PDA

View Full Version : Сериозна връзка



Syler122
07-14-2018, 04:28
Здравейте, аз съм момче на 19 години, тъкмо завършил гимназия, както става ясно от заглавието, искам да започна сериозна връзка в която да има потенциал, въпросът е там че никога до сега не съм имал такава, само краткотрайни неангажиращи такива, като цяло пропилях времето си в гимназията в пиене на бира и пушене на трева, общо взето бяхме така да се каже "хипарска" компания, като цяло съм много социален и комуникативен,но не можах да създам сериозни връзки, било тоо с приятели или момиче и сега това ми липсва, не е проблемът дали мога да сваля момиче или да водя нормален разговор, а там, че незнам откъде да се запозная с по - стойностни хора и фа създам дълготрайни връзки, незнам и какви качества търсят момичетата когато искат такава дълготрайна връзка, като цяло също не тренирам и не сд грижа за тялото си (защото никога до преди не беше важно всичко ми беше купон), и знам че това ме ограничава много, не съм глупав, смятам се за човек с висока обща култура, чета много, ии да като цяло искам да съм по - подготвен за тази връзка и да си взема живота в ръце, та каквито и съвети да напишете ще са ми от полза, мерси предварително

slun4ice_90
07-14-2018, 18:36
Какви качества ценим...Ами аз лично честност,амбициозност,мора л,откровенност...Малък си още,но не съвсем...Излизай и все ще се запознаеш с подходящо момиче.Все по-трудно става да намерим "подходящия/та"...И аз вече не знам как да отговоря,но то няма как с изречение или дума...да се формулира!!!

RapExotic
07-14-2018, 18:43
като цяло пропилях времето си в гимназията в пиене на бира и пушене на трева... незнам откъде да се запозная с по - стойностни хора и фа създам дълготрайни връзки, незнам и какви качества търсят момичетата когато искат такава дълготрайна връзка

За да имаш връзка със стойностен човек, трябва и ти да му предложиш стойност. Сериозно момиче няма да тръгне с някой, на който цялото му ежедневие минава в алкохол и наркотици. Не е зле първо да поработиш върху себе си, да започнеш да се занимаваш с нещо пълноценно, в което да се развиваш и да тренираш поне малко. Момичетата рано или късно ще го оценят.


не съм глупав, смятам се за човек с висока обща култура, чета много

Хубаво е, че имаш самочувствие, но от начина ти на писане не личи да си много на "ти" с четенето и писането.

anonymous1043668
07-14-2018, 20:51
смятам се за човек с висока обща култура, чета много

Преди да кажа каквото и да е било,ако четеше толкова много,щеше да си наясно,че "не знам" се пише отделно :)


общо взето бяхме така да се каже "хипарска" компания, като цяло съм много социален и комуникативен,но не можах да създам сериозни връзки, било тоо с приятели или момиче и сега това ми липсва

Опитай да смениш компанията,излизай с нови приятели,все ще намериш човека за себе си...

Gagarinn
07-14-2018, 23:19
Брато, не се кахъри. Нищо не изпускаш :D Я си гледай живота и си намери стабилна професия, пък която е сериозна, ти ще я познаеш. :)

Syler122
07-15-2018, 04:22
Брато, не се кахъри. Нищо не изпускаш :D Я си гледай живота и си намери стабилна професия, пък която е сериозна, ти ще я познаеш. :)

Не аз като цяло си гледам живота, всмисъл още не се издържам изцяло сам, но работя и помагам на семейството си с каквото мога, уча доста за да вляза догодина в Софийски, не изках да е тази година, за да се поосъзная малко

NomNomNom
07-16-2018, 17:32
кажи сега, какво те подтикна да напишеш тази тема

Syler122
07-17-2018, 01:37
кажи сега, какво те подтикна да напишеш тази тема

Това, че виждам как всички си имат някой и това ги прави щастливи и им дава смисъл, изкам и аз да си имам сериозно момиче, така много неща ще се осмислят иначе за кого да правя каквото и да е (освен приятелите)

TrollFactory
07-18-2018, 08:36
Здравейте, аз съм момче на 19 години, тъкмо завършил гимназия, както става ясно от заглавието, искам да започна сериозна връзка в която да има потенциал,...
Проблемът ти е, че постът ти започва като обява. Ако и в реалния живот си такъв бот с жените като им задаваш въпроси тип "Здравей, аз съм Syler122, а ти как се казваш? ...Искам да започна сериозна връзка", просто няма да се получат нещата.


