PDA

View Full Version : Гей ли е приятелият ми??



ForeverAlone?
07-13-2018, 14:17
Здравейте! Като цяло с приятеля сме заедно от почти година и нямахме никакви проблеми до скоро време... Примерно най-скорошният беше преди няколко дена, когато бяхме на море и той взе да прави огромни проблеми от едното нищо(това взе да става последните два дена, а предните 5 беше супер).След като се върнахме вчера той ме остави пред тях (което е на другия край на града тоест 8 км от нас) и бях със сумати багаж... След 5 минути вървене го видях как излиза с колелото му и просто си караше без дори и да ме погледне... Не ми пише и тн., защото е с неговия приятел по цял ден и нощ ( видях снимка във фб как са си снимали тъпите бмхове в къщата на приятеля ми).. Преди време отидох при него и приятеля му и моето гадже взе да ме псува и удря пред абсолютно всички и то забележете защо, защото съм му пречила на личното пространство... Когато не е с тъпия му приятел се държи супер мило и то само, докато не почне да му липсва.. И сега като помислих стигнах до извода, че е гей, защото първо се познават от месец и второ пред него се държи супер гадно с мен и ако му се обади да се видят веднага ме зарязва дори и с 10 кг багаж , тоест не му пука за мен, когато стане дума за приятеля му.. Искам вашите мнение за това, защото аз вече не съм сигурна кое от двете е- дали просто е психясал или е гей.. А между другото пропуснах да кажа, че не иска да правим дори и секс, което допълнително ме плаши. Хах ще съм доволна ако видя вашите мнения по въпроса! :D

TrollFactory
07-13-2018, 14:33
Определено се усеща нещо гнило и май наистина има някакво увлечение по приятеля си. И щом не иска да правите секс... Нещо не е наред и май трябва да теглиш чертата. Явно те ползва за прикритие.

paradosou
07-13-2018, 15:37
В случай че темата не е трол - не те интересува дали е гей. Достатъчно е, че те удря и псува?!?!, на всичко отгоре пред други хора... Не че като сте сами е позволено...
Напиши му sms, че е жалък в опитите си да се покаже оборотен пред другото момче {и да не те търси никога повече}! По принцип е много крайна мярка и не знам какво трябва да е станало, за да предложа такъв тип действие, ама при тази ситуация не заслужава "здрасти" на улицата, камоли виждане очи в очи, за да го скъсаш.

dexofen
07-13-2018, 17:18
Едва ли е гей, честно казано, поне по данните, които си дала. Друг е обаче проблемът... ти защо поне не го попиташ защо се държи така с теб, стига да не е много избухлив де... Ама като цяло се държи грубо с тебе, което не е хубаво. Ако не е много агресивен, просто го попитай, конфронтирай го, извади проблемът пред него, да види, че нещо те притеснява. Това доста помага ппц, стига приятелят ти е да е разбран човек...

NomNomNom
07-16-2018, 17:35
не е гей, педерас е ако те бие
кажи на инстинските ти хетеро и гей приятели да му оправят фасона, защото със сигурност нито една от двете групи ще пожелае да се асоциира с него