но си уплътнявай времето с нещо постоянно и бързо ще я забравиш.

Niakoitam
08-16-2018, 06:29
nillkin1, аз пък смятам, че прекалено лесно се отказваш от човек, който искаш и човек, с когото все пак имаш пълната възможност да се засичаш на живо даже. Щом и снимки ти лайква даже още по-добре. Бъди малко по-иниациативен и нахален (кой точно ти дава тоя съвет обаче :D ). Може пък твоята девойка да е от тези дето са силно убедени, че мъжа е ловеца и той трябва да поеме първата крачка. Може би пък просто чака ти да проявиш иниациативата.

sladura89
08-16-2018, 11:45
Също така винаги ме е било страх да изразявам чувствата си към друг.

Добре дошъл в клубът! :)

nillkin1
08-16-2018, 18:05
nillkin1, аз пък смятам, че прекалено лесно се отказваш от човек, който искаш и човек, с когото все пак имаш пълната възможност да се засичаш на живо даже. Щом и снимки ти лайква даже още по-добре. Бъди малко по-иниациативен и нахален (кой точно ти дава тоя съвет обаче :D ). Може пък твоята девойка да е от тези дето са силно убедени, че мъжа е ловеца и той трябва да поеме първата крачка. Може би пък просто чака ти да проявиш иниациативата.

Първо "имах" пълната възможност да се засичам, вече не, не съм я виждал от има няма 20 дни, девойката е готина, симпатична, но явно има прекалено много обожатели и се прави на голямото добро утро, естествено това е само когато е с други хора и когато е в интернет просранството ... някаква мания за величие има там...

През малкото време през което сме били или насаме или просто сме си "гукали" без да има някой страничен, се държеше коренно различно, засичам я в компания на нейни(или някаква част общи) познати дори не поглеждаше към мен. После буквално след 10-на минути.. ме пита какво става Николай.. как сме..

Най-неразбираемо е,че като реша просто да я питам какво прави в нета, отговаряше с едни едносрични отговори и без обратен въпрос, пък на живо ми лафи и лафи.

Да е срамежлива съмнявам се, не е и то изобщо.. селфита, мелифта, постове, отбелязвания прайм се на вървежни като всички.
Пределно ясно и е на нея, че съм имал интерес към нея няма и че я харесвам по някакъв начин
Може и да съм изпуснал момента може и да не съм, но най-добре е да се насоча към следващата и да не мечтая и витая в облаците напразно.