въпросът е там че никога до сега не съм имал такава,...
Защо ти е "сериозна връзка" на 19 вместо сега да си живееш и какво разбираш под сериозна изобщо?


само краткотрайни неангажиращи такива,
Ако изобщо си имал връзки, какво ти е пречило да се опиташ да задържиш някоя от тях за по-дълго? Проблемът си е явно в теб, не в другите.


като цяло пропилях времето си в гимназията в пиене на бира и пушене на трева, общо взето бяхме така да се каже "хипарска" компания,
Чувал съм, че в хипарското общество има много безразборен секс и любов. Нито едно ли момиче нямаше във вашата компания?


като цяло съм много социален и комуникативен,но не можах да създам сериозни връзки, било тоо с приятели или момиче и сега това ми липсва,
Добре, нали само момиче си търсеше? Сега проблемът защо обхваща и намирането на приятели изобщо? Звучи взаимоизключващо се да се описваш като "много социален и комуникативен", пък сега да казваш, че нямаш изобщо никакви сериозни контакти.


не е проблемът дали мога да сваля момиче или да водя нормален разговор, а там, че незнам откъде да се запозная с по - стойностни хора и фа създам дълготрайни връзки,

Човек, който няма проблеми със свалките, воденето на нормален разговор и т.н. описани неща от теб, няма и проблем с намирането на "стойностни хора" (каквото и да влагаш в това словосъчетание) или създаването на дълготрайни връзки. Според мен не е срамно да перефразираш всичко това и просто да си кажеш, че имаш някаква преграда при общуването и затова се дъниш. Може да се оправи, просто трябва да си по-нахален. Хората няма да се интересуват от теб, ако ти не се интересуваш от тях. Търси ги в чата, питай ги как са... Такива неща. Лека по лека ще завържете някакви по-дълготрайни контакти, които ще прераснат в близки приятелства.


незнам и какви качества търсят момичетата когато искат такава дълготрайна връзка,
Искат стабилност. Сега си на 19, а колко стабилен може да е някой на тази възраст, в която все още учи (а ти дори още не учиш) и се предполага, че не може да работи нещо впечатляващо или да се знае, че ще успее след като завърши да работи нещо такова, което да го прави стабилен. Сериозните връзки, по мое мнение, започват най-рано някъде след 23-24, когато човек може да предложи някаква що годе стабилност на партьора до себе си, да може да си позволи да живее с него без издръжки от родителите си и да може да се докаже като самостоятелен. А на 19, както сега в твоя случай, връзките са само за удоволствие, а и, и момчетата, и момичетата на тази вързраст искат да изконсумират младостта си максимално, било то като са по-авантюристични или направо разюздани и биха се изплашили от обсебващото ти желание за "сериозна връзка".


като цяло също не тренирам и не сд грижа за тялото си (защото никога до преди не беше важно всичко ми беше купон), и знам че това ме ограничава много,
Това не е никак малък проблем. Не очаквай, че ще съблазняваш топ путки така. И поне си само на 19, можеш все още да се стегнеш. По-натам ще ти става все по-трудно да влезеш в някаква форма.


не съм глупав, смятам се за човек с висока обща култура, чета много,
Това не е толкова важно за жените. Те обичат преди всичко сила, защита и стабилност и да бъдеш мил с тях. Четенето го използвай само за лично самочувствие, но колкото и книги да си изчел, това не ти дава нито повече самоувереност при свалки, нито те прави по-силен. А и прекаленото "интелигентничене" може да отблъсне жената от теб, защото може изобщо да не си попаднал на глупава жена, която да се впечатли така лесно от общология.



ии да като цяло искам да съм по - подготвен за тази връзка и да си взема живота в ръце, та каквито и съвети да напишете ще са ми от полза, мерси предварително

Няма как да си подготвен за сериозните връзки. Нещата се учат в движение.

Не знам дали ти дадох точно съветите, които ти трябват, но все пак успех! Много си млад, за да се притесняваш още. Разгледай форума да видиш колко по-възрастни и отчаяни от теб има и си поеми глътка въздух.