PDA

View Full Version : Болка в тестисите след тренировка



Сакадалиеца
07-20-2018, 06:33
Здравейте на 17 години съм и мисля че имам проблем. След тренировки Бягане или силови имам някаква лека тъпа болка в тестисите. Всъщност тази болка ме кара да отида при гаджето и сещате се :)

Ако някой има обяснение ще се радвам да сподели. Тренировките са 1 час.

dexofen
07-20-2018, 08:52
Редовно ли се получава? Колко пъти ти се е случвала тази болка? Много тясно бельо ли носиш и като цяло панталони?
Имал ли си преди травми на тестисите? Подути ли са? След това като правиш секс с гаджето си има ли някакво подобрение/влошаване? Някакви промени във физичните харктеристики на спермата (цвят, консистенция и тн)?
На база, това което си написал към момента, мисля че просто са били в неудобна позиция и си ги притискал.

Сакадалиеца
07-20-2018, 09:06
Редовно ли се получава? Колко пъти ти се е случвала тази болка? Много тясно бельо ли носиш и като цяло панталони?
Имал ли си преди травми на тестисите? Подути ли са? След това като правиш секс с гаджето си има ли някакво подобрение/влошаване? Някакви промени във физичните харктеристики на спермата (цвят, консистенция и тн)?
На база, това което си написал към момента, мисля че просто са били в неудобна позиция и си ги притискал.

Редовно ли се получава : Да, всеки път след тренировка
Колко пъти : Веднага след тренировка
Тясно бельо или панталони : Не нося нищо тясно
Имал ли съм травми на тестисите : Никога ( Да не чува дявола )
Подути ли са : Не, даже вече не са увиснали като преди.
Правя ли секс с гаджето : Не, карам си на ръчна и след това се оправя
Промени в спермата : Стана повече количество

dexofen
07-20-2018, 21:54
А без тренировка получавал ли си същите ефекти?
На опипване как са топките, има ли някакви странни неща?

Genasis
07-21-2018, 00:53
Имам един приятел със същия проблем, не се натоварвай прекалено на тренировките. Но все пак е хубаво да се допиташ до доктор..

dexofen
07-21-2018, 09:24
Честно казано, аз като вървя много дълго време на висока скорост се получава същото. Ама дано да се оправи бързо, че тва място мн гадно боли :